شکم گردی

ضیافت شکم‌گردی در رستوران های خیابان ولیعصر تهران

فهرست مطالب

خیابان ولیعصر تهران آنقدر محبوب است که از دیرباز آن را به عنوان یکی از جاهای دیدنی تهران می‌شناسند. اگر به شکم‌گردی علاقه دارید این خیابان بلند، تعداد زیادی از رستوران‌ها و فست‌فود‌های پایتخت را در خود جای داده است. بخشی از گردش خود را به شکم‌گردی در رستوران های خیابان ولیعصر اختصاص دهید. با من در نابرو همراه باشید تا این رستوران‌ها را بشناسید.

1- رستوران شیلا

اجازه بدهید، اولین فست‌فود در فهرست را با رستوران‌ها زنجیره‌ای شیلا شروع کنم که یکی از شعبه‌های آن در ضلع جنوب‌شرقی میدان ولیعصر، نبش کوچه شقایق قرار دارد. شیلا، مانند خیلی از فست‌فودهای دیگر در منوی خود انواع پیتزا و سایر غذاها را ارائه می‌دهد. این منو شامل انواع پیتزا، برگر و خوشمزه‌ترین هات‌داگ‌ها است.

رستوران شیلا

نکته قابل توجه در این فست‌فود، موقعیت جغرافیایی مناسب آن نسبت به میدان ولیعصر است. بعد از پیدا کردن این فست‌فود و ورود به آن، متوجه فضای کوچکش خواهید شد اما موضوع اصلی برای هر مشتری در فست‌فود، کیفیت غذاها است. در شیلا، کیفیت غذا نسبت به قیمتشان، متوسط است.


نشان دادن مکان روی نقشه

2- رستوران و کافی‌شاپ بوفالو

این رستوران از بهترین رستوران های خیابان ولیعصر است که نرسیده به چهارراه ولیعصر، روبروی تئاتر شهر قرار دارد. محیط به نسبت زیبای این رستوران که فضایی رسمی دارد در کنار منوی متنوع آن از نقاط قوتش به شمار می‌رود. در این منو، شما انواع غذاهای ایرانی، دریایی و فست‌فود و حتی منوی کافی‌شاپ را می‌توانید، مشاهده کنید.

رستوران های خیابان ولیعصر

کیفیت غذاها در این رستوران متوسط است اما قیمت‌های آن کمی بالاتر از کیفیت غذاها به نظر می‌رسد.


نشان دادن مکان روی نقشه

3- فست فود سودا

یکی دیگر از رستوران های خیابان ولیعصر ، سودا نام دارد که در بلوار کشاورز واقع شده است. این فست‌فود با انواع پیتزا و … پذیرای شما است.

شلوغی و پر رفت‌وآمد بودن به همراه کوچکی مکان یکی از مواردی است که توی ذوق می‌زند؛ اما نکته مثبت این فست‌فود، قیمت‌های مناسب آن است که می‌تواند، نظر مشتریان را به‌خود جلب کند. هرچند که کیفیت غذاهای آن نسبت به گذشته پایین آمده است.

سودا


نشان دادن مکان روی نقشه

4- ساندویچ هایدا

یکی از برندهای معروف در حوزه فست‌فود، ساندویچ هایدا است که شعبه میدان ولیعصر آن در بلوار کشاورز کمی آن‌طرف‌تر از فست‌فود سودا قرار دارد. ساندویچ‌های سرد این فست‌فود، جای تعریف دارد و همچنان با کیفیت هستند؛ هرچند که قیمت‌ها نسبت به گذشته بالاتر رفته است؛ البته این موضوع در خیلی از فست‌فودهای دیگر هم به چشم می‌خورد.

رستوران های خیابان ولیعصر

این رستوران فضای به نسبت مناسب و بزرگی دارد و در ساعت‌های شلوغ هم می‌توانید جایی برای نشستن پیدا کنید.


نشان دادن مکان روی نقشه

5- رستوران ایران ایتالیا

یکی از جذاب‌ترین رستوران های خیابان ولیعصر، همین ایران ایتالیا است که بالاتر از خیابان انقلاب و در پلاک ۱۴۳۳ واقع شده است. این رستوران نمای زیبا و محیطی جذاب دارد که می‌تواند برای مشتریان دلپذیر باشد. غذاهای این رستوران با کیفیت هستند اما پیتزاهای آن به مراتب بهتر است.

ایران ایتالیا

در این رستوران هم قیمت‌ها به نسبت گران است و کیفیت و همچنین سرویس‌دهی این رستوران نسبت به عملکرد گذشته آن افت کرده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

6- رستوران حاج محسن

اگر در رستوران های خیابان ولیعصر به دنبال یک رستوران با غذاهای ایرانی می‌گردید، رستوران حاج محسن از کیفیت غذایی خوبی برخوردار است. همانطور که گفته شد این رستوران در خیابان ولیعصر پلاک ۱۴۸۰ واقع شده است.

رستوران های خیابان ولیعصر

نکته‌ای که در این رستوران به شدت توی ذوق می‌زند، نبود جای کافی برای نشستن و صرف غذا است؛ چون شلوغی این رستوران، آن قدر زیاد است که باید به سرعت غذا را بخورید و از جایتان بلند شوید. شاید بهتر باشد غذا را از این رستوران بخرید و با خود ببرید.


نشان دادن مکان روی نقشه

7- رستوران دارچین

یکی از رستوران های خیابان ولیعصر که غذای ایرانی به نسبت خوبی ارائه می‌دهد، دارچین است. این رستوران در خیابان ولیعصر بین مطهری و بهشتی، کوچه ناهید، پلاک ۶۸ پشت هتل تهران قرار دارد.

دارچین

رستوران دارچین دارای محیط بسیار دنج و زیبایی است اما باید گفت که قیمت‌های آن به نسب کیفیتی که دارد، بالا است؛ هرچند که در گذشته کیفیت آن خوب بوده است اما در حال حاضر با کمی افت کیفیت روبرو شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

8- کبابسرای منصور

همان‌طور که از نام این رستوران پیدا است، انواع کباب را ارائه می‌دهد و در خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه بهشتی، نرسیده به دل‌افروز، پلاک ۲۱۷۰ قرار دارد.

رستوران های خیابان ولیعصر

کیفیت غذاهای این رستوران به نسبت خوب است اما محیط آن مناسب نیست و سرویس‌دهی قابل توجهی هم ندارد؛ البته باید این نکته را هم گفت که قیمت‌های این رستوران، نسبت به کیفیتی که ارائه می‌دهد، مناسب است.


نشان دادن مکان روی نقشه

9- رستوران دیدنی‌ها

اگر به دنبال یک محیط شیک و زیبا در کنار رفتار صمیمانه کارکنان هستید، رستوران دیدنی‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنم که در خیابان ولیعصر، روبه‌روی پارک ساعی، پلاک ۲۳۱۸ واقع شده است.

رستوران های خیابان ولیعصر

در منوی این رستوران، انواع غذاهای ایرانی و دریایی دیده می‌شود ولی کیفیت غذاها متوسط است.


نشان دادن مکان روی نقشه

10- فست فود لیمون

به جرأت می‌توان گفت، یکی از بهترین رستوران های خیابان ولیعصر ، همین لمون است که پایین‌تر از مطهری، پلاک ۱۹۹۸ واقع شده است.

کیفیت خوب غذا در کنار سرویس‌دهی مناسب در این رستوران، توانسته نظر مشتریان را جلب کند. محیط این فست‌فود، اغلب آرام است و در منوی آن انواع پیتزا، پاستا، برگر و … دیده می‌شود.

لیمون

قیمت‌ غذاهای این رستوران به نسبت رستوران های خیابان ولیعصر مناسب است.


نشان دادن مکان روی نقشه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن