بازارگردی

بهترین مراکز خرید تهران را از دست ندهید

فهرست مطالب

اگر از شما بپرسند تهران چه جاهایی برای تفریح و دیدن دارد، چه پاسخی می‌دهید؟ ممکن است فقط به پارک‌های معروفش و یا به سالن‌های تئاتر و سینما و یا کاخ‌هایی که به زیبایی در آن سر بر افراشته‌اند، اشاره کنید. جاذبه‌های تهران بسیار هستند و یکی از آن‌ها، مراکز خرید است. شاید در گذشته کمی خنده‌دار به نظر می‌آمد که کسی ادعا کند در مراکز خرید و فروش، می‌توان تفریح هم کرد؛ اما امروزه‌این موضوع به یک امر کاملا طبیعی تبدیل شده است و نبود آن است که بسیار خنده‌دار به نظر می‌رسد. در ادامه قصد دارم بهترین مراکز خرید تهران را به شما معرفی کنم. (البته این مراکز خرید مانند سه راه امین حضور که  مختص لوازم خانگی است، هر کدام به خرید در یک حوزه خاص اختصاص دارند!)

1- مرکز خرید کوروش

قطعا بعد از دیدار این مرکز، شما نیز به‌این مساله اعتراف می‌کنید کوروش، بزرگترین و لوکس‌ترین در نوع خودش در غرب تهران به شمار می‌آید. به مرکز خرید کوروش که می‌رسید نمای مدرن و زیبایش، جلوه‌گری زیادی می‌کند و از اینکه زودتر به دیدارش نرفته‌اید پشیمان می‌شوید. برای رفتن به کوروش نیاز نیست تا برنامه‌ریزی خاصی انجام دهید. آنقدر تنوع امکانات زیاد است که بدون اینکه برنامه خاصی داشته باشید، می‌توانید به‌این مرکز بروید و هم، مایحتاج‌تان را فراهم کنید و هم، موجبات سرگرمیتان را فراهم آورید.

قرار دادن نورها در نمای ظاهری و داخلی آنقدر در کنار هم به صورت کاملا متناسب نشسته‌اند و آن چنان این نورها چشم‌نواز و زیبا هستند که، شاید فراموش کنید اصلا به چه قصدی به آنجا رفته‌اید. هر کسی با هر سلیقه‌ و علاقه‌ای به‌این مرکز رفته‌ است از آنجا دست خالی برنگشته و حتما چیزی که مطابق علاقه‌اش باشد در آن مشاهده کرده است. در کوروش هر چیزی در جای خودش قرار دارد و می‌توانید به راحتی به هرجایی که دوست دارید، سر بزنید و از آن دیدن کنید.

همه چیز درحد ایده‌آل و عالی برای شما طراحی شده است تا از ورود به‌این مرکز، نهایت استفاده را ببرید و با شادی آنجا را ترک کنید. مطمئنا بعد از ترک این مرکز، باز هم به خودتان قول می‌دهید که دوباره به آنجا که از بهترین مراکز خرید تهران است برگشته و جاهایی را که ندیدید ببینید و دست به اکتشافات جدید بزنید.

مراکز خرید تهران

مجتمع تجاری کوروش در تهران، بزرگراه شهید ستاری خیابان پیامبر مرکزی شماره ۵۷ قرار دارد.


نشان دادن مکان روی نقشه

2- مرکز خرید تیراژه

با این که‌این مرکز به نسبت از بقیه قدیمی‌تر است، اما هنوز هم در بین مردم طرفداران زیادی دارد. سعی کنید برای رفتن به‌این مرکز خرید، مدت زمان طولانی در نظر بگیرید. ورود به تیراژه رویایی و رومانتیک است؛ مخصوصا برای کسانی که به گیاهان علاقه خاصی دارند. در دو طرف سالن نخل‌های طبیعی قرار داده شده است و به فضا زیبایی خاصی بخشیده است. شاید کودکان بیشتر از شما برای رفتن به‌این مرکز عجله و شوق داشته باشند و علت آن هم وجود یک شهربازی است که پر از بازی‌های هیجان‌انگیز است.

البته اگر شما هنوز کودک درونی فعالی دارید، می‌توانید به همراه بچه‌ها به‌این قسمت رفته و ساعاتی خوب در کنار هم داشته باشید. وقتی از طبقات بالاتر، به پایین نگاه می‌کنید، استفاده از شیشه و چوب در کنار یکدیگر و تناسب و هم‌خوانی‌شان با هم، شما را به شگفتی وا می‌دارد. تصور کنید یکی از روزهای بهاری یا زمستانی که آسمان در حال بارش است و شما نیز در این مرکز حضور دارید؛ ناگهان نگاهتان به سقف شیشه‌ای تیراژه می‌افتد و از لطافت، وجودتان سرشار می‌شود.

تیراژه

این مجتمع زیبا یکی از بهترین مراکز خرید تهران است که در غرب پایتخت و در خیابان اشرفی اصفهانی واقع شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

3- مرکز خرید مدرن الهیه

اگر به دنبال جایی هستید که برندهای معروف را در اختیارتان قرار دهد، حتما به پاساژ مدرن و بسیار لوکس الهیه که از بهترین مراکز خرید تهران است سر بزنید. ممکن است خیلی مساحت زیادی نداشته باشد؛ اما در سالن‌ها که پا می‌گذارید دیگر این کوچکی به چشمتان نمی‌آید. آنقدر دیوارها، کف و سقف مدبرانه و به زیبایی آرایش شده‌اند که چشم برداشتن از آنها و خیره شدن به مغازه‌ها را فراموش می‌کنید.

این مرکز برای اینکه زیبایی و لوکس بودن خود را به رخ شما بکشد، از هیچ چیزی فروگذار نکرده است؛ از سنگ‌فرش‌های گران‌قیمت و زیبا گرفته تا لوسترهای باشکوه، نقاشی‌های روی دیوارها و سقف، آبنمایی زیبا در کنار یک دکوراسیون مجلل و چشم‌نواز، همه و همه دارند یک صدا فریاد بر بی‌همتا بودن آن می‌زنند.

درست است که این مرکز در منطقه شلوغی واقع است، اما با ایجاد پارکینگ این مشکل حل شده؛ پس بدون اینکه نگران جای ماشین خود باشید به آنجا بروید و از شگفتی‌هایی که معماران خلاق برای شما فراهم کرده‌اند، نهایت استفاده را ببرید.

مدرن الهیه

این مرکز تجاری لوکس و کم‌نظیر در الهیه، بلوار آفریقای شمالی، مقابل خیابان گلنار واقع شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

4- مرکز خرید پالادیوم

پالادیوم از بهترین مراکز هرید تهران و از آن دست جاهایی است که می‌توانید روز شاد را در کنار عزیزان و کودکانتان، با حضور در آن تجربه کنید؛ بدون آنکه حوصله‌تان سر برود. این مرکز آن‌چنان ظرفیت خود را برای پذیرش شما بالا برده است، که باعث تعجب شما می‌شود. در مورد معماری خارجی که واقعا حرفی برای زدن وجود ندارد.

هم در نمای خارجی و هم در نمای داخلی آن، خلاقیت و زیبایی زیادی به کار برده شده است. نمای خارجی که از هیچ قانون خاص ریاضی پیروی نکرده است و اشکال به کار برده شده، شبیه چیزهایی که ما اسمشان را می‌دانیم نیستند؛ این زیر پا گذاشتن قوانین گاهی زیبایی‌ها و جذابیت‌هایی را با خود به ارمغان می‌آورد و در این مجموعه به خوبی شاهد آن هستیم.

لیست تمام چیزهایی را که نیاز دارید را بردارید و به‌این مرکز بروید؛ از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در این مرکز لوکس و مدرن به راحتی یافت می‌شود.

مراکز خرید تهران

مرکز خرید پالادیوم، در خیابان مقدس اردبیلی، نرسیده به میدان الف قرار دارد و منتظر شما است تا با قدم گذاشتن در آن، شور و شادی او هم مضاعف شود.


نشان دادن مکان روی نقشه

5- بام لند

صبحت کردن در مورد این مرکز خرید که از بهترین مراکز خرید تهران است، با وجود تمام امکانات و تفریحات هیجان انگیز و بی‌نظیری که دارد، در قالب کلمات نمی‌گنجد. اگر تا به حال به هیچ مرکزی تجاری تفریحی نرفته‌اید، بام لند را فراموش نکنید. قرار گرفتن این مرکزتجاری تفریحی کنار دریاچه چیتگر، اولین تفاوتی است که‌این مرکز با بقیه جاها در تهران دارد.

آنقدر امکانات و تفریحات بام لند، متنوع و زیاد است که گاهی وجود این همه تنوع شما را دچار سردرگمی می‌کند. از تفریحات آبی بگیرید تا پیاده‌روی و ماهی‌گیری و … را می‌توانید در آن انجام دهید و بی‌نهایت لذت ببرید. داخل مجموعه وقتی پشت پنجره قرار می‌گیرد و طبیعت زیبا و بکر را روبه‌رویتان می‌بینید، روحتان به پرواز در می‌آید.

از آنجایی‌ که‌ ایرانی‌ها به خوردن غذا در مراکز تفریحی علاقه بسیاری دارند، بام لند برای این قضیه نیز تدبیری اندیشیده و رستوران‌هایی با غذاها و طعم‌هایی متفاوت در اختیار بازدیدکنندگان از این مجموعه قرار داده است. شب‌های بام لند تکرار شدنی نیست؛ رقص نورها، وجود دریاچه طبیعت بکر و زیبا غوغایی در دل شما ایجاد می‌کند.

بام لند

این مرکز تجاری تفریحی، در اتوبان همت، دریاچه چیتگر، میدان موج، بلوار موج واقع شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

6- مرکز خرید میلاد نور

از پله‌ها که به سمت بالا می‌روید، در لحظه اول طراحی زیبای این مرکز خرید توجه‌ را به خود جذب می‌کند. طراحی مدرن که مانند طراحی‌های اروپایی دلنواز است. وسیله‌ها و اقلامی که در هر طبقه مختلف تازگی دارند. در بیش‌تر فروشگاه‌هایی که در میلاد نور واقع هستند می‌توان پوشاک‌ها و لباس‌هایی زیادی را دید که برندهای متفاوتی دارد و متناسب با هر سلیقه می‌توان به مرور چیزهای جدیدی را کشف کرد.

غذاهای خوشمزه سرو شده توسط رستوران این مجموعه می‌تواند لحظه‌های خاص دیگری را برای هرکس ثبت کند. وقتی به کافی شاپ‌های این مجتمع می‌روید دکوراسیون بی‌نظیر آن‌ها دلیلی بر گذراندن اوقات بیشتری در آن‌ها می‌شود.

مراکز خرید تهران

مرکز خرید میلاد نور از بهترین مراکز خرید تهران است که در شهرک غرب واقع شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

7- مرکز خرید تندیس

مرکز خرید تندیس می‌تواند در ساختن حال خوب برای انسان شریک باشد. به مرکز خرید که می‌روید دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک نیست. زیرا می‌توان ماشین را در یکی از پنج طبقات آن گذاشت و سپس به سمت پاساژ قدم برداشت تا از تمام ۱۷۰ فروشگاه تندیس دیدن کرد.

محصولاتی که باب هر سلیقه و نیازی است را می‌توان با خیالی آسوده تهیه کرد. فرقی نمی‌کند طلا باشد، لباس باشد یا اسباب بازی. همه را می‌توان با برندها متفاوت از این مرکز خرید یافت.

تندیس

مرکز خرید تندیس در ضلع شمالی میدان تجریش، خیابان شهید جعفری است.


نشان دادن مکان روی نقشه

8- مرکز خرید دنیای نور

در 10 طبقه مرکز خرید دنیای نور هر چقدر هم بگردید، در هر لحظه چیزهای جدیدی را کشف می‌کند. مرکز خرید دنیای نور از بهترین مراکز خرید تهران است از رستوران‌های بی‌نظیر مرکز خرید دنیای نور نیز نمی‌توان چشم‌پوشی کرد.

دنیای نور

مرکز خرید دنیای نور در بزرگراه رسالت بین بزرگراه امام علی و شهید صیاد شیرازی قرار گرفته شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

9- مرکز خرید روشا

با ورود به مرکز خرید روشا که از بهترین مراکز خرید تهران است که می‌توان به خاص بودن آن پی برد. خاص بودنی که باعث وفاداری مشتریان شده است. تمام هفده طبقه‌ این مجموعه بدون هیچ مرزی و غرفه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند. این بی‌مرز بودن است که تفاوت‌ها را به ظهور رسانده است. در این مرکز خرید می‌توان به سمت بوفه‌های آن رفت و در بین گشت و گذارهایی که انجام می‌دهید، مشغول خوردن تنقلات شوید.

زمان ناهار از خلوت‌ترین تایم‌هایی هست که در طبقات دیگر مشاهده می‌شود؛ زیرا کمتر کسی را می‌توان یافت که دلش نخواهد در رستوران‌های این مجتمع غذا بخورد. اگر خانم‌ها به سمت طبقه همکف هدایت شوند، نمی‌توان به راحتی آن‌ها را از آن مکان دور کرد. لباس‌های مجلسی، انواع مانتو، کیف و کفش‌های مختلف از آن دسته لباس‌هایی هستند که خانم‌ها را به ماندن در آن طبقه مجذوب می‌کنند.

مراکز خرید تهران

مرکز خرید روشا واقع در نیاوران در تقاطع خیابان عمار و فرمانیه است.


نشان دادن مکان روی نقشه

10- مرکز خرید ارگ

از ساعت ده صبح می‌توانید به سمت مرکز خرید ارگ که از بهترین مراکز خرید تهران است به راه بیفتید. فرق نمی‌کند خریدتان چیزی باشد، مهم این است که می‌توانید هر چیزی که در ذهن دارید را در مرکز خرید ارگ پیدا کنید. می‌توانید روی صندلی بنشینید و مشغول خوردن غذای مورد علاقه و یا نوشیدنی‌های محبوبتان شوید و به منظره روبرو چشم بدوزید.

مراکز خرید تهران

به سمت فروشگاه بزرگ ساعت فروشی بروید، یکی از آن‌ها را برای خود انتخاب کنید و به مکان‌هایی که باید بروید، سر وقت برسید. سپس به سمت پارکینگ بروید و با دستی پر به سمت خانه تان به راه بیفتید. مرکز خرید ارگ در میدان تجریش، خیابان سعد آباد قرار دارد.


نشان دادن مکان روی نقشه

11- مرکز خرید ونک

در ضلع شمال غرب میدان ونک ساختمان بزرگی به نام مرکز خرید ونک جلب توجه می‌کند. این مرکز خرید از بهترین مراکز خرید تهران است که دارای مساحتی نسبتا زیاد بوده و دارای دو ورودی در خیابان ونک و خیابان کار و تجارت است. این مرکز خرید سال‌هاست که بسیاری از نیازهای ساکنین پایتخت مخصوصا ساکنین محله‌های اطراف را تامین می‌کند.

بنرهای قرمز رنگی که بیان کننده‌ی تخفیف‌های فصلی فروشگاه هستند معمولا از ویترین فروشگاه‌های این مجتمع توجه مشتری را به خود جلب می‌کند. فروشگاه‌های این مجتمع، عرضه‌کننده بهترین محصولات از برندهای معروف جهان هستند. پس اگر به دنبال لباس یا وسیله‌ای خاص و تک هستید پیشنهاد ما خرید از مرکز خرید ونک است.

فروشندگان و پرسنل این مجموعه به صورتی کاملا حرفه‌ای با مشتری رفتار کرده و در صورت لزوم راهنمایی می‌کنند. سالن بازی موجود در مجموعه امکان بازی و تفریح را برای فرزندان شما فراهم می‌آورد. ساختمانی با معماری بی‌نظیر، که مانند یک اثر هنری، افراد را به خود جلب می‌کند. در معماری این ساختمان از شکل هندسی دایره و نیم دیره الهام گرفته شده است.

ونک

دو طبقه با وسعت زیاد که هر طبقه خود دارای تعداد زیادی مغازه و واحد تجاری است. مرکز خرید ونک دارای دسترسی آسان بوده و می‌توان به راحتی از طریق مترو تاکسی و اتوبوس به آن دسترسی پیدا کرد.


نشان دادن مکان روی نقشه

12- مرکز خرید میرداماد

یکی از مراکز خرید معروف شمال تهران، پاساژ میرداماد است که قدیمی ترین پاساژ تهران به شمار می رود. این پاساژ با وسعت قابل توجهی که دارد شامل انواع و اقسام فروشگاه بوده و تمام نیازهای شهروندان را بر طرف می‌کند. به دلیل معروفیت و محبوبیت این پاساژ بسیاری از برندها، دارای نمایندگی فروش در این مجتمع هستند.

وجود تخفیف‌های فصلی زیاد در فروشگاه‌های مختلف مجتمع میرداماد، باعث جذب مشتری به سوی این پاساژ می‌شود و آن را به یکی از بهترین مراکز خرید تهران تبدیل کرده است. این مجتمع به راحتی از طریق مترو میرداماد، تاکسی و اتوبوس قابل دسترسی است. وجود انواع کالا با دامنه‌ی گسترده قیمت، امکان خرید کردن با هر توان مالی را برای مشتری فراهم می‌کند.

این مجتمع با داشتن امکانات رفاهی قابل توجه، لحظات خوش و زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. مرکز خرید میرداماد، ساختمانی شش طبقه با قدمت ۴۰ ساله است. مراکز خرید تهران

وجود پارکینگ اختصاصی، چند آسانسور مجهز و مدرن، نماز خانه و … از دیگر مزایای این مجتمع به شمار می‌روند.


نشان دادن مکان روی نقشه

13- بازار سنتی ستارخان

یکی از بهترین مراکز خرید تهران که می‌تواند انتخابی مناسب برای خریدی کامل و جامع باشد، بازار سنتی ستارخان است. این بازار که دارای قدمت چندین ساله است، یکی از بازارهای مورد علاقه اهالی تهران به شمار می‌رود. پاساژهای بازار سنتی ستارخان دو طبقه هستند. مغازه‌هایی نزدیک به هم با بنایی چند ساله که با اجناسی مطابق بروزترین مدل‌ها و انواع طرح‌ها مزین شده‌اند.

این بازار یکی از بازارهای شلوغ تهران است که به دلیل تنوع زیاد محصولات مانند پوشاک، کیف، کفش، وسایل منزل، وسایل چوبی و مبلمان افراد را از سراسر تهران برای خرید به خود جذب می‌کند. از جهت مناسب بودن قیمت اجناس در این بازار، از این مرکز خرید در غرب تهران، می‌توان به عنوان یک بازار مقرون به صرفه یاد کرد.

بازار سنتی ستارخان دارای چند بخش متفاوت است، که از نظر سن بنای ساختمان و پاساژها از هم متمایز می‌شوند. این تمایز به جهت تسهیل نام‌گذاری یا ساده‌تر شدن آدرس واحدها، انجام شده است. این بازار دارای ۲۸۹ واحد تجاری است که با نظم مشخصی کنار هم قرار دارند.

ستارخان

متراژ مغازه‌های پاساژها با هم تفاوت دارند. این بازار از جهت نزدیک بودن به میدان صادقیه، و همچنین مترو و اتوبوس، دارای دسترسی آسان است.


نشان دادن مکان روی نقشه

14- مرکز خرید سانا

اگر در خیابان‌های تهران قدم زدن باشید، برج‌ها و ساختمان‌هایی که شامل مغازه‌های تجاری زیادی هستند، بسیار به چشم می‌خورند. امروزه مراکز خرید بزرگ با فراهم کردن امکانات رفاهی متنوع تبدیل به یکی از مکان‌های پر بازدید شهر شده‌اند. یکی از پاساژ‌هایی که در سال‌های اخیر در تهران ساخته شده و توجه بسیاری از پایتخت نشینان را به خود معطوف کرده مرکز خرید سانا است.

مرکز خرید سانا از بهترین مراکز خرید تهران است که دارای وسعت زیادی بوده و طراحی خارق‌العاده‌ای دارد. این ساختمان با استفاده از مدرن‌ترین اصول معماری و تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. وجود فروشگاه‌های متنوع، انواع محصولات برندهای مطرح دنیا، کیفیت بالای محصولات، برخورد مناسب و حرفه‌ای پرسنل مجموعه و … باعث شده است ‌این پاساژ به سرعت تبدیل به یکی از بهترین مراکز خرید شمال تهران شود.

این ساختمان دارای چهار بخش متمایر بوده که شامل فود کورت، طبقه همکف یک، همکف دوم و طبقه یک است. این مجتمع با وسعت چشمگیر دارای تعداد نسبتا زیادی مغازه و واحد تجاری است.

سانا

پارکینگی با گنجایش مناسب در این ساختمان، خریدی لذت بخش و قابل اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد. این فروشگاه بی‌نظیر در خیابان فرشته واقع شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

15- مرکز خرید مگامال

یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید اکباتان، که دارای فروشگاه‌های متنوع و نمایندگی های زیادی از برندهای متنوع است، مرکز خرید مگامال است این مجتمع با داشتن امکاناتی نظیر فود‌کورت، پردیس سینمایی، شهر بازی، مکانی جهت بازی کودکان، مرکز آی تی و … باعث ساختن لحظاتی خاص و به یاد ماندنی خواهد شد.

هایپر مارکت فروشگاه مگامال دارای تنوع کالای فراوانی است از این رو‌ می‌تواند تمام نیازهای شما را بر طرف کند. علاوه بر آن قیمت مناسب محصولات این‌هایپر مارکت نیر به محبوبیت آن افزوده است. محصولاتی با کیفیت بالا و تنوع فراوان قابل عرضه در این فروشگاه، باعث جذب مشتری از نقاط تهران به سوی مرکز خرید مگامال اکباتان می‌شود. این مرکز خرید، دارای موقعیتی عالی و نزدیک مترو اکباتان بوده، از این رو به راحتی قابل دسترسی است.

ساختمانی پنج طبقه که با بهره بردن از طراحی مدرن و زیبا تداعی کننده ساختمان‌های خاص اروپایی در ذهن شما خواهد بود. پاساژ بر اساس نقشه‌ای خاص ساخته شده و فروشگاه‌ها و مغازه‌ها دارای ابعاد مناسبی هستند. وجود انواع پله برغی و آسانسور مطابق با جدیدترین تکنولوژی مطرح دنیا به زیبایی و محبوبیت مرکز خرید مگامال افزوده است.

مراکز خرید تهران

این مرکز خرید در بزرگراه ستاری، اکباتان، فاز 2، میدان شهید صارمی واقع شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

16- مرکز خرید لاله

مرکز خرید لاله یکی از بهترین مراکز خرید تهران است. بیش از ۱۰۰ واحد تجاری در این مجتمع وجود دارد. نمای بیرونی پاساژ لاله با استفاده از پارکینگ طبقاتی بسیار جذاب شده است. این مرکز خرید، از مجتمع های باقدمت تهران است با این حال طی مرمت‌هایی که صورت گرفته نمای داخلی آن صورت زیبایی پیدا کرده است.

لاله

مرکز خرید لاله در بهترین مکان، در مرکز شهر قرار دارد. حتی می‌توانید از وسایل نقلیه عمومی نیز برای خرید از مجتمع می‌توانید استفاده کنید. مرکز خرید لاله درست رو‌بروی پارک لاله است.


نشان دادن مکان روی نقشه

17- مرکز خرید گالریا

یکی از مراکز مدرن تجاری و از بهترین مراکز خرید تهران مرکز خرید گالریا است. مرکز خرید گالریا از نمای بیرونی و داخلی جذابی بهره می‌برد. همین که وارد مجتمع گالریا می‌شوید با شاهکار دست‌سازی رو‌به‌رو می‌شوید که بسیار چشم نواز است، بزرگترین لوستر دست‌ساز خاورمیانه در مجتمع گالریا رخ می‌نمایاند.

این لوستر با ۳۱.۵ متر ارتفاع و عرضی بالغ بر ۲.۵ متر از شاهکارهای بی‌نظیری است که در مرکز خرید گالریا استفاده شده است، جنس لوستر از فلز ضد زنگ و آبکاری شده به همراه گوی های طلایی از جنس برنج مرغوب ساخته شده است. این اثر هنری در الهام از طبیعت توسط یک شرکت هلندی طراحی و تولید شده است. مجتمع خرید گالریا از هشت طبقه زیر همکف و شش طبقه روی همکف بهره می‌برد.

دو طبقه از این مرکز خرید به رستوران مجهز و فودکورت اختصاص دارد. بخش فودکورت با ارائه‌ غذاهای بین‌المللی شامل: غذاهای ایتالیایی، ایرانی، مکزیکی، لبنانی، برگر، آسیایی و دسربار در مجموع هشت وعده‌ غذایی در طبقه هشت واقع شده است. غذاهای دل‌چسب و خوشمزه‌ بخش فودکورت مجتمع گالریا بی نظیر است و از توصیف آن هر چه بگویم، کم گفتم!

اگر از کارهای تکراری و روزانه خسته و ملول شده‌‌ایید پیشنهاد می‌کنم با یک فنجان قهوه در کافی‌شاپ مجتمع گالریا، خستگی را از بدنتان برهانید.

مراکز خرید تهران

مرکز خرید گالریا در شهر تهران، منطقه ولنجک، انتهای خیابان سیزدهم شرقی بنا شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

18- مرکز خرید سام‌ سنتر

مرکز خرید سام سنتر تجاری به عنوان لوکس‌ترین‌ و از بهترین مراکز خرید تهران است. از آن به عنوان جزیره‌ لاکچری برندها یاد می‌شود. برندهای معروف کیف، کفش، جواهرات، پوشاک، لوازم آرایشی، ادکلن و غیره وجود دارد. برای خرید برندهای معروف نیازی به سفر به کشورهای تولیدکننده ندارید و از آن برندها در این مجتمع به فروش می‌رسد.

مجتمع تجاری سام سنتر در ۹ طبقه ساخته شده است که از ۲۶ فروشگاه بهره می‌برد. نکته‌ جالب توجه رستوران مرکز خرید سام سنتر است. چیزی که اغلب مردم را به سمت این مجتمع باشکوه می‌کشاند وجود رستوران آن است.

سام سنتر

این رستوران در طبقه‌های فوقانی قرار دارد و منظره‌ زیبای رو به طبیعت را در اختیار علاقه‌مندانش قرار می‌دهد. مرکز خرید سام سنتر در شهر تهران خیابان فرشته قرار دارد.


نشان دادن مکان روی نقشه

19- مرکز خرید سمرقند

وقتی به خیابان جنت آباد جنوبی می‌رسیم مجتمعی که به سه طرف کشیده شده دیدگان ما را به جلب می‌کند. مجتمع تجاری اداری سمرقند ما را برای دیدن داخل آن جذب خود می‌کند. دسترسی به فروشگاه آسان است و حتی با وسایل نقلیه‌ عمومی نیز می‌توانید از خرید کردن در این مرکز خرید لذت ببرید.

در این مجتمع لوکس کیف، کفش، پوشاک، جواهرات، لوازم آرایشی، لوازم خانگی و حتی پوشاک کودکان به فروش می‌رسد. این مرکز خرید با ارائه‌ انواع وسایل مورد نیاز مردم توانسته خود را در سطح مراکز خرید مطرح شهر تهران حفظ کند.

سمرقند

مرکز تجاری اداری سمرقند در شهر تهران، خیابان جنت آباد جنوبی، نبش تقاطع کبیر زاده واقع شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

20- پاساژ نصر

از قدیمی‌ترین و بهترین مراکز خرید تهران می‌توان به پاساژ نصر اشاره کرد. برخی از افراد آن را با نام پاساژ گیشا می‌شناسند. هم‌جواری این مرکز خرید با بوستان‌های متعدد از جمله بوستان گفت‌و‌گو به آن موقعیت مکانی خاصی داده است. بازار بزرگ نصر در سال ۱۳۷۵ قد برافراشته است سه سال ساخت مجتمع به طول انجامیده است.

این پاساژ جزو کهن‌ترین پاساژهای تهران است اما زمانی که شما به داخل آن می‌روید اصلا چنین چیزی را احساس نمی‌کنید زیرا با مرمت‌های شکل گرفته توانسته ظاهری زیبا و جذاب کسب کند. محصولاتی چون کیف، کفش، پوشاک زنانه و مردانه، طلا و جواهرات، سازه‌های دستی، هنرهای دستی و غیره در این پاساژ به فروش می‌رسد.

قیمت‌های متنوع و در دسترس بودن مرکز خرید نصر باعث شده همواره مورد توجه مراجعه‌کنندگان قرار بگیرد. وجود مغازه‌های فست‌فودی در پاساژ نصر یک پک کامل در اختیار شما می‌گذارد تا هم خرید کنید، هم در بوستان‌های اطراف تفریح کنید‌، و هم در صورت خستگی و گرسنگی غذا میل کنید. معماری و دکوراسیون طبقه‌ همکف و زیر همکف از هم متفاوت است به طوری که در طبقه‌ اول فروشگاه‌ها در کنار قرار دارند و راه‌رو در وسط قرار گرفته است اما در طبقه‌ زیر همکف فروشگاه‌ها در وسط و راه‌رو در کنار قرار دارند.

نصر

قطعا از گشت و گذار و خرید در این مرکز پشیمان نخواهید شد. پاساژ نصر در شهر تهران، خیابان گیشا واقع شده است.


نشان دادن مکان روی نقشه

شما در کدام یک از مراکز خرید معرفی شده تهران به خرید و گشت وگذار پرداخته‌اید؟ کدام یک را از نظر دسترسی و تنوع و قیمت اجناس بهتر از بقیه می‌دانید؟ لطفا نظرات خود را با وبسایت نابرو به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن