شکم گردی

موبایل کافه اصفهان؛ قهوه بیرون بر شیک و خوش طعم

فهرست مطالب

یکی از اولین کافی‌شاپ‌های بیرون‌بر قهوه، موبایل کافه اصفهان است. موبایل کافه از روز تاسیس تا به امروز، موفق بوده تا طعم خوب قهوه را برای مشتری‌های دائمی خود، در پکیج بیرون‌بر قابل قبولی حفظ کند. شاید علت این بدون تغییر ماندن کیفیت قهوه، انحصار در واردات قهوه‌ای ویژه باشد. این کافه نمایندگی فروش نوعی قهوه در اصفهان است و کارمندان آن مدعی هستند که همواره از یک برند خاص و خوب برای انواع قهوه‌های خود استفاده می‌کنند. همراه من باشید تا در نابرو با این مجموعه از مکان های تفریحی اصفهان آشنا شوید.

تولد اولین موبایل کافه اصفهان

اولین موبایل کافه در اصفهان توانست نظر بسیاری از اهالی اصفهان را به قهوه خوب خودش جلب کند. این کافه‌ واقع در خیابان فردوسی اصفهان است. نبش خیابان فردوسی، یک مغازه مربعی کوچک که تا چندسال پیش، میز و صندلی‌های آن در پیاده‌رو خیابان کمال اسماعیل، میزبان مشتریانش بود.

موبایل کافه

موبایل کافه اصفهان در حال حاضر تنها یک میز کوچک و چند صندلی بار، برای سرو خوراکی‌ها در داخل محیط کافی‌شاپ دارد و بیشتر کاربری بیرون‌بر دارد. به نظر می‌رسد، هنوز هم بعد از چندسال طرفداران و همراهان زیادی دارد. ویژگی خوب این شعبه، نزدیکی آن به رودخانه و پل‌های تاریخی شهر است، همچنین دسترسی راحت از طریق تاکسی و اتوبوس را نباید فراموش کرد.

فرزند دوم موبایل کافه اصفهان

دو شعبه دیگر، واقع در ضلع جنوبی رودخانه و به قول معروف «آن طرف آب» قرار دارند. شعبه دوم موبایل کافه اصفهان، در خیابان مرداویج، خیابان آزادی، میدان فارابی قرار دارد که از نظر مساحت از شعبه اول بزرگ‌تر است. این کافی‌شاپ، قدری نسبت به شعار کافی‌شاپ؛ «قهوه همراه» که از اسمش هم مشخص است، فاصله گرفته. شرایط را برای سرو قهوه، انواع نان‌های شیرین، کیک، شیک و دیگر میان‌وعده‌های کافه، در محیط کافی‌شاپ فراهم کرده است.

موبایل کافه

از جمله امکانات موجود در این مجموعه، یک میز بار، یک میز کم عرض و طویل و چند میز خصوصی است که هرکدام صندلی‌های مخصوص خود را دارند. همه آن‌ها در محیطی دنج با دکوراسیون مدرن و دل‌چسب قرار گرفته‌اند. مساله قابل توجه در شعبه دوم کافی‌شاپ موبایل کافه، آشپزخانه آن است. آشپزخانه در پشت پیشخوان و میز قرار دارد، یک مانیتور، بالای این محیط به پخش نحوه پخت نان‌های خوشمزه کافی‌شاپ مشغول است که صحنه‌های خوشمزه و جذابی را نمایش می‌دهد.

فرها، یخچال‌ها، دستگاه‌های مختلف قهوه‌ساز و انواع خوراکی‌هایی که در مخازن خوراکی مشخص هستند و شدیدا دل‌ربایی می‌کنند، بخش جذابی را به‌وجود آورده‌اند. ویژگی خاص شعبه دوم، موقعیت مکانی آن در ناحیه مرفه‌نشین و جایی است که به مجموعه‌های غذایی، کافی‌شاپی و تفریحی دیگر مشرف است. البته برای آمدن به این نقطه از شهر، نیازمند به استفاده از ماشین هستید. در غیر این‌صورت، شعبه دوم خلاف شعبه اول و سوم، دسترسی راحتی ندارد.

موبایل کافه

آخرین موبایل کافه اصفهان، جذاب‌تر از دیگران

شعبه سوم و جدیدترین شعبه موبایل کافه اصفهان در یکی از خیابان‌های پرتردد و کاربردی اصفهان قرار دارد. این شعبه ابتدای خیابان چهارباغ بالا، در ایستگاه مترو سی‌وسه‌پل، در ورودی یک مجتمع تجاری افتتاح شد.

خیابان پیش روی این کافه، دسترسی مناسبی به ایستگاه اتوبوس و تاکسی دارد که دسترسی به این شعبه را نسبت به شعب دیگر، بسیار آسان‌تر می‌کند. این شعبه، امکان هردو ویژگی بیرون‌بری و سرو در داخل سالن را در مساحت بسیار بیشتر از دو شعبه دیگر داشته و صندلی و میز در آن نیز از تنوع بیشتری دارد.

موبایل کافه

از جمله وجود کاناپه راحتی تک نفره و دو نفره که برای مشتری‌های دائمی، ویژه به نظر می‌رسد. دیوارهای آجری و محیط نسبتا تیره این کافه، موسیقی ملایم و هوای مطبوعی که اغلب توسط اسپیلت ایجاد می‌شود؛ همه و همه باعث شده تا این محیط در زمان کمی بعد از تاسیس، پرطرفدار شود.

در این شعبه هم، میز با عرض کم و طویل، هم‌چون نمونه مشابهش در شعبه دوم وجود دارد. احتمالا مدیران این کافی‌شاپ، قصد خاصی مانند حضور جمعیتی در حدود 15-16 نفر را برای کاربری این میز در نظر داشته‌اند.

موبایل کافه

ضلع شیشه‌ای کافی‌شاپ، میزهایی قرار دارد که فضای دید آن به صحن باز مجموعه تجاری ختم می‌شود. منوی این کافه هم مشابه دو شعبه دیگر جذاب بوده و از تنوع خوبی برخوردار است؛ اما بخش جذاب موجود در شعبه دوم، در این شعبه مساحت بیشتری دارد. کیک‌های تازه، هر روز در ویترین این آشپزخانه وجود دارد. این تنوع، انتخاب کیک، نان و کرواسان و انوع دیگر شیرینی را قدری راحت‌تر می‌کند.

موبایل کافه

قهوه‌های گرم و سرد در ظرف‌های ویژه همچنان امکان بیرون‌بر را دارد و کسانی که قصد خرید و پرسه زدن در مجتمع‌های خرید خیابان چهارباغ را داشته باشند، می‌توانند بعد از خروج از مترو، خرید خود را با یکی از این لیوان‌های بیرون‌بر آغاز کنند.

موبایل کافه

لذت صرف قهوه در تمام شهر اصفهان

کسانی که مشتری پروپاقرص کافی‌شاپ و گپ و گفت در کافی‌شاپ هستند و تا پیش از افتتاح دو شعبه دیگر، از قهوه بیرون‌بر موبایل کافه اصفهان لذت می‌بردند؛ امروز شعب دوم و سوم این کافی‌شاپ را برای ساعاتی نشستن و هم‌کلامی انتخاب می‌کنند.

موبایل کافه

منوی هر سه این کافی‌شاپ‌ها تقریبا مشابه است و در مقایسه با باقی کافی‌شاپ‌های شهر، تنوع بسیار بیشتری به‌خصوص در انواع نان‌های شیرین و رژیمی دارند. قیمت‌ها تقریبا با بقیه کافی‌شاپ‌های شهر اصفهان برابری می‌کند و اطمینان کافی از این‌که قهوه‌ای با برند خوب در دست دارید، شما را در انتخاب این کافی‌شاپ ترغیب خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن