متفرقه

طالع بینی ازدواج ماه‌های مختلف با هم

فهرست مطالب

طالع بینی علمی است که در آن، اتفاقات آینده با توجه به حرکات و وضعیت ماه، خورشید، ستاره‌ها و سیارات، پیشگویی می‌شود. طالع بینی، همان علم اختر‌گویی به معنای شرح و تفسیر آینده با توجه به وضعیت ستارگان است. اگرچه در گذشته طالع بینی علمی، تحسین‌برانگیز و جذاب به شمار می‌رفت اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، افراد زیادی طالع بینی به‌ویژه طالع بینی ازدواج را خرافات و غیر قابل‌باور می‌دانند.

فال و طالع بینی ازدواج

آن‌چه امروزه به عنوان طالع بینی ازدواج بیان می‌شود، بر مبنای مطالب کتاب «تترابیبلوس» است. این کتاب در سال 150 میلادی توسط «کلادیوس بطلمیوس» که یک طالع‌بین معروف یونانی بود، نوشته شده است.

در این کتاب با مشاهده و بررسی طالعی که ستاره هر فرد در هنگام تولد داشته، ویژگی‌های شخصیتی او پیش‌گویی می‌شود. امروزه طالع بینی یک شبه علم محسوب می‌شود و به عنوان یک سرگرمی، جذابیت زیادی دارد.

طالع بینی چگونه به ازدواج موفق کمک می‌کند؟

طالع بینی ازدواج می‌تواند به ازدواج موفق کمک کند. در طالع بینی ویژگی‌های بارز شخصیتی هر فرد با توجه به زمان تولد او بررسی و مشخص می‌شود که زندگی مشترک دو فرد با توجه به خصوصیات اخلاقی و رفتاری وابسته به زمان تولدشان، چه آینده‌ای در پیش خواهد داشت. البته باید این نکته را یادآور شد که با استناد به طالع بینی ازدواج‌، نمی‌توان یک زندگی مشترک را صد در صد خوب و ایده‌آل و یک زندگی را کاملا تلخ و بد پیش‌گویی کرد. زیرا موفقیت یا شکست زندگی مشترک، علاوه بر ویژگی‌های شخصیتی طرفین به نحوه برخورد با مشکلات و بحران‌های زندگی نیز بستگی دارد.

با متولد چه ماهی خوشبخت خواهید شد؟

در طالع بینی ازدواج با توجه به شخصیت منحصر‌به‌فرد متولدین هر ماه، ازدواج آن‌ها با متولدین سایر ماه‌ها، بررسی می‌شود. در این طالع بینی به افراد توصیه می‌شود که از ازدواج با متولدین بعضی از ماه‌ها پرهیز کنند. این طالع بینی، همچنین به شما خواهد گفت که طالع شما با متولدین کدام ماه‌ها بیشتر هماهنگ است و در کنار متولد چه ماهی زندگی بهتری خواهید داشت و خوشبخت‌تر خواهید بود.

طالع بینی ازدواج

ازدواج متولد فروردین با ماه‌های دیگر

فروردین با فروردین:طالع بینی ازدواج دو متولد فروردین طالع خوبی دارد. این دو در کنار هم زندگی خوب و خوشی خواهند داشت، قدردان صفات مثبت هم هستند و با هم سازش دارند. آن‌ها در مشکلات واقع‌بین و همکار هستند.

فروردین با اردیبهشت: ازدواج متولد فرودین و اردیبهشت در طالع بینی متوسط و میانه بیان شده است. ازدواج این دو نه چندان خوب و نه زیاد بد است. هر دو خصوصیات منفی مشترکی مانند خودخواهی و میل به حاکمیت دارند. گذشت و فداکاری، می‌تواند این زندگی را بهبود ببخشد.

فروردین با خرداد: بهتر است، متولد فروردین با متولد خرداد ازدواج نکند، زیرا طالع این ازدواج بد است. تنوع‌طلبی، سرکشی، بی‌قراری و جنب و جوش زیاد از خصوصیات متولدین خرداد است که با شخصیت متولد فروردین، همخوانی ندارد.

فروردین با تیر: ازدواج متولد فروردین با متولد تیر، طالعی میانه دارد. البته برون‌گرایی و ایده‌آل‌گرا بودن طرفین باعث بروز مشکلاتی خواهد شد.

فروردین با مرداد: طالع بینی ازدواج متولدین فروردین و مرداد، خوب و موفق است و زوجین با هم هماهنگ و هم عقیده خواهند بود.

فروردین با شهریور: این دو ازدواج موفقی نخواهند داشت و طالع این ازدواج بد است. شخصیت متولد فروردین با شخصیت متولد شهریور سازگار نیست. یکی طالب صلح، احترام و همنوع‌دوست است و دیگری شخصیتی جاه‌طلب و جسور دارد.

طالع بینی ازدواج

فروردین با مهر: یکی از بهترین ازدواج‌ها، ازدواج متولد فروردین و مهر است. این ازدواج بسیار خوب است و هر دو ویژگی‌های مشترک بسیاری دارند و به تساوی حقوق زن و مرد معتقد هساند.

فروردین با آبان: طالع بینی ازدواج متولد فروردین با متولد آبان بد است. در زندگی مشترک یک فروردینی و آبان ماهی، زوجین سلطه‌جو، درونگرا و استقلال‌طلب خواهند شد و زندگی موفقی نخواهند داشت.

فروردین با آذر: بهترین ازدواج متولد فروردین، با متولد آذر شکل می‌گیرد. زندگی آن‌ها آرام و بدون هرگونه مشکل یا هیاهویی خواهد بود. طالع این ازدواج بسیار خوب است.

فروردین با دی: ازدواج متولد فروردین با دی موفق نخواهد بود و طالع آن بد است. آن‌ها با هم تفاهم ندارند و زندگیشان پر از پنهان‌کاری خواهد بود.

فروردین با بهمن: متولد فروردین و متولد بهمن، نمی‌توانند به خوبی یک‌دیگر را درک کنند و ازدواج آن‌ها موفق نخواهد بود. طالع این ازدواج بد است زیرا در زندگی مشترک هر دو سلطه‌گر و ایده‌آل‌گرا خواهند بود.

فروردین با اسفند: طالع ازدواج متولدین فروردین با اسفند میانه و متوسط است. بسته به رفتارهای زوجین، زندگی مشترک آن‌ها ممکن است، خوب یا بد باشد.

طالع بینی ازدواج

ازدواج متولد اردیبهشت با ماه‌های دیگر

اردیبهشت با اردیبهشت: ازدواج متولدین اردیبهشت با هم، طالعی میانه دارد. خودرای بودن و لجبازی متولدین این ماه ممکن است، موفقیت ازدواج را به چالش بکشد.

اردیبهشت با خرداد: متولد اردیبهشت با متولد خرداد سازگاری کمی دارد و تیزهوشی و کنجکاوی آن‌ها ممکن است به زندگیشان آسیب بزند. طالع این ازدواج میانه است.

اردیبهشت با تیر: طالع بینی ازدواج متولد اردیبهشت با متولد تیر بسیار خوب و موفق خواهد بود. زندگی آن‌ها دوام زیادی خواهد داشت و دچار اختلاف و مشکل نخواهد شد. هر دو خونگرم و خانواده دوست هستند و ترکیب این دو طالع بسیار خوب است.

اردیبهشت با مرداد: زندگی مشترک متولدین اردیبهشت و مرداد سرشار از عشق و آرامش و صداقت خواهد بود. طالع این ازدواج بسیار خوب است.

اردیبهشت با شهریور: طالع ازدواج متولد اردیبهشت با متولد شهریور خوب است، زیرا یکی از زوجین فداکار و با گذشت خواهد بود.

اردیبهشت با مهر: ازدواج متولد اردیهشت با مهر، طالعی متوسط دارد. اعتدال و معاشرتی بودن زوجین از ویژگی‌های مثبت زندگی مشترک آن‌ها است. حسادت، بی‌تفاوتی و خونسردی را می‌توان جزو ویژگی‌های منفی این زندگی به شمار آورد.

اردیبهشت با آذر: متولدین اردیبهشت و آذر زندگی مشترک نسبتا خوبی با هم دارند. طالع ازدواج آن‌ها میانه است و احتمال ناسازگاری آن‌ها نیز وجود دارد. آن‌ها در زندگی مشترک جسور، نترس و استقلال‌طلب هستند.

طالع بینی ازدواج

اردیبهشت با دی: طالع بینی ازدواج متولد اردیبهشت با متولد دی، ازدواج خوب و موفقی خواهد بود. زندگی آن‌ها دوام زیادی خواهد داشت زیرا آن‌ها دارای ثبات شخصیتی زیادی هستند.

اردیبهشت با بهمن: متولدین اردیبهشت با بهمن ازدواج خوبی نخواهند داشت و طالع ازدواج آن‌ها بد است. هر دو استقلال‌طلب و کنجکاو و آرمان‌گرا هستند و نمی‌توانند با هم سازگاری داشته باشند.

اردیبهشت با اسفند: ازدواج متولد اردیبهشت با متولد اسفند ازدواجی خوب و موفق خواهد بود. آن‌ها با هم سازگار هستند و نسبت به یکدیگر بسیار تودار و محتاط، رفتار می‌کنند.

ازدواج متولد خرداد با ماه‌های دیگر

خرداد با خرداد: زندگی مشترک متولدین خرداد با یکدیگر، خوب و موفق است. هر دو منطقی و مشورت پذیرند و قادر به حل مشکلات زندگیشان هستند.

خرداد با تیر: طالع ازدواج متولد خرداد با متولد تیر، میانه است. زندگی آن‌ها ممکن است، خوب باشد. اگرچه تنوع طلبی و بی‌قراری آن‌ها می‌تواند باعث بروز مشکل در زندگی مشترک شود.

خرداد با مرداد: متولدین خرداد و مرداد ویژگی‌های مشترک زیادی دارند و ازدواج آن‌ها طالعی بسیار خوب خواهد داشت. آن‌ها برای یکدیگر زوجی جذاب و اجتماعی به شمار می‌روند.

طالع بینی ازدواج

خرداد با شهریور: طالع بینی ازدواج متولدین خرداد با شهریور متوسط است. زندگی آن‌ها بی‌روح و ساکت خواهد بود.

خرداد با مهر: ازدواج متولد خرداد و متولد مهر، ازدواج بسیار خوب و موفقی خواهد بود. آن‌ها خونسرد و بسیار با شور و شوق و علاقه‌مند به هنر هستند.

خرداد با آبان: طالع این ازدواج میانه و متوسط است. زندگی مشترک یک خردادی با یک آبانی، می‌تواند خوب باشد به شرط این‌ که زوجین رفتارهای‌ منفی یکدیگر را تحمل کنند.

خرداد با آذر: متولدین خرداد و آذر زندگی مشترک موفقی خواهند داشت و طالع ازدواج آن‌ها بسیار خوب است. زندگی آن‌ها مملوء از شور و شوق و عشق خواهد بود.

خرداد با دی: زوجین متولد این ماه‌ها، زندگی خوبی با هم خواهند داشت. هر دو طرف، سیاست‌مدار و خوددار هستند و سازگاری زیادی با هم خواهند داشت.

خرداد با بهمن: طالع بینی ازدواج متولد خرداد با متولد بهمن بسیار خوب است. آن‌ها زندگی بسیار موفقی خواهند داشت و در زندگی پشتیبان هم خواهند بود.

خرداد با اسفند: زندگی مشترک متولدین خرداد با اسفند خوب و موفق نخواهد بود و بهتر است، متولدین این ماه با هم ازدواج نکنند. طالع ازدواج آن‌ها بد است و در زندگی دچار عدم تفاهم، پنهان‌کاری و خیال‌پردازی خواهند شد.

طالع بینی ازدواج

ازدواج متولد تیر با ماه‌های دیگر

تیر با تیر: ازدواج متولدین تیر با یکدیگر، با وجود اختلاف سلیقه زیادی که دارند، خوب و موفق خواهد بود. طالع ازدواج آن‌ها خوب است.

تیر با مرداد: ازدواج متولد تیر با متولد مرداد طالع خوبی دارد. آن‌ها ویژگی‌های مشترک زیادی دارند و زندگی موفقی خواهند داشت.

تیر با شهریور: متولدین تیر و شهریور ازدواج بسیار خوبی خواهند داشت و خصوصیات اخلاقی آن‌ها مکمل یکدیگر است. شم اقتصادی بالای یکی از زوجین و حسابگری زوج دیگر باعث موفقیت آن‌ها در زندگی خواهد شد.

تیر با مهر: طالع بینی ازدواج متولدین تیر با مهر بسیار خوب است. زندگی آن‌ها پر از مهر و محبت و عشق خواهد بود.

تیر با آبان: در زندگی مشترک متولد تیر با آبان، مسائل و مشکلات مالی وجود خواهد داشت. طالع ازدواج آن‌ها میانه است و زندگی‌شان می‌تواند خوب یا بد باشد.

تیر با آذر: طالع بینی ازدواج متولد تیر با متولد آبان بد است و بهتر است این دو با هم ازدواج نکنند. یکی از زوجین خانواده دوست و دیگری خانواده گریز و اجتماعی است و در این مورد با هم سازگاری ندارند.

تیر با دی: متولدین تیر با متولدین دی، زندگی مشترک موفق و خوبی خواهند داشت. خصوصیات اخلاقی و مالی مشابه و روابط هماهنگ باعث موفقیت آن‌ها در زندگی خواهد شد.

تیر با بهمن: طالع ازدواج متولد تیر با متولد بهمن میانه و متوسط است، اما آن‌ها با کمی تلاش و گذشت زندگی خوبی خواهند داشت.

تیر با اسفند: یکی از موفق‌ترین ازدواج‌ها مربوط به متولدین تیر با اسفند است. زندگی آن‌ها سرشار از عشق، علاقه و تفاهم خواهد بود.

ازدواج ماه های مختلف

ازدواج متولد مرداد با ماه‌های دیگر

مرداد با مرداد: ازدواج متولدین مرداد با هم طالع خوبی دارد و آن‌ها زندگی موفقی خواهند داشت. خصوصیات مشترک متولدین این ماه باعث تقویت و بهبود زندگی مشترکشان خواهد شد.

مرداد با شهریور: طالع ازدواج متولد مرداد با شهریور میانه است. آن‌ها خصوصیات اخلاقی متفاوتی دارند، یکی قانونمند و محتاط و دیگری پر شور و بی‌ملاحظه است، بنابراین ممکن است از این نظر زندگی آن‌ها با مشکل مواجه شود.

مرداد با مهر: ازدواج متولد مرداد با متولد مهر خوب و موفق خواهد بود و آن‌ها زندگی منطقی، شاد و آرامی خواهند داشت.

مرداد با آبان: طالع بینی ازدواج این ازدواج متوسط است. یکی از زوجین شیفته مدح دیگران است، در حالی که دیگری شخصیتی وفادار و معتمد دارد و از این ‌که طرف مقابل دیگران را ستایش کند، آزرده می‌شود.

مرداد با آذر: طالع بینی ازدواج این دو میانه است. زندگی آن‌ها، می‌تواند خوب یا بد باشد. در این رابطه یکی از زوجین ذوق و شوق فراوانی نسبت به طرف مقابل دارد در حالی که طرف مقابل آزادی‌خواه و استقلال‌طلب است.

مرداد با دی: ویژگی مشترک متولدین دی و مرداد، سلطه‌طلبی و برتری‌جویی است. طالع ازدواج آن‌ها میانه است و ممکن است در زندگی دچار مشکل شوند.

مرداد با بهمن: ایده‌آل گرایی و آرمان‌خواهی متولدین مرداد و بهمن باعث می‌شود آن‌ها در کنار هم زندگی موفقی داشته باشند. طالع ازدواج متولد مرداد با بهمن خوب است.

مرداد با اسفند: یکی از بهترین ازدواج‌ها، پیوند متولد مرداد با اسفند است. در زندگی آن‌ها هماهنگی زیادی وجود دارد و نیازهای عاطفی زوجین به بهترین شکل پاسخ داده می‌شود. طالع این ازدواج خوب است.

ازدواج ماه های مختلف

ازدواج متولد شهریور با ماه‌های دیگر

شهریور با شهریور: متولدین شهریور، زندگی مشترک خوبی با هم خواهند داشت و طالع ازدواج آن‌ها بسیار خوب است. متولدین این ماه مهربان، راست‌گو و صمیمی هستند و در زندگی با هم موفق خواهند بود.

شهریور با مهر: زوجین متولد شهریور و مهر زندگی خوبی خواهند داشت. آن‌ها به سادگی قادر به حل مشکلات خود هستند، زیرا شخصیتی منطقی و مشورت‌پذیر دارند. طالع این ازدواج خوب است.

شهریور با آبان: طالع ازدواج متولد شهریور با آبان میانه است. جسارت، بلند پروازی و بی‌پروایی یکی از زوجین، می‌تواند باعث دردسر در زندگی مشترک شود.

شهریور با آذر: بهتر است متولدین شهریور از ازدواج با آذر ماهی‌ها پرهیز کنند، زیرا ازدواج آن‌ها طالع بدی دارد و تنوع‌طلبی و مقید به نظم و قوانین نبودن یکی از زوجین، زندگی مشترکشان را با مشکل روبه‌رو خواهد کرد.

شهریور با دی: زندگی مشترک متولد شهریور با دی سرشار از محبت خواهد بود. طالع ازدواج آن‌ها خوب است.

شهریور با بهمن: طالع بینی ازدواج متولد شهریور با بهمن، طالع متوسط دارد. تلاش و گذشت، این زندگی را بهبود می‌بخشد و لجبازی باعث شکست آن خواهد شد.

شهریور با اسفند: متولد شهریور، زندگی مشترک موفقی با متولد اسفند خواهد داشت. طالع ازدواج آن‌ها خوب است و در زندگی مشترک صبر و تفاهم فراوان خواهند داشت.

طالع بینی ازدواج

ازدواج متولد مهر با ماه‌های دیگر

مهر با مهر: متولدین مهر به داشتن انصاف و عدالت، شهره هستند و زندگی مشترک آن‌ها موفق خواهد بود. طالع ازدواج آن‌ها خوب است.

مهر با آبان: طالع بینی ازدواج متولد مهر با آبان میانه است. اگرچه زندگی‌ آن‌ها مشکلاتی خواهد داشت اما با تلاش، می‌توانند زندگی خوبی داشته باشند.

مهر با آذر: متولدین مهر و آذر ویژگی‌های اخلاقی مشترکی، مانند صداقت و محبت دارند و بسیار مسئولیت‌پذیر هستند. به همین دلیل آن‌ها زندگی مشترک موفقی خواهند داشت و طالع ازدواج آن‌ها بسیار خوب است.

مهر با دی: طالع بینی ازدواج این دو متوسط است و شاید خودرای بودن و بلند پرواز بودن زوجین، زندگی آن‌ها را دچار مشکل کند.

مهر با بهمن: بهتر است متولدین مهر با متولدین بهمن ازدواج نکنند، زیرا طالع ازدواج آن‌ها بد است. لجبازی، تنوع‌طلبی و هیجان زیاد یکی از زوجین، دردسر ساز خواهد شد.

مهر با اسفند: متولدین مهر و اسفند از نظر عاطفی با هم سازگار هستند و ازدواج آن‌ها طالعی بسیار نیکو دارد.

ازدواج متولد آبان با ماه‌های دیگر

آبان با آبان: این ازدواج طالع بدی دارد و اشتباه است. آبانی‌ها معمولا زود عصبانی می‌شوند و از کوره در می‌روند. این ویژگی زندگی مشترک دو متولد آبان را تقریبا غیرممکن می‌کند.

آبان با آذر: ازدواج متولد آبان با آذر، طالع میانه دارد. سختگیری یکی از زوجین و جدیت و فعال بودن زوج دیگر، می‌تواند باعث بروز مشکل شود.

آبان با دی: ویژگی مشترک متولدین آبان و دی، سلطه‌طلبی و سختگیری بیش از حد است. طالع ازدواج آن‌ها بد است و زندگی خوبی نخواهند داشت.

آبان با بهمن: ازدواج متولد آبان با بهمن، اشتباه و ناموفق خواهد بود. طالع این ازدواج بد است، زیرا  در این رابطه یکی از زوجین عاطفه و احساسی قوی دارد، در حالی که دیگری سلطه جو و قدرت طلب است.

آبان با اسفند: در ازدواج متولد آبان با اسفند مشکلات زیادی وجود دارد. اعتماد به نفس کافی یکی از زوجین و ایده‌آل‌گرایی و عاشق پیشگی زوج دیگر، زندگی مشترکشان را با مشکل مواجه خواهد کرد. طالع این ازدواج بد است.

ازدواج متولد آذر با ماه‌های دیگر

آذر با اذر: طالع بینی ازدواج این دو بسیار خوب است و زندگی آن‌ها سرشار از سعادت و خوشبختی خواهد بود. آذر ماهی‌ها صفات مشترک مثبتی دارند که به تقویت زندگی مشترک کمک خواهد کرد.

آذر با دی: با توجه به این ‌که خصوصیات اخلاقی و رفتاری متولدین آذر و دی تفاوت بسیاری دارد، ممکن است زندگی آن‌ها دچار مشکل شود. البته طالع این ازدواج میانه است و خویشتن‌داری زوجین می‌تواند به بهبود زندگی کمک کند.

آذر با بهمن: هر دو مثبت‌گرا هستند و زندگی آن‌ها موفق خواهد بود. طالع ازدواج متولد آذر با بهمن بسیار خوب است.

آذر با اسفند: طالع بینی ازدواج این دو ماه متوسط است. متولد آ‌ذر در ازدواج با متولد اسفند، ممکن است با مشکل مواجه شود زیرا یکی از زوجین شخصیتی زود رنج و عاطفی دارد و دیگری رک‌گو و طعنه‌زن است.

ازدواج متولد دی با ماه‌های دیگر

دی با دی: زندگی مشترک متولدین دی با هم، می‌تواند بسیار شاد یا بسیار یکنواخت و کسل‌کننده باشد. طالع ازدواج آن‌ها متوسط است.

دی با بهمن: ازدواج متولد دی با بهمن، طالعی میانه دارد. سختگیری و جدیت یکی از زوجین و محافظه کار بودن زوج دیگر، می‌تواند باعث ایجاد مشکل در زندگی مشترک آن‌ها شود.

دی با اسفند: طالع این ازدواج متوسط است. ویژگی‌های اخلاقی متولدین دی و اسفند با هم سازگار نیست. یکی اهل حساب و کتاب و سنجیده عمل کردن است و دیگری روحیه‌ای لطیف و حساس دارد.

ازدواج متولد بهمن با ماه‌های دیگر

بهمن با بهمن: طالع این ازدواج خوب است و آن‌ها زندگی کاملا موفقی خواهند داشت. خصوصیات مشترک بهمن ماهی‌ها باعث بهبود زندگی مشترکشان خواهد شد.

بهمن با اسفند: خصوصیات اخلاقی متولدین بهمن و اسفند مکمل یکدیگر است. یکی از زوجین منطقی و روشنفکر است و دیگری احساساتی قوی دارد. زندگی آن‌ها ترکیب متعادلی از منطق و احساس خواهد بود. ازدواج آن‌ها طالع بینی ازدواج خوبی دارد.

ازدواج متولد اسفند با ماه‌های دیگر

اسفند با اسفند: متولدین اسفند بسیار زودرنج و حساس هستند و ازدواج آن‌ها با یکدیگر اشتباه است، زیرا در زندگی مشترک، به سرعت از هم رنجیده و دلخور خواهند شد. طالع این ازدواج بد است.

پیشنهاد می‌کنیم با درنظر گرفتن این نکات که در طالع بینی ازدواج آمده، ازدواج بهتری داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن