ماجراجویی

هیجان در دل صحرا با پارس سافاری کیش

فهرست مطالب

سافاری تفریحی هیجان‌انگیز در جزیره رویایی کیش! شاید با خواندن این جمله از خودتان بپرسید مگر در کیش که میان آب است، سافاری وجود دارد؟ بله، باید گفت سافاری مختص قاره آفریقا یا مناطق خشک و بیابانی نیست. در ایران و در جزیره کیش مجموعه پارس سافاری قرار دارد که با برخورداری از امکانات عالی، برای طرف‌داران تفریحات پرهیجان و علاقه‌مندان به ورزش‌ها و تفریحات مفرح و ماجراجویی بسیار فوق‌العاده است.

در پارس سافاری به اکتشاف و تفریح در دل بیابان می‌روید، جایی که پر از تپه‌ها و رمل‌های شنی است و آن‌قدر جا برای تخلیه انرژی و هیجان دارد که دوست ندارید از گردش در پارس سافاری دست بردارید و آنجا را ترک کنید. اگر شما هم کنجکاو شده‌اید یا علاقه‌مند به این‌گونه فعالیت‌ها هستید برای برنامه‌ریزی و آغاز سفری هیجان‌انگیز، در این مقاله راهنمای سفر نابرو همراه ما باشید.

تاریخچه تاسیس پارس سافاری در کیش

داستان تاسیس این مجموعه از آنجا شروع می‌شود که جزیره کیش با توجه به شرایط آب‌و‌هوایی و موقعیت خاصش، ظرفیت برگزاری بسیاری از گردش‌های سافاری و ماجراجویانه را داشت؛ همین عامل باعث شد شرکت سافاری برای بهره‌مندی از این موقعیت، به فکر تاسیس مرکزی به‌نام پارس سافاری کیش بیفتد.

این گروه با برنامه‌ریزی‌ و سرمایه‌گذاری موفق شد به این هدف جامه عمل بپوشاند. تاریخ تاسیس مجموعه تفریحی پارس سافاری، به فروردین‌ماه سال ۱۳۹۲ برمی‌گردد. این مجموعه کامل و مجهز تفریحی، در زمینی به‌مساحت ۵۰۰هزار مترمربع برای اولین بار در ایران، در جزیره کیش ساخته شد و در آن سال‌ها توانست خودش را خیلی زود در دل گردشگران کیش جا کند و بسیار محبوب شود.

موتور سواری پارس سافاری کیش

اکنون پس از گذشت چند سال، پارس سافاری کیش امکاناتی پیشرفته و پیست‌هایی مختلف و امن دارد که تمام گروه‌های سنی می‌توانند در آنجا خوش‌ بگذرانند، از کودکان و نوجوانان گرفته تا جوانان و میانسالان عاشق هیجان.

موتورسواری و اتومبیل‌رانی در پیست پارس سافاری کیش

این بخش مخصوص علاقه‌مندان به موتورسواری است. پیست آفرود پارس سافاری کیش این امکان را فراهم کرده است که گردشگران کیش بتوانند در محیطی مناسب با انواع مختلف موتورسیکلت مانند کراس، باگی، تریل و ای‌تی‌وی موتورسواری را تجربه کنند.


اسلینگ شات از خانواده بانجی جامپینگ محسوب می‌شود که در پارس سافاری کیش به‌نام بانجی شوتینگ هم شناخته می‌شود. این تفریح مفرح برای بسیاری از بازدیدکنندگان پارس سافاری مهیج و دلچسب است.

در این مجموعه علاوه بر پیست آفرود، چند پیست آسفالت استاندارد هم وجود دارد تا بتوانید ورزش و تفریح محبوبتان در زمینه اتومبیل‌رانی و موتورسواری را انتخاب کنید و با شور و هیجان انجامش دهید.

در این پیست مسیری صعب‌العبور و پرفرازونشیب وجود دارد که برای به‌چالش‌کشیدن توان خودروهای لندکروز ایجاد شده است تا طرف‌داران پرانرژی این ورزش، با لذت تجربه‌اش کنند.

ماشین سواری در پارس سافاری کیش

تور صحرا، معروف‌ترین تفریح هیجانی در پارس سافاری کیش

با شرکت در تور صحرای مجموعه پارس سافاری کیش، در مرحله نخست مسیری بیابانی و صحرایی را در پیش می‌گیرید و بعد با انواع وسیله‌های نقلیه این تور از قبیل خودروهای دودیفرانسیل مانند لندروور، نیسان پاترول، تویوتا لندکروز، تویوتا اف‌جِی کروز، هامر و حتی شتر بیابانگردی می‌کنید و به دل تپه‌ها می‌زنید و تا می‌توانید انرژی‌تان را تخلیه می‌کنید.

این تور، آدرنالین خون شما را بالا می‌برد و تا مدت‌ها پس از بازگشتتان از کیش شیرینی‌اش در دلتان باقی خواهد ماند.

موتور سواری پارس سافاری کیش

تور ویژه پارس سافاری کیش

این تور از آن تورهایی است که حتما باید در آن شرکت کنید، چراکه این تور از محل اقامت گردشگران و مسافران کیش شروع می‌شود که ممکن است در هتل‌های کیش باشد. شاید برایتان جالب باشد این کار چگونه انجام می‌شود.

در تور ویژه پارس سافاری کیش، یک لندکروز مقابل هتل می‌آید تا شما را به مجموعه پارس سافاری کیش ببرد، ولی اول شما را به گشت‌و‌گذار و دیدن جاهای دیدنی کیش می‌برد و بعد به‌سمت پارس سافاری کیش می‌روید تا در جُنگ‌ها و جشن‌های شبانه تا می‌توانید خوش بگذرانید.

یادتان باشد که این گشت فقط برای صبح‌ها تدارک دیده شده است و گردشگران باید از روز قبل رزرو کنند. مدت این تور چند ساعت است و شرکت‌کنندگان بعد از اتمام گشت دوباره با لندکروز به محل اقامت خود برمی‌گردنند.

اقامت در پارس سافاری کیش

لذت تفریح در پیست موتورهای ای‌تی‌وی و موتورهای تریل

شاید برایتان سوال پیش بیاید که منظور از موتورهای ای‌تی‌وی چیست. این موتورها از نوع موتورهای بی‌دنده چهارچرخ هستند. در این مجموعه انواع این موتورها و پیست‌های مخصوصشان وجود دارد و شما می‌توانید بر اساس سلیقه و گروه سنی و میزان آشنایی با این وسیله، یکی را انتخاب کنید و تا می‌توانید در فضای آزاد با سرعت زیاد موتورسواری کنید.

پینت‌بال در پارس سافاری کیش

پینت‌بال از آن دسته ورزش‌های هیجان‌انگیز پارس سافاری کیش به شمار می‌رود که هم فکری است و هم فیزیکی و برای کسانی که روحیه‌ای شاد و بانشاط دارند، بسیار جالب و مهیج است. در این تفریح پر از خنده و شادی، یک تفنگ در اختیار هر کدام از افراد قرار می‌دهند و شرکت‌کنندگان می‌توانند تفنگ‌‌های پینت‌بال خود را به یک مخزن بادی و ۱۵۰ تا ۲۰۰ گلوله، در هر نوبت، مجهز و شلیک کنند.

از ویژگی‌های جالب این تفنگ‌ها برای شرکت‌کنندگان، گلوله‌های ژلاتینی است که با رنگ‌های مختلف خوراکی پر شده‌اند و این رنگ بعد از اصابت همه‌جا پخش می‌شود و محل اصابت را رنگی می‌کند. افرادی که بیش از هشت سال دارند، می‌توانند در این ورزش مهیج شرکت کنند.

پارس سافاری کیش

بانجی شوتینگ یا همان اسلینگ شات پارس سافاری کیش

اسلینگ شات از خانواده بانجی جامپینگ محسوب می‌شود که در پارس سافاری کیش به‌نام بانجی شوتینگ هم شناخته می‌شود. این تفریح مفرح برای بسیاری از بازدیدکنندگان پارس سافاری مهیج و دلچسب است، چراکه شرکت‌کنندگان با یک پرتاب حساب‌شده و جانانه، آدرنالین خونشان را به‌شدت افزایش می‌دهند و تا می‌توانند جیغ می‌زنند و فریاد می‌کشند و می‌خندند.

قلعه وحشت در مجموعه تفریحی

در پارس سافاری کیش برای هیجان‌بخشیدن به افرادی که از هیجان ناشی از وحشت لذت می‌برند، قلعه‌ای در نظر گرفته شده است که تونل‌هایی تنگ و تاریک و پرپیچ‌وخم‌ در زیر سازه‌ای هرمی دارد. این تونل‌ها در هرم مومیایی طراحی و ساخته شدند تا دوستداران و عاشقان این نوع از هیجان بتوانند اوج وحشت را در این مکان منحصربه‌فرد با صدای جیغشان چند برابر کنند.

پارس سافاری کیش

شترسواری در پارس سافاری کیش

علاوه بر تمام هیجان‌های پارس سافاری کیش، بازدیدکنندگان در قسمتی از این مجموعه می‌توانند ‌در یک تور بیانگردی جذاب شرکت کنند. در این تور علاقه‌مندان با سوارشدن بر شترها در فضای بکر و بیابانی جزیره کیش تور شترسواری متفاوتی را تجربه خواهند کرد.

پارس سافاری کیش

در کنار تمام چیزهایی که گفته شد می‌توان گفت مجموعه پارس سافاری با داشتن باغ پرندگان، زمین فوتبال حبابی، ترامپولین و بسیاری از دیگر تفریحات، یکی از دیدنی‌های فوق‌العاده کیش به‎ حساب می‎آید. امکانات رفاهی فوق‎العاده مجموعه مانند رستوران روباز، رستوران سرپوشیده، کافه، خانه کودک، مینی مارکت، غرفه خدمات و غرفه صنایع دستی، برای طرف‌داران این مجموعه بسیار جذاب بوده است و توانسته بسیاری از بازدیدکنندگان و گردشگران جزیره را به طرف‌داران پروپاقرص خود تبدیل کند.

قیمت بلیت‌ها

در پارس سافاری بسته‎های تفریحی مختلف ارایه می‌شوند که قیمتشان با هم متفاوت هستند. به ‎همین علت در ادامه جدولی از قیمت بسته‌های منتخب و محبوب قرار می‌دهیم. برای اطلاع از قیمت همه بسته‎ها می‎توانید به سایت اصلی مجموعه پارس سافاری مراجعه کنید.

پارس سافاری کیش

آدرس مجموعه تفریحی پارس سافاری کیش

کیش، بلوار امام خمینی، بلوار سافاری، جنب فاز سه صنعتی

تصاویر این مجموعه بی‌نظیر نشان‌دهنده امکانات متنوع آن است، اما در این مقاله جزییاتی بیشتر درباره تورها، برنامه‌ها، قیمت و سایر امکاناتش را شرح خواهیم داد.

این مجموعه تفریحی جزیره کیش در فضایی به مساحت ۵۰ هکتار افتتاح شده است که لذت سفرهای ماجراجویانه در دل آفریقا را برایتان رقم می‌زند.

پیمودن مسیرهای مشخص با انواع خودروها و چهارپایان، از جاذبه‌های سافاری محسوب می‌شود. این مجموعه تفریحی‌ورزشی و گردشگری همه‌روزه آماده ارایه خدمات برای تمام گروه‌های سنی است. اولین تور صحراگردی ایران را مجموعه پارس سافاری کیش برگزار کرد. یکی از تورهای هیجان‌انگیز این مجموعه به‌وسیله ماشین‌هایی همچون لندکروز با رانندگانی حرفه‌ای انجام می‌شود و گشت‌وگذار در مسیر‌های پرپیچ‌وخم و صعب‌العبور طبیعت را به گردشگر عرضه می‌کند.

علاوه‌بر خودروهای چهارمحور این مجموعه نظیر تویوتا لندکروز و لندرور، تورهایی هم با شتر برگزار می‌شود. همچنین این مجتمع بخش آموزش انواع رشته‌های اتومبیل‌رانی در سطوح مختلف را راه‌اندازی کرده است. ساخت

پارس سافاری کیش

پیست‌های خاکی برای موتورسواری با موتورهایی همچون موتور چهارچرخ (ATV)، کراس (Cross)، تریل (Trail) و باگی (Buggy) و همچنین پیست آسفالت برای اتومبیل‌رانی و موتورسواری، رستوران‌ها و کافه‌های سرپوشیده و روباز، سفره‌خانه سنتی، خانه کودک و غرفه‌های صنایع دستی، محیطی خوب برای تمام سلایق به وجود آورده است.

از دیگر امکانات تفریحی این مجموعه می‌توان به تور باگی، بانجی شوتینگ، باشگاه پینت‌بال، تونل وحشت، ترامپولین، دالان ماجراجویان، نردبان معلق، مینی بولینگ، دارت، فوتبال دستی و جنگ شبانه و آمفی تئاتر اشاره کرد. در پارس سافاری کیش می‌توانید به غرفه عکاسی سری بزنید تمام لحظات شیرینتان را ثبت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن