شکم گردی

کافه ‌رستوران ترازا تهران؛ رستوران ایتالیایی با تراس تماشایی

فهرست مطالب

در جنوب خیابان سهروردی کافه ‌رستوران ترازا با نمای بلند و شیشه‌ای مدتی ا‌ست با فضایی مدرن، افتتاح شده است. این رستوران با دو طبقه فضای بسته، بالکن و تراسی بزرگ درکنار منویی ایتالیایی، میزبانی شایسته برای مهمانان خود است. در این مطلب از نابرو با ما همراه باشید تا با این کافه ‌رستوران ایتالیایی در بخش شکم‌گردیِ تهران، بیشتر آشنا شویم.

گشتی در کافه ‌رستوران ترازا

مدتِ زیادی نیست که از افتتاح کافه ‌رستوران ترازا می‌گذرد. بنابراین قرار است شما با رستورانی مدرن و شیک مواجه شوید. همان‌طور که از نام آن پیداست، این کافه ‌رستوران دارای تراسی بزرگ و تماشایی ا‌ست. داخل خیابان سهروردی با رستورانی تماما شیشه‌ای روبه‌رو می‌شوید.

در نگاه اول، ساختمانِ کافه رستوران ترازا قابلیت فضایِ تراسی بزرگ را ندارد، اما تراس این کافه‌ رستوران با طراحی زیبایی بر روی پشت‌بامِ چندین مغازه اطراف، قرار گرفته است. با وارد شدن به داخل کافه‌ رستوران در مقابل شما، سالنِ طبقه اول و در سمت ‌چپ پله‌هایی چوبی قرار دارد که شما را به طبقه دوم هدایت می‌کند.

کافه ‌رستوران ترازا تهران

در انتهای طبقه اول کافه رستوران ترازا پیشخوان و آشپزخانه‌ رستوران به‌همراه دکورهایی رنگی قرار گرفته است. در این طبقه میزها و صندلی‌هایِ چوبی قرار دارند که همرنگ با دکورهایِ چوبیِ استفاده‌شده در نمایِ کافه‌ رستوران هستند.

همچنین چراغ‌هایِ تزئینیِ بزرگ با طرح‌های زیبا در این قسمت، از سقف آویزان شده‌اند. با بالارفتن از پله‌ها به طبقه‌ی دوم دسترسی پیدا می‌کنید. این طبقه از یک بارِ کوچک به‌همراه میزها و صندلی‌های متنوعِ چوبی و مبلی، تشکیل شده است.


کافه ‌رستوران ترازا در ابتدای این خیابان، نبش خیابان ملایری‌پور قرار گرفته است. از سمت‌ غرب نیز می‌توانید از بزرگراه قاسم‌ سلیمانی، پیش‌از رسیدن به سیدخندان، وارد خیابان سهروردی ‌شمالی شوید.

تراس دیدنی رستوران ترازا

همچنین در سالن طبقه‌ دوم دو در قرار دارد که شما را به دو تراس کوچک و مجزا با منظره‌ خیابان سهروردی هدایت می‌کند. این دو تراسِ دنج برای شب‌های گرمِ سال بسیار مناسب است.

از انتهای این سالن می‌توانید وارد تراسِ بزرگ کافه رستوران ترازا شوید. این تراس به‌صورت مسطح در پشت‌بام مغازه‌های جنوبِ کافه‌ رستوران، به‌شکل زیبا و مدرن ساخته شده است. در این فضای دلنشین درختچه‌های سرسبز، میزها و صندلی‌های متعدد، به‌همراه سایبان‌های بزرگ تعبیه شده است.

منوی کافه ‌رستوران ترازا تهران

همچنین در فصول سرد سال این محیط با وسایل گرمایشیِ متعدد، معتدل می‌شود. باوجوداین، برای هر مهمان یک پتو نیز درنظر گرفته شده است. با انتخاب میز خود خدمه مهربان مجموعه برای گرفتن سفارش نزد شما می‌آیند و تا پایان حضور شما در کافه‌ رستوران در دسترس خواهند بود. با تاریک شدن هوا نورپردازی زیبایی را در مجموعه شاهد خواهید بود.

موسیقی زیبایی نیز در سرتاسر کافه رستوران ترازا برای رفاه شما و همراهانتان پخش می‌شود. کافه‌ رستوران ترازا با دارابودن فضای داخلی و تراس، انتخاب مناسبی را برای شما و همراهانتان فراهم کرده است.

کافه ‌رستوران ترازا تهران

منوی ایتالیاییِ کافه ‌رستوران ترازا

در ترازا شما با فهرست کاملی از غذاهای ایتالیایی روبه‌رو خواهید شد. در این فهرستِ هیجان‌انگیز، 12 نوع پیتزایِ درجه‌یک نظیر پستو استیک، چیکن لاور، پالرمو، وجترین، رست‌بیف، دیماره و انواعی دیگر قرار دارد. در بخش غذاهای اصلی انواع استیک‌های خوشمزه همچون استیک پولوتری، پلیت‌میکس، استیک آلامد، ریب‌استیک، استیک پیکاتا و سایر استیک‌ها در نظر گرفته شده است‌.

در این بخش برگرهای متنوع نیز شامل سیگنچربرگر، پارما‌برگر، فرنچ‌برگر، اسموکی‌برگر و چیکن‌برگر قرار گرفته است. همچنین بشقاب‌های مخصوصی از چیکن و بیف‌استراگانف، فیله‌تمپورا و چیکن پارمژان در این فهرست برای علاقه‌مندان دیده می‌شود.

منوی کافه ‌رستوران ترازا تهران

شما می‌توانید درکنار این تنوع غذایی، نوشیدنی‌های گازدار و طبیعی و همچنین عرقیجات گوارا نیز سفارش دهید. در بخش سالادهای کافه‌ رستوران شما با انواع سالادها نظیر سزارهای‌ سوخاریِ دو تا چندنفره، گاردن، کینوا، سزارگریل و فتوش در منوی کافه ‌رستوران مواجه می‌شوید.

برای علاقه‌مندان به پاستاهای خوشمزه نیز، این کافه رستوران ترازا با لیستی از انواع پاستاها مانند بیف و چیکن‌آلفردو، کرم‌پستو، چیکن آرابیاتا، بیف و چیکن‌کارنه و پاستای مخصوص ترازا منتظر شماست. در این کافه ‌رستوران فهرستی کامل از منویِ کافه نیز دیده می‌شود.

اسموتی‌های مختلف، شیک‌های گوناگون، کوکتل‌ها و آب‌میوه‌های تازه که در ظروفی زیبا و تزئین‌شده سرو می‌شوند. در بخش نوشیدنی‌های گرم، انواع قهوه‌ها، چای‌ها و دمنوش‌های دلچسب قرار دارد که می‌توانید انواع کیک‌ها و دسرهای خوشمزه را نیز در کنار آن‌ها صرف کنید. تمام مواد اولیه‌ کافه رستوران ترازا از مرغوب‌ترین و تازه‌ترین مواد تهیه می‌شود.

کافه ‌رستوران ترازا تهران

نشانی و ساعات کاری کافه ‌رستوران ترازا

این کافه ‌رستوران در خیابان سهروردی‌جنوبی، نبش خیابان ملایری‌پور، پلاک ۶۵ قرار گرفته است. کافه ‌رستوران ترازا از ساعات ۱۲ الی ۲۴ میزبان مهمانان خوش‌سلیقه خود خواهد بود.

تلفن کافه ‌رستوران ترازا: ۸۸۳۹۷۲۰۰ – ۰۲۱

نحوه دسترسی به کافه‌ رستوران ترازا با وسایل نقلیه عمومی

برای دسترسی به ‌این کافه ‌رستوران می‌توانید با خط یک متروی تهران، در ایستگاه «شهید مفتح» پیاده شوید و خیابان مفتح را به‌سمت ‌جنوب مقداری پیاده‌روی کنید تا به خیابان ملایری‌پور برسید. سپس خیابان ملایری‌پور را به‌سمت‌ شرق تا بعد از چهارراه سلیمان‌خاطر طی کنید. چهارراه دوم، نبش جنوب‌شرقی چهارراه سهروردی‌جنوبی، کافه ‌رستوران ترازا قرار گرفته است.

امکانات کافه ‌رستوران ترازا تهران

از همان خط یک مترو نیز می‌توانید در ایستگاه «هفت‌تیر» و همچنین به‌وسیله‌ اتوبوس‌های خط آزادی ـ هفت‌تیر در ایستگاه هفت‌تیر و پایانی پیاده شوید و پیاده‌رویِ شرقی خیابان مفتح را به‌سمت ‌شمال مقداری پیاده‌روی کنید تا به خیابان بهارِشیراز برسید. سپس این خیابان را دقایقی به‌سمت ‌شرق تا پس‌از میدان بهارِشیراز طی کنید تا به خیابان سهروردی ‌جنوبی برسید.

با حرکت به‌سمت ‌شمال در خیابان سهروردی‌جنوبی، نبش خیابان ملایری‌پور «کافه ‌رستوران ترازا» قرار گرفته است. با اتوبوس‌های خطوط میدان ‌امام‌خمینی ـ سیدخندان و میدان‌ ولیعصر ـ خیابان‌ معلم می‌توانید در ایستگاه ملایری‌پور پیاده شوید و اندکی به‌سمت‌ شرق حرکت کنید. در نبش چهارراه سهروردی‌ِجنوبی، کافه ‌رستوران ترازا قرار گرفته است.

کافه ‌رستوران ترازا تهران

نحوه‌ دسترسی به کافه ‌رستوران ترازا با وسایل نقلیهی شخصی

شما می‌توانید از شمال ‌شهر از بزرگراه مدرس به میدان هفت‌تیر بیایید و از دوربرگردان وارد جنوب‌به‌شمال خیابان مفتح شوید. مقداری جلوتر، با عبور از منتهی‌الیه سمت راست، وارد خیابان بهارِشیراز شوید و این خیابان را تا سه‌راه سهروردی ‌جنوبی ادامه دهید.

از شمال‌شرق نیز می‌توانید از انتهای بزرگراه صیادشیرازی به میدان سپاه بیایید و از خروجی سمت ‌راست میدان، به خیابان پادگانِ‌ ولیعصر برسید. در انتهای این خیابان از خروجی شمال‌غربی وارد خیابان بهارِشیراز شوید و این خیابان را تا سه‌راه سهروردی‌ِ جنوبی ادامه دهید.

کافه ‌رستوران ترازا تهران

از خیابان انقلاب نیز می‌توانید در حدفاصل میدان فردوسی و میدان امام‌ حسین (ع)، وارد خیابان بهار جنوبی شوید و در انتهای این به خیابان بهارِشیراز برسید. سپس مقداری به‌سمت‌ شرق حرکت کنید و وارد خیابان سهروردی‌جنوبی شوید. کافه ‌رستوران ترازا در ابتدای این خیابان، نبش خیابان ملایری‌پور قرار گرفته است. از سمت‌ غرب نیز می‌توانید از بزرگراه قاسم‌ سلیمانی، پیش‌از رسیدن به سیدخندان، وارد خیابان سهروردی ‌شمالی شوید. در انتهای این خیابان کافه ‌رستوران ترازا در نبش جنوب‌شرقی خیابان ملایری‌پور قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن