ماجراجویی

زندگی در جهان برعکس با خانه وارونه چیتگر تهران

فهرست مطالب

بدون شک اکثر پایتخت‌نشینان اسم رؤیا پارک را شنیده یا حتی آن را دیده‌اند. ایده‌های ناب و جدیدی که در این مجموعه وجود داشته، نظر خیلی‌ها را جذب کرده است و حالا شعبه دوم رؤیا پارک در چیتگر، منطقه 22 تهران، افتتاح شده و با اینکه مجموعه جمع‌وجوری به نظر می‌رسد، ازنظر جذابیت چیزی کم ندارد. از رفتار کارکنان خوش‌برخورد تا دست‌وپنجه نرم کردن با شگفتی‌های جدید این مجموعه می‌تواند یک روز لذ‌ت‌بخش را برای شما رقم بزند. با نابرو همراه باشید تا در خانه وارونه از جاهای دیدنی تهران با هم قدم بزنیم.

خانه وارونه چیتگر تهران

قدم به قدم در خانه وارونه

قبل‌از وارد شدن به مجموعه خانه وارونه هم می‌توانید وارونگی را احساس کنید. از معماری این خانه‌ آبی‌رنگ می‌توان به ایده‌های درون آن پی برد. پنجره‌ها، درها، گلدان‌ها و حتی دوچرخه‌ای که سردر این مجموعه است، همگی وارونه هستند. تلاش این مجموعه این بوده است که نمای ساختمان را به‌طور کامل برعکس در زمین نشان بدهند.

بعداز خرید بلیت از گیشه می‌توانید وارد مجموعه خانه وارونه شوید. درحدود یازده آیتم در این مجموعه وجود دارد که دو تا از این آیتم‌ها ویژه هستند و عکاسی آن به عهده لیدر عکاس این مجموعه است. تکنیک بیشتر این آیتم‌ها بر مبنای خطای دید است که این ویژگی مشترک آن با رؤیا پارک است.

دیدنی های خانه وارونه چیتگر تهران

بخش ورودی و راهنمای مجموعه

وارد لابی مجموعه می‌شوید و بعداز تحویل بلیت می‌‌توانید بازدید خود را شروع کنید. البته نمایشگری در لابی وجود دارد که بعداز تماشای آن و آشنایی با نحوه عکاسی و ایده‌های آن می‌توانید وارد مجموعه شوید. البته کنار تمامی آیتم‌ها نمونه عکس این مجموعه وجود دارد که می‌توانید از آن کمک بگیرید.

خانه وارونه چیتگر تهران

این تصاویر به شما برای آشنایی با بخش‌های مختلف خانه وارونه کمک خواهد کرد.

ورود به اتاق‌های وارونه

بازدید از منطقه‌ای شروع می‌شود که اتاق‌های سر و تهی وجود دارند. اتاق‌ها و دکور آن‌ها با جزئیات و دقت بالایی همگی به‌صورت معکوس قرار گرفته‌اند.

خانه وارونه چیتگر تهران

اتاق خواب به همراه وسایلی با رنگ‌های شاد و جذاب، سرویس‌بهداشتی و حمام، آشپزخانه جالب و خوش‌رنگ با تمامی امکانات مانند میز و آشپزخانه و یخچال و… و نمای یک ساختمان به‌صورت نوددرجه آیتم‌های اولیه این مجموعه جذاب است.


به‌دلیل مساحت کم این جاذبه که درحدود 300 متر است، این مجموعه را می‌توان جزو مینی‌تم پارک‌ها قرار داد. امیدوارم بعداز بازدید از این مجموعه کلی کیف کنید و عکس‌های جذابی حاصل این بازدید باشد.

در ادامه به یک اتاق پذیرایی می‌رسید. ویژگی این اتاق پذیرایی این است که از دو سمت می‌توان عکس و فیلم گرفت. یکی زاویه دید آن از بالاست و دیگری از سمت چپ که زاویه نوددرجه دارد. صندلی بی‌پایه‌ای که روی آن نشستن باعث می‌شود فکر کنید روی هوا ایستاده‌اید. آیتم بعدی کاناپه‌ای است که از طریق دریچه‌ای درون آن می‌نشینید و گویی نیمی از شما کنارتان قرار دارد.

خانه وارونه چیتگر تهران

بخش بعدی این مجموعه که عکس درون یک قاب عکس است و همچنین یک مار که حالت چمباتمه‌زده‌ آن، عکس‌های زیبایی را می‌تواند برای شما رقم بزند. اما هنوز جذابیت‌های این مجموعه تمام نشده، در حالی که به پایان آن نزدیک هستید.

اتاق بعدی یک اتاق دوبخشی است که شبیه‌به هم دکور شده‌اند و فکر می‌کنید یک آینه درون آن قرار دارد، اما وارد این اتاق که شوید می‌فهمید اشتباه می‌کردید. عکس‌های دونفره‌ فوق‌العاده‌ای می‌توان در این اتاق گرفت.

جاذبه های خانه وارونه چیتگر تهران

هزارتوی آینه خانه وارونه

و اما آخرین بخش این مجموعه که یک هزارتو از جنس آینه است که یک فضای بی‌نهایت را درست کرده‌اند. تجربه این بخش تنها با حضور در آن امکان دارد.

جاذبه های خانه وارونه چیتگر تهران

حس و حال درون این بخش سردرگمی به همراه دارد. شما مدام فکر می‌کنید راه خود را گم کرده‌اید و نمی‌دانید به کدام سمت باید بروید تا خارج شوید و بعداز این آیتم بازدید از این پارک تمام می‌شود.

به‌دلیل مساحت کم این جاذبه که درحدود 300 متر است، این مجموعه را می‌توان جزو مینی‌تم پارک‌ها قرار داد. امیدوارم بعداز بازدید از این مجموعه کلی کیف کنید و عکس‌های جذابی حاصل این بازدید باشد.

خانه وارونه چیتگر تهران

قیمت بلیت و دیگر امکانات

بلیت این مجموعه 20،000 تومان است.

در تمام مدتی که لیدر کنار شما قرار دارد، از ژست‌های شما عکس می‌گیرد و در انتهای بازدید می‌توانید هرکدام از آن‌ها را دریافت کنید. قیمت دریافت عکس به‌صورت فایل 20،000 تومان است.

چاپ عکس 21*16: 30،000 تومان

چاپ عکس 30*20: 40،000 تومان

خانه وارونه چیتگر تهران

چاپ عکس 40*30: 50،000 تومان

شاسی: 12،000 تومان

شاسی 40*30: 18،000 تومان

و…

نشانی خانه وارونه

ضلع شرق دریاچه شهدای خلیج فارس، بلوار صدف، جنب چرخ و فلک.

تصاویر خانه وارونه چیتگر تهران

راه دسترسی با حمل و نقل عمومی

با استفاده از مترو به پایانه صادقیه بروید و از پایانه اتوبوسرانی، اتوبوس پایانه میدان ساحل را سوار شوید و در ایستگاه دریاچه پیاده شوید.

برای دسترسی به خانه وارونه از طریق خودرو شخصی هم محدودیتی نخواهید داشت.

نوشته های مشابه

‫7 نظرها

  1. مشکل اول
    عکاس خانم سمج مجموعه که برای کاسبی عین کنه می چسبه به بازدید کننده و اصرار رررر به گرفتن عکس داره !!!
    تفاوت فاحش قیمت بلیط در سایت مجموعه که 16 تومان است و در مراجعه ی حضوری که زحمت کشیدند از ما نفری 30 هزار تومان گرفتند !!!
    در کل یه کپی کوچک بی ارزش و ضعیف از یه کار بزرگ و جالب خارجی بود که ارزش وقت و هزینه صرف کردن نداره

  2. دوتا خانم عکاس سمج کل ۲۰ دقیقه ای که وقت دارید رو بهتون زل میزنن و موی دماغتون میشن طوری که عکاسی زهرمارتون بشه 👎🏼👎🏼👎🏼

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن