شکم گردی

کافه رخ کاشان؛ مقصد کافه‌گردهای حرفه‌ای

فهرست مطالب

اگر اهل دور هم جمع شدن، لذت‌بردن از طعم‌های مختلف و جدید، و گوش‌دادن به موسیقی‌های آرام در یک فضای رویایی هستید، شما حتما یک کافه‌گرد هستید. منوی کافی‌شاپ‌ها باید آن‌قدر جذاب و پربار باشد که مشتریان را به خود جلب کند و به عبارتی، نمک‌گیر کند تا دوباره شما به آن محل سر بزنید. کافه رخ یکی از همان کافی‌شاپ‌هایی است که نمی‌شود از خوبی‌های آن گذشت و آن را ندید گرفت. با نابرو برای آشنایی با این کافه از مکان های تفریحی کاشان همراه باشید.

تزیینات کافی‌شاپ رخ

یکی از ویژگی‌هایی که کافی‌شاپ‌های خوب دارند فضا و طراحی آن است که کافه رخ از نظر طرح و ایده‌های فانتزی فوق‌العاده عمل کرده است. یکی از ویژگی‌های کافه خوب، آرام‌بخش‌بودن آن است و کافه رخ با طراحی چراغ‌های نورانی که به سقف وصل شده‌اند فضا را لطیف و آرامش را به مشتریانش هدیه می‌دهد.

کافه رخ کاشان

کافه رخ، علاوه‌بر فضای سرپوشیده، دارای یک فضای باز هم هست که اگر نخواستید در مکانی که سقف دارد باشید یا دلتان خواست در هوای تازه از قرارهایتان لذت ببرید، می‌توانید به فضای باز بروید و وقتتان را به خوشی بگذرانید.


من سفارش آب‌پرتقال دادم و این نوشیدنی موجود نبود و بدون تلف‌کردن زمان یکی از کارکنان را فرستادند تا پرتقال بخرد و سفارش من را آماده کنند‌؛ بدون این که از من بخواهند چون آبمیوه موجود نیست سفارش دیگری داشته باشم. این رفتار محترمانه قابل‌ستایش بود.

صندلی‌ها جوری هستند که اگر تعدادتان زیاد هم باشد مشکلی ندارند، چون میز و صندلی برای قرارهای چندنفره دارند و میز و صندلی‌ها راحت است و از این نظر اذیت نمی‌شوید. فضای کافی‌شاپ طوری است که به‌راحتی از بیرون کافه دیده می‌شود و اگر قصد سورپرایزکردن کسی را دارید، زیاد هم تعجب نمی‌کند.

مجسمه‌های رخ نیز در آن به چشم می‌خورد که متناسب با اسم کافی‌شاپ است. در کل، فضا و طراحی کافی‌شاپ رخ از نظر من قابل‌قبول و دنج،و محلی برای آرامش پیداکردن است.

منوی کافی‌شاپ رخ

یکی از نکته‌های مهم در کافی‌شاپ‌ها منوی کامل آن و درج‌شدن قیمت‌های آن است. هرچه تنوع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها بیشتر باشد، مشتری بیشتر لذت می‌برد. در منوی کافه رخ، که طرح ساده و جذابی دارد، قیمت‌ها هم قرار داده شده است که این یکی از نکاتی است که انتخاب را برای مشتریان راحت‌تر و شخصی‌تر می‌کند.

منوی کافی‌شاپ رخ شامل ۱۲ قهوه گرم و سرد، هفت نوشیدنی گرم، پنج دسر و کیک، ۱۳ شیک و اسموتی، ۱۰ نوشیدنی گرم و سرد، و ۲۹ غذا و میان‌وعده است. غذا و میان‌وعده شامل پیتزاها، غذاهای فرنگی، سوخاری‌ها، همبرگرها، و دیگر میان‌وعده‌ها است.

رفتار کارکنان

بدون شک یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ای که کافی‌شاپ خوب باید داشته باشد آداب رفتار با مشتریانش است. چه‌بسا بعضی از رفتارها دوستانه و مودبانه و مناسب محیط کار نیست. کافی‌شاپ رخ مشتری‌مدار خوبی است و رفتار کارکنان کافه مناسب و محترمانه است.

من سفارش آب‌پرتقال دادم و این نوشیدنی موجود نبود و بدون تلف‌کردن زمان یکی از کارکنان را فرستادند تا پرتقال بخرد و سفارش من را آماده کنند‌؛ بدون این که از من بخواهند چون آبمیوه موجود نیست سفارش دیگری داشته باشم. این رفتار محترمانه قابل‌ستایش بود.

کافه رخ کاشان

موسیقی گوش‌نواز

یکی از چیزهایی که در فضای کافه شما را آرام می‌کند موسیقی است که پخش می‌شود و احساساتتان را درگیر می‌کند. هر کافه خوبی می‌داند که موسیقی‌ای که گذاشته می‌شود نباید خیلی تند باشد و آرامش مکان را از بین ببرد‌. در کافه رخ، آن زمانی که من آنجا بودم، موسیقی دل‌نشینی گذاشته شده بود و فضا را شلوغ نمی‌کرد و همین باعث می‌شد که دیگران به‌راحتی باهم حرف بزنند و آرامششان بر هم نخورد.

تمیزی کافی‌شاپ نیز مهم است. طوری که میزها بعد از هر سرو تمیز باشند و آدم رغبت بکند که بنشیند و وقت بگذراند. رخ از این جهت هم امتیاز می‌گیرد.

طعم خوراکی‌ها و نوشیدنی‌هایی که در منو است باید به دل مشتری بنشیند و هرچند که هر آدمی سلیقه خاص خودش را در طعم غذاها دارد و می‌پسندد، ولی کیفیت مطلوب در همه جاهای خوب باید برقرار باشد. هرچند من همه منو را امتحان نکردم و مطمینا نمی‌توانم درباره همه خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها نظری واحد را بگویم، اما چیزی که من خوردم و امتحان کردم پسندیدم. از ویژگی‌های خوب این کافه این است که از شما می‌خواهد طعم خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها را امتحان کنید و ببینید که مطابق سلیقه و میل شما هست یا خیر و حتما به امتحانش می‌ارزد و پشیمان نمی‌شوید.

آدرس و ساعت کار کافه

خیابان امیرکبیر، بالاتر از میدان الغدیر. ساعت کار کافه در این روزها ۱۶ تا ۲۴ است ولی کارکنان کافه گفته‌اند که می‌خواهند ساعت کار کافه را تغییر بدهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن