فرهنگ و هنر

کتابفروشی نشر فرهنگ سنندج؛ مامنی برای کتاب‌های غیردرسی

فهرست مطالب

ویکتور هوگو می‌گوید: «خوشبخت کسى است که به یکى از این دو چیز دسترسى دارد، کتاب‌هاى خوب یا دوستانى که اهل کتاب باشند.» هر چقدر دنیای امروز به‌سمت تکنولوژی و دیجیتالی شدن حرکت می‌کند، باز هم کتاب‌ها پایه‌های ثابت زندگی ما هستند؛ زیرا چیزی نمی‌تواند جای کتاب را بگیرد. در این مطلب از نابرو همراه ما باشید تا با فروشگاه محبوب اما دور از چشم کتابفروشی نشر فرهنگ از دیدنی‌های شهر سنندج، بیشتر آشنا شوید.

تا نشر فرهنگ…

خیابان محبوب پاسداران با شلوغی همیشگی‌اش کمی بالاتر از پارک استقلال و گردهمایی‌هایش، خیابان یک‌طرفه تعریف، میزبان کتاب‌فروشی زیبای نشر فرهنگ است.

این کتاب‌فروشی تنها کمی با خیابان اصلی فاصله دارد، اما آن‌طور که باید و شاید در دسترس و دید نیست تا به یک‌باره خودتان را وسط کتاب‌فروشی پیدا کنید. اما این مسئله تأثیر کمی روی شلوغی و محبوبیت کتاب‌فروشی گذاشته؛ زیرا نشر فرهنگ یکی از کامل‌ترین و بهترین کتاب‌فروشی‌های شهر است.

نشر فرهنگ سنندج

تاریخچه نشر فرهنگ

اگرچه کتابفروشی نشر فرهنگ در آبان 13۹۷ افتتاح شد، فعالیت آن از سال 13۷۵ تاکنون ادامه داشته است و آخرین کتاب‌های منتشرشده در موضوعات مختلف را ارائه می‌کند.

ورود به کتابفروشی نشر فرهنگ

تابلوی بزرگ نشر فرهنگ راهنمای ما برای پیدا کردن کتاب‌فروشی در خیابان تعریف است. از همان ابتدا و قبل‌ ورود، درِ شیشه‌ای کتاب‌فروشی به ویترینی تبدیل شده که منتخبی از کتاب‌ها پشت آن قرار گرفته است.


کتاب‌فروشی از شنبه تا پنجشنبه در دو شیفت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ الی ۲۱ باز است.

بعد ورود اولین چیزی که نگاه را خیره می‌کند، کتاب‌هایی هستند که به‌زیبایی هرچه تمام‌تر به سقف آویزان شده‌اند.

در ورودی یک راهروی سه‌چهارمتری را طی می‌کنید و با گذر از کنار آینه‌های زیبای این قسمت، درنهایت به قسمت سالن و اصلی کتاب‌فروشی می‌رسید.

کتابفروشی نشر فرهنگ سنندج

طراحی و بخش اصلی

کتاب‌ها مهم‌ترین عنصر طراحی کتابفروشی نشر فرهنگ هستند. اما با دقت در کتاب‌فروشی چند قسمت آن، نگاه‌ها را جذب می‌کند که یکی از آن‌ها تابلوی زیبا از دختری با لباس کُردی است که روی ستون وسط قرار دارد و نورپردازی به‌گونه‌ای زیبا روی آن فوکوس شده است. اطراف این ستون با دسته‌های میانی کتاب محاصره شده است.

کمی آن طرف‌تر ستونی دیدنی که با قفسه‌های مختلف کتاب‌های شعر و رمان فارسی پنهان شده، قرار دارد و در اولین نگاه وقتی که از راهروی کوچک می‌گذرید، برای شما دلبری می‌کند.

دورتادور سالن اصلی هم با دسته‌بندی‌های مختلف کتاب‌های بیشمار پر شده است. انتهای سالن کتابفروشی نشر فرهنگ یک درِ زیبای رنگارنگ قرار گرفته که جلوه‌ای زیبا به سالن پر از کتاب داده است.

نشر فرهنگ سنندج

حس و حال کتابفروشی نشر فرهنگ

دیدن رفت‌‌و‌آمد بی‌وقفه، پرس‌وجوی مخاطبان، ورق زدن کتاب‌های مختلف، کتاب‌های چیده‌شده به بهترین شکل کنار هم و طراحی زیبای کتاب‌فروشی از مواردی هستند که به روح آن حس و حالی به یاد ماندنی داده‌اند.

دسته‌بندی

کتاب‌فروشی نشر فرهنگ برترین منبع برای خرید کتاب‌های غیردرسی در شهر سنندج به شمار می‌رود. به‌طوری که بیشتر رمان‌ها و کتاب‌های محبوب را می‌توانید در این کتاب‌فروشی پیدا کنید و از خواندن آن‌ها لذت ببرید.

این کتاب‌فروشی کتاب‌هایی در زمینه‌های روان‌شناسی، رمان، کردی، فلسفه و… دارد که هرکدام در دسته‌بندی‌های منظم و کاملی قرار گرفته‌اند.

جاذبه های کتابفروشی نشر فرهنگ سنندج

کتاب‌های کردی

هر زبان و فرهنگی عامل ایجاد کتاب است و کتاب‌فروشی‌ها مهم‌ترین و در دسترس‌ترین منابع ترویج آن‌ها هستند. کتابفروشی نشر فرهنگ همچون نامش، وظیفه معرفی و در اختیار قرار دادن کتاب‌های شعر، کردستان‌شناسی، تاریخ و فرهنگ کُرد را به‌خوبی انجام داده‌ است.

در این دسته کتاب‌های ارزشمندی مانند تاریخ کُرد و کُردستان از آیت‌الله مردوخ کردستانی و خانه‌های قدیمی سنندج قرار دارد.

جاذبه های کتابفروشی نشر فرهنگ سنندج

چرا کتابفروشی نشر فرهنگ؟

مجموعه کتاب‌های حاضر در کتاب‌فروشی بسیار کامل هستند و پرطرفدارترین‌ها و برترین کتاب‌ها را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. میان دنیای کتاب‌ها قدم بزنید و مدت‌ها خودتان را با گشتن در کتاب‌فروشی سرگرم کنید.

اگر اهل کتاب هستید یا حتی از آن دسته کسانی هستید که فضای کتاب‌فروشی به شما حس و حال تازه می‌دهد یا شما را هیجان‌زده می‌کند، بی‌شک کتابفروشی نشر فرهنگ یک گزینه ایده‌آل است.

کتابفروشی نشر فرهنگ سنندج

ساعات کاری

کتابفروشی نشر فرهنگ از شنبه تا پنجشنبه در دو شیفت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ الی ۲۱ باز است.

همچنین از طریق راه‌های ارتباطی می‌توانید در هر کجای کشور که هستید، کتابتان را سفارش دهید تا برای شما ارسال شود.

نشر فرهنگ سنندج

راه‌های ارتباطی کتابفروشی نشر فرهنگ

نشانی تلگرام

Farhangsanandaj

صفحه اینستاگرام

nashre_farhang

در این کانال و صفحه‌ کتابفروشی نشر فرهنگ منتخبی از زیباترین قسمت‌های کتاب‌های موجود در کتاب‌فروشی قرار داده می‌شود.

کتابفروشی نشر فرهنگ سنندج

شماره‌های تماس

۳۳۲۸۷۴۵۵

۳۳۲۴۲۶۱۹

راه‌های دسترسی به کتابفروشی نشر فرهنگ

اگر قصد خرید کتاب دارید یا به‌دنبال کتاب‌های جدید، محبوب و باکیفیت هستید، بعداز پارک استقلال، وارد خیابان تعریف شوید و این کتاب‌فروشی جذاب را بیابید. اگر هم از خرید برمی‌گردید، بعداز اقبال و گذر از ششم بهمن به این کتاب‌فروشی سر بزنید.

نشانی دقیق: خیابان پاسداران، بالاتر از پارک استقلال، ابتدای خیابان شهید تعریف (تاج).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن