از زاویه دید خودتان عکاسی کنید

از زاویه دید خودتان عکاسی کنید

از زاویه دید خودتان عکاسی کنید

به سبک خودتان بنویسید

ویدیوهای شما دریچه چشم ماست

ویدیوهای خودتان را برای ما ارسال کنید

مزایای همکاری با نابرو

هم کار، هم تماشا

نابرو هم تفریح است، هم شغل. با عضویت در تیم نابرو، شما هم در شهر خودتان تفریح می‌کنید و هم می‌توانید با نوشتن و عکس گرفتن از این تجربه خوشایند، درآمدزایی کنید. به زبان ساده، نابرو از شما می‌خواهد جاذبه‌های شهر یا روستای خودتان را به مردم ایران معرفی کنید و کسب درآمد کنید.

هم کار، هم تماشا
به سبک خودتان بنویسید

به سبک خودتان بنویسید

برای همکاری با نابرو نیاز نیست هر روز راس ساعت خاصی در محل کار حضور داشته باشید. در حقیقت همکاری با ما به صورت دورکاری انجام می‌شود و فارغ از اینکه ساکن کدام شهر هستید، می‌توانید عضو تیم نابرو باشید و با انجام کاری لذت‌بخش، منبع درآمدی پایدار برای خود ایجاد کنید.

ویدیوهای شما دریچه چشم ماست

خیلی از مواقع شما متن‌های خوبی می‌نویسید و یا عکاسی حرفه‌ای هستید، اما رسانه قدرتمندی در دسترس‌تان نیست تا بتوانید این محتواهای جذاب را در معرض دید همه مردم بگذارید. در نابرو می‌توانید آثارتان را به اسم خودتان و در سطح کشور منتشر کنید. ما رسانه شما هستیم.

ویدیوهای شما دریچه چشم ماست
چه کسانی می توانند عضو تیم نابرو باشند؟

ما در نابرو به نویسنده‌ها و عکاس‌هایی نیاز داریم که بتوانند محتوای ناب از جاذبه‌های گردشگری (متن، عکس، ویدئو یا همه موارد) با کیفیت بالا تولید کنند. اگر شما هم تمایل دارید تا جاذبه‌های شهر و روستای خود را معرفی کنید به تیم محتوای نابرو بپیوندید. همچنین ما دوست داریم تا با ایران‌گردهایی که می‌توانند تجربیات ناب سفرهایشان را با مردم ایران به اشتراک بگذارند، همکاری کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه همکاری می‌توانید با آدرس ایمیل support@nabro.ir (واحد جذب) تماس بگیرید.

آشنایی با استانداردهای محتوایی نابرو

ما در نابرو محتوای دسته‌اول، کاربردی، جذاب و تجربه‌محور تولید می‌کنیم. در تولید محتوای متنی از زبان فارسی معیار استفاده کرده و از شکسته‌نویسی پرهیز می‌کنیم. همچنین خودمان را متعهد به استفاده از تیترهای گویا، خلاق و کاربردی می‌دانیم. تصاویر مورد استفاده در نابرو همگی توسط عکاسان نابرو عکس‌برداری شده‌اند و همیشه سعی می‌کنیم اصول اولیه برای گرفتن یک عکس حرفه‌ای در آنها لحاظ شده باشد. برای آشنایی بیشتر با محتواهای مورد نظر ما می‌توانید موارد زیر را مشاهده کنید:

پیشنهاد ویژه برای عکاس‌ها

بعضی از مطالب نابرو گالری عکس هستند؛ یعنی متن ندارند و فقط شامل مجموعه‌ای از تصاویر باکیفیت هستند. در حقیقت، ما در این سری از محتواها فقط به دنبال معرفی جاذبه‌ها به روایت تصویر هستیم. اگر عکاسی را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید و می‌توانید از جاذبه‌ها و رویدادهای گردشگری ایران گزارش تصویری آماده کنید، به تیم نابرو بپیوندید.

نابرو، هم تفریح، هم درآمد

همین حالا ثبت‌نام کنید