بازارگردی

مجتمع اکسین آمل؛ یک تیر و چند نشان برای گردشگران

امکان ندارد از جاده هراز درحال گذر باشید و مجموعه سازه‌های زیبا و مدرنی که با معماری ویژه‌ کنارهم قرار گرفته‌اند، توجه شما را به خود جلب نکنند. مجتمع‌هایی که کنار شالیزارها و جنگل‌های منطقه خوش آب‌وهوای هولومسر احداث شده است. بعضی افراد نمی‌توانند بر حس کنجکاوی خود غلبه کنند و به جای ادامه مسیر ترجیح می‌دهند سری به این مجتمع‌ها بزنند. برخی هم به راه خود ادامه می‌دهند و بی‌تفاوت از کنار آن‌ها رد می‌شوند. من توصیه می‌کنم یا در مسیر رفت به استان مازندران یا در برگشت از این استان سری به مجتمع اکسین بزنید. مطمئن هستم که از این بازدید پشیمان نخواهید شد. اگر هنوز هم برای دیدن زیبایی‌های مجتمع اکسین قانع نشده‌اید، با من در نابرو همراه باشید تا سری به این مجتمع زیبا بزنیم.

مجتمع اکسین در جاده هراز

وجود چنین مجتمع تجاری-تفریحی جامعی در این جاده لازم بود؛ چراکه ممکن است هنگام سفر به شهرهای شمالی کشور وسیله‌ای را جا گذاشته باشید. شاید هم نمی‌دانستید در این سفر به چه چیزهایی نیاز دارید. از طرفی طبیعی است که آدرس مجتمع‌های تجاری شهر مقصد را ندانید و با آن‌ها آشنایی نداشته باشید. مجتمع اکسین مجموعه کاملی از فروشگاه‌ها را در خود جای داده است. از کیف، کفش، انواع و اقسام لباس‌های رسمی و راحتی گرفته تا فروشگاه‌های لوازم کوهنوردی و طبیعت‌گردی همه‌وهمه در این مجتمع پیدا می‌شود.

بنابراین ساکنان مازندران و مسافرانی که از جاده هراز می‌گذرند، مخاطبان اصلی این مجتمع هستند و می‌توانند نیازهای روزمره یا لوازم موردنیاز سفرشان را در این مجموعه پیدا کنند.

مجتمع تجاری-تفریحی اکسین

مجتمع اکسین شامل بخش‌های مختلف تجاری، فروشگاهی، رفاهی و تفریحی است. اکسین درمجموع چهار طبقه دارد. در ادامه هریک از این طبقات را به شما معرفی خواهم کرد.

مجتمع اکسین

هایپرمارکت در طبقه منفی یک مجتمع اکسین

در این طبقه یک هایپرمارکت بسیار بزرگ قرار دارد. وسعت این هایپرمارکت درحدود 50000 هزارمتر است. این فروشگاه به‌عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای شمال کشور شناخته می‌شود. تنوع کالایی این فروشگاه بالغ بر 3000 نوع کالا مانند انواع نان‌های گرم، میوه و سبزیجات، مرغ و ماهی، لبنیات، خوراکی‌ها و لوازم بهداشتی است. بنابراین اگر برای خرید سفر دنبال مکانی بودید تا با کمترین اتلاف وقت بهترین نوع خرید را داشته باشید، بی‌شک اینجا به واسطه تنوع محصولات بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

رستوران در طبقه همکف اکسین

ورودی مجتمع اکسین در طبقه همکف واقع شده است. این طبقه شامل انواع و اقسام فروشگاه‌ها با برندهای مختلف می‌شود. در طبقه همکف اکسین یک کافه‌رستوران بزرگ هم قرار دارد. رستوران این طبقه می‌تواند برای رفع خستگی بین رانندگی در جاده گزینه خیلی مناسبی باشد؛ چراکه خیالتان بابت تمیزی محیط و سلامت مواد غذایی در سفارش‌تان راحت خواهد بود.

فروشگاه‌های متنوع طبقه اول مجتمع اکسین

این طبقه هم به فروشگاه‌های مختلفی اختصاص پیدا کرده است. از فروشگاه لوازم‌خانگی و پارچه‌فروشی تا انواع لباس‌های موردنیاز همه‌وهمه را می‌توانید در این طبقه پیدا کنید. نکته جالب‌توجه در کل این مجتمع این است که در بدو ورود متوجه زیبایی فضای داخلی، نظافت و حس خوب مجتمع می‌شوید. اگر همه طبقات اکسین را هم جستجو کنید، نمی‌توانید چیزی خلاف این تمیزی و نظم ببینید.

واحدهای تجاری در طبقه دوم اکسین

طبقه دوم مجموعه تجاری اکسین هم مانند طبقه اول آن واحدهای تجاری متعددی دارد؛ اما تفاوت آن با دیگر طبقات فروشگاه در این است که به‌دلیل ارتفاع این طبقه می‌توانید هنگام گشت و خرید، از منظره سرسبز اطراف مجتمع اکسین هم لذت ببرید. همچنین برای لذت بیشتر شما کنار پنجره‌های این طبقه مبل‌هایی قرار داده‌اند. درصورتی‌که از گشت در پاساژ خسته شدید، می‌توانید لحظاتی بنشینید، استراحت کنید و از منظره لذت ببرید.

به‌طورکلی اهمیت فروشگاه‌های این مجتمع چیدمان فروشگاهی، ویترین‌ها و قیمت‌های مناسب اجناس محسوب می‌شود. زیبایی بصری ویترین‌ها کنار قیمت‌های رضایت‌بخش باعث شده است هیچ مشتری و بازدیدکننده‌ای دست خالی از این مجتمع تجاری بیرون نرود.

مجتمع اکسین

تفریح در طبقه سوم مجتمع اکسین

این طبقه به بخش تفریحی مجتمع اختصاص دارد. مجموعه شهربازی سرپوشیده‌ای که در این طبقه قرار گرفته، مکان مناسبی برای بازی کودکان خواهد بود. کودکانی که خستگی راه و جاده کلافه‌شان کرده است. کودکان بی‌شک با دیدن بازی‌های جذاب و هیجان‌انگیز این بخش از مجتمع، خستگی راه را فراموش خواهند کرد. بخش ویژه این طبقه سالن بولینگ آن به‌حساب می‌آید. بولینگ مجتمع اکسین با طراحی زیبا و بی‌نظیرش می‌تواند انتخاب افرادی باشد که دوستانه یا خانوادگی در حال سفر هستند. اگر این مجتمع همچنان نتوانسته توجه شما را جلب کند، توصیه می‌کنم سری به بولینگ طبقه سوم بزنید.

مجتمع اکسین

غذاهای هیجان‌انگیز در طبقه چهارم اکسین

صرف غذا در جاده حساسیت خاصی دارد. یک غذای خوب می‌تواند هرلحظه از سفر را به خوشی تبدیل کند. طبقه چهارم اکسین سرزمین غذاها به‌حساب می‌آید. مطمئنا یکی از چالش‌های افراد در حال سفر این است که کدام رستوران بین راهی کیفیت مناسب‌تری دارد؟ کدام غذاخوری‌ها غذای تمیز و مناسبی سرو می‌کند؟ وجود این فودکورت با تنوع رستوران‌ها خیال همه را بابت کیفیت و سلامت غذا راحت کرده است. از همه جذاب‌تر آنکه علاوه‌بر فضای داخلی، این فودکورت دو تراس بزرگ دارد. این بالکن‌ها با هوای آزاد و پاک خود در دو طرف سالن فودکورت پذیرای مشتریان هستند. شما می‌توانید با نشستن در این بخش منظره کوه‌های پوشیده از درختان سرسبز را کنار لذت از غذا تجربه کنید.

بنابراین اگر دنبال صرف غذا در جاده هراز هستید، فودکورت اکسین انتخاب هوشمندانه‌ای برای شما خواهد بود. همچنین از امکانات دیگر این مجموعه می‌توان به وجود استودیو عکاسی، سالن ورزشی و آرایشگاه اشاره کرد.

مجتمع اکسین

مزرعه کودک اکسین

مزرعه‌های کودک مدت‌ها است که در اغلب کشورهای دنیا پا‌به‌پای مدارس در حال فعالیت هستند. این مراکز نقش مهمی در آموزش و پروش کودکان ایفا می‌کنند. مزرعه کودک مکانی برای آموزش به شیوه تجربی و علمی است. با این روش کودکان فرصت پیدا می‌کنند تجربیات متفاوتی پیدا کرده و آموزش‌های عملی مختلفی داشته باشند.

مجموعه اکسین برای اولین بار در ایران یک مزرعه کودک احداث کرده است. این مزرعه فرصتی را در اختیار کودکان قرار می‌دهد تا در قالب کمپ‌های گردشگری بتوانند به‌صورت علمی با محیط پیرامون خود و طبیعت آشنا شوند. به‌این‌ترتیب تجربه‌های گوناگونی را کسب خواهند کرد که امکان لمس آن در زندگی شهری وجود ندارد. درواقع این مزرعه زمینه‌ای مناسب برای کشف استعدادهای کودکان محسوب می‌شود. این مزرعه از طریق مشارکت کودک در فعالیت‌های حرکت‌محور و درگیری او با المان‌های مختلف اعم از فعالیت‌های دامپروری، کشاورزی، تئاتر، هنر، ورزش، موسیقی و آشپزی آموزش‌های مختلفی را به کودکان ارائه می‌دهد.

مجتمع اکسین

پردیس سینمایی اکسین

در فاز سوم مجموعه‌های اکسین پردیس سینمایی با به‌روزترین تکنولوژی و امکانات در سه سالن راه‌اندازی شده است. این پردیس سینمایی از خرداد ماه سال 98 به‌طوررسمی شروع به فعالیت کرد. با توجه به پتانسیل گردشگری منطقه، جای خالی مجموعه‌‌ای سینمایی و مجهز در آن احساس می‌شد. با احداث این پردیس سینمایی پیش‌بینی می‌شود رضایت‌ مردم منطقه و مسافران به‌طورکامل برآورده شده باشد. این پردیس شامل سه سالن سینما با ظرفیت 200 صندلی است. سالن‌ها علاوه‌بر اکران فیلم‌های روز سینمای ایران در سانس‌هایی محدود، به اکران فیلم‌‌های خارجی هم می‌پردازند. پیش‌بینی می‌شود این پردیس به پاتوق فرهنگی مناسبی برای ساکنان استان مازندران تبدیل شود .

هتل اکسین

بسیاری از گردشگران آمل را مقصدی لذت‌بخش و دلخواه برای گردشگری می‌دانند. این منطقه به‌لطف رودخانه هراز و جنگل‌های زیبا و چشم‌نواز جای بسیار مناسبی برای کوهنوردی، طبیعت‌گردی و قایقرانی به‌شمار می‌آید. اگر برای اقامت در این شهر به دنبال مکانی زیبا و آرام هستید، هتل اکسین می‌تواند پیشنهاد خوبی باشد؛ چراکه دوری از هیاهو و منظره زیبای پیش روی هتل پیشنهادی نیست که به‌سادگی بتوان از آن گذشت.

آدرس مجتمع اکسین

آمل، کیلومتر 4 جاده هراز-تهران، مجموعه‌ مجتمع‌های اکسین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن