شکم گردی

رستوران سنسو تهران‌؛ تجربه حس خوب یک رستوران ایتالیایی

فهرست مطالب

سنسو به‌معنای حس خوب است و واقعا در این رستوران می‌شود حس خوب را نسبت‌به غذا تجربه کرد. این رستوران با فضایی بزرگ و زیبا آماده استقبال از طرفدارانش است. با واردشدن به رستوران ایتالیایی سنسو احساس می‌کنید واقعا وارد یکی از رستوران‌های لوکس در ایتالیا شده‌اید! با نابرو همراه باشید تا گشتی در یکی از بهترین رستوران‌های تهران بزنیم.

رستوران ایتالیایی سنسو تهران‌

ورود به رستوران سنسو

ابتدا از پله‌های ورودی بالا می‌روید و از در اول وارد پیش ورودی می‌شوید و سپس بعد از در دوم وارد فضای اصلی رستوران می‌شوید، که این نکته پیش ورودی تعبیه‌کردن در معماری این رستوران قابل‌توجه است. پس از واردشدن سقف بلند و لوسترهای زیبا توجه شما را به خود جلب می‌کند. میز‌ها با رعایت فاصله معقول در فضایی بزرگ کنار هم قرار گرفته‌اند.

رستوران ایتالیایی سنسو تهران‌

دیزاین داخلی رستوران سنسو سبک مینیمال و اروپایی دارد و از ترکیب دو رنگ طوسی خنثی و زرد به‌عنوان رنگ مکمل در دکوراسیون استفاده شده. پنجره‌هایی دل‌باز نور را به داخل هدایت کرده و در جلوی آن‌ها گلدان‌های زیبایی قرار دارد. از میزهای چوبی برای گرم‌کردن فضای استفاده شده و صندلی‌ها به‌رنگ طوسی است. یک نیم‌طبقه هم بالا قرار دارد که در مواقع شلوغی آنجا هم سرویس می‌دهند، اما وقتی خلوت باشد سرویس‌دهی ندارد.

وقتی در فضای رستوران سنسو قرار می‌گیرید همه‌چیز سر جای خودش است و هیچ‌چیزی از نظر بصری چشم شما را آزار نمی‌دهد و از هماهنگی همه‌چیز لذت می‌برید. سرویس‌بهداشتی تمیزی دارد و بهداشت در تمام قسمت‌های رستوران رعایت می‌شود.

رستوران ایتالیایی سنسو تهران‌

انواع غذاهای خوش‌طعم در رستوران سنسو

این رستوران انواع غذای ایتالیایی، استیک، دریایی، فست‌فود، سالاد و… دارد. معروف‌ترین گزینه در منوی این رستوران سالاد سزار با مرغ سوخاری است که ابداع‌کننده این نوع سالاد سزار همین رستوران بوده و نسبت به بقیه رستوران‌ها سالاد سزار در این رستوران از محبوبیت زیادی برخوردار است و به نسبت کیفیت و مقدار، قیمت نسبتا خوبی هم دارد.


رستوران ایتالیایی سنسو سه شعبه دارد که شعبه اولیه و اصلی واقع در بلوار فردوس است و یک شعبه در نیاوران و یک شعبه به‌تازگی در تهرانپارس دارند.

کافی است یک بار پاستاهای رستوران سنسو را امتحان کنید تا طعم واقعی پاستای ایتالیایی را که در کمتر رستورانی پیدا می‌شود، بچشید. سس پاستای این رستوران را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنید. استیک‌ها و برگرهای سنسو هم حرف ندارند و کاملا می‌شود کیفیت گوشت را از طعم لذیذش متوجه شد.

نوشیدنی مخصوص سنسو موهیتویی تازه و دل‌چسب است. منو تنوع خوبی دارد و شک نکنید تک‌تک موارد منو بسیار باکیفیت و خوشمزه هستند. روی میز انواع سس‌ها سرکه، آبلیمو، روغن‌زیتون، و نمک و فلفل موجود است و هرقدر بخواهید می‌توانید به غذایتان اضافه کنید.

رستوران ایتالیایی سنسو تهران‌

این رستوران به‌دلیل محبوبیتی که پیدا کرده معمولا شلوغ است و گاهی مجبور می‌شوید برای صرف غذا در این رستوران بیرون در منتظر بمانید تا میز خالی شود. این ممکن است خوشایند همه نباشد، ولی می‌توانید با رزروکردن خیال خود را راحت کنید و معطل نشوید. یکی از مزیت‌های این رستوران زود حاضرشدن سفارش شماست. بعد از انتخاب غذا سفارش شما در کمترین زمان ممکن آماده می‌شود و می‌توانید نوش جان کنید. برخورد کارکنان از بدو ورود تا لحظه خروج خیلی خوب و مودبانه است و به خواسته شما به‌سرعت رسیدگی می‌کنند.

رستوران ایتالیایی سنسو تهران‌

شعبه‌های رستوران ایتالیایی سنسو

رستوران ایتالیایی سنسو سه شعبه دارد که شعبه اولیه و اصلی واقع در بلوار فردوس است و یک شعبه در نیاوران و یک شعبه به‌تازگی در تهرانپارس دارند. شعبه تهرانپارس به‌نسبت دو شعبه دیگر به‌دلیل تازه تاسیس بودن کمی خلوت‌تر است.

بنابراین اگر قصد آمدن به رستوران ایتالیایی سنسو را دارید و سمت شرق تهران ساکن هستید شعبه تهرانپارس را انتخاب کنید. شعبه نیاوران و تهرانپارس از نظر دکوراسیون کاملا شبیه به هم هستند و فضای آن‌ها هیچ تفاوتی ندارد.

از نظر قیمت این رستوران از رستوران‌های گران به حساب می‌آ‌ید. شاید به این علت که کیفیت غذاها بسیار عالی و ‌مقدار آن‌ها به‌نسبت زیاد است.

رستوران ایتالیایی سنسو تهران‌

دسترسی به رستوران سنسو

  • شعبه بلوار فردوس: بلوار فردوس شرق، رامین جنوبی. اگر با مترو قصد رفتن دارید ایستگاه شهید حکیم در خط چهار و ایستگاه صادقیه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها هستند. اگر با بی‌آرتی قصد رفتن دارید بی‌آرتی صادقیه به‌سمت شهران را سوار شده و نزدیک‌ترین ایستگاه ایستگاه مهران است که با کمی پیاده‌روی به رستوران می‌رسید.

تلفن: 02144956697

ساعت کار: ۱۲ تا ۲۴

  • شعبه نیاوران: نیاوران، سه‌راه یاسر، نبش کوچه راز. بهتر از با مترو نروید، چون نزدیک‌ترین مترو ایستگاه تجریش است که فاصله زیادی دارد. با بی‌آرتی‌های تجریش ایستگاه عمار پیاده شوید. پس از کمی پیاده‌روی به رستوران می‌رسید.

تلفن: 02126134006

ساعت کار: ۱۲ تا ۱۶:۳۰ / ۱۸:۳۰ تا ۲۳:۳۰

  • شعبه تهرانپارس: فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طایمی (گلبرگ سابق)، پلاک ۱۵. اگر با مترو قصد رفتن دارید می‌توانید ایستگاه تهرانپارس در خط فرهنگسرا‑صادقیه پیاده شوید و با تاکسی یا پیاده به‌سمت فلکه اول تهرانپارس بروید. اگر با بی‌آرتی قصد رفتن دارید می‌توانید سه‌راه تهرانپارس پیاده شوید و از آنجا پیاده تا فلکه اول تهرانپارس بیایید.

تلفن: 02177724003

ساعت کار: ۱۲ تا ۲۳:۳۰

  • صفحه اینستاگرام رستوران سنسو: @senso_restaurant

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن