بازارگردی

فروشگاه نشر هنوز تهران؛ سرزمینی برای کتاب و کتابخوانی

فهرست مطالب

فروشگاه نشر هنوز در خیابان کریمخان، در واقع نوعی کتاب‌‌فروشی است. اما تفاوت‌هایی که در فروشگاه نشر هنوز وجود دارد، آن را از سایر کتاب‌فروشی‌های تهران متمایز می‌کند و در رده‌ بالاتری قرار می‌دهد. به نوعی این تفاوت‌ها است که باعث خاص و استثنایی شدن یک مکان می‌شود. همین مغازه‌ها با ایده‌های متفاوت، نو و جذاب هستند که باعث زیبا شدن چهره‌ شهر و بهتر شدن حال مردم می‌شوند. اگر دوست دارید نشر هنوز را بیشتر بشناسید، این مطلب را از دست ندهید تا کمی بیشتر با مکان‌های دیدنی تهران آشنا شویم.

فروشگاه نشرهنوز دقیقا کجاست

نشر هنوز سال هزار و سیصد و نود و چهار (1394) در خیابان کریمخان، بین ایرانشهر و ماهشهر شروع به‌کار کرد. از مترو‌ی ‌هفت‌تیر پیاده‌روی نسبتا زیادی ندارد، زمانی در حدود تقریبا هشت دقیقه. نشر هنوز در طبقه دوم ساختمان شماره 134قرار دارد. ساختمانی با راهرو‌های نسبتا باریک که همسایه دو کافه‌ زیبا است.

فروشگاه نشر هنوز تهران

تفاوت در چیست

در بسیاری از مواقع پیش آمده که در کتاب‌فروشی‌، از کتابی خوشتان آمده است ولی مترجم یا نویسنده‌ کتاب را نمی‌شناسید و جایی هم برای مطالعه قسمت کوچکی از کتاب را ندارید و بین خریدن یا نخریدن کتاب مردد می‌شوید. در نشر هنوز شما می‌توانید  بنشینید و کتابی که دوست دارید و از خرید آن مطمئن نیستید را بخوانید یا با فروشندگان در‌ مورد آن کتاب صحبت کنید.


کتاب‌های نشر هنوز در بخش‌های ادبیات داستانی، ادبیات و زندگی، راهنمای زندگی، علم برای همه، مدرسه زندگی، مدیریت کاربردی، هنر و فلسفه چاپ  منتشر می‌شوند. می‌توانید در اکثر کتاب‌فروشی‌ها و شهر‌کتاب‌ها علاوه بر نشر هنوز آن‌ها را پیدا کنید.

همچنین می‌توانید بعد از خرید کتاب هم آن‌جا بنشینید. در کل محدودیتی برای نشستن شما نیست؛ چرا‌که نشر هنوز فقط یک کتابفروشی نیست. فروشگاه نشر هنوز، مانند کتابخانه‌ای آرام است که مشکل و محدودیتی با نشستن و کتاب خواندن کتاب‌دوستان ندارد. هنوز خانه‌ای از کتاب، موسیقی، آرامش متمرکز بر هنر، ادبیات، موسیقی، فلسفه،گرافیک، عکاسی، سینما و دیگر شاخه‌های هنر است. پس اگر به همچین محیطی علاقه دارید وقت را هدر ندهید و به نشر هنوز سر بزنید.

فروشگاه نشر هنوز تهران

موسیقی

نشر هنوز علاوه بر تنوع و تعدد درکتاب، فضایی نسبتا بزرگ را به موسیقی اختصاص داده است. همان‌طورکه می‌توانید کتاب‌ها را بخوانید و به نوعی امتحان کنید، تلویزیونی نیز در اختیار شما قرار داده شده که می‌توانید با جست‌وجو اسم آهنگ یا خواننده یا آلبوم، آهنگ را با هدفون گوش کنید و از آن لذت ببرید تا بدون ذره‌ای تردید آن را خریداری کنید. همچنین قفسه‌ای را به سی‌دی‌های تئاتر اختصاص دادند. تئاتر‌هایی که اخیرا یا چند سال پیش اجرا شدند و اکنون فیلم آ‌ن‌ها در اختیار شما است و به نوعی با خرید سی‌دی‌های تئاتر می‌توانید آن‌‌ها را آرشیو کنید.

فروشگاه نشر هنوز تهران

کتابخانه‌ دیگران

«کتابخانه‌ دیگران» از دیگر  بخش‌های هیجان انگیز فروشگاه نشر هنوز است و یکی از پرطرفدار‌ترین قسمت‌های نشر هنوز به حساب می‌آید. انتشارات هنوز سعی کرده این بخش را هیجان‌انگیز کند و توجه خاهی به آن نشان دهد. کتابخانه‌ دیگران، در واقع بخشی است متعلق به کتاب‌های شما.

کافیست کتاب‌هایی که قصد فروش آن‌ها را دارید در نشر هنوز واقع در خیابان کریمخان به امانت بگذارید تا آن‌ها را برای شما بفروشند. از کتاب‌هایتان یک فهرست تهیه کنید و به همراه نام و شماره تلفن خود برای هنوز ایمیل کنید. البته که در لیست کتاب‌هایتان باید موارد زیر را رعایت کنید: عنوان کتاب، نویسنده و مترجم، نام انتشارات و سال چاپ. هر ماه یک کتابخانه برای فروش کتاب‌های شما انتخاب می‌شود.

فروشگاه نشر هنوز تهران

هنوز دوستدار طبیعت

انتشارات هنوز از کیسه‌ پلاستیکی استفاده نمی‌کند. حتی برای مصرف کمتر و صرفه‌جویی در کاغذ نیز، هنگام خرید کتاب از شما می‌پرسند که آیا نیاز به پاکت دارید یا خیر؟

فروشگاه نشر هنوز تهران

دفترچه‌های هنوز

انتشارات هنوز اخیرا دفترچه‌هایی با رنگ بندی‌های متنوع در شش رنگ (تک رنگ) با برگه‌های بدون ‌خط، خط‌دار و شطرنجی برای فروش آورده است.

همچنین دیگر مجموعه‌ دفترچه‌های فروشگاه نشر هنوز که دفترچه‌های نفیس هستند، در سه رنگ نقره‌ای، طلایی و بژ با برگه‌های شطرنجی، خط‌دار و بدون‌خط به شما عرضه ‌می‌شود. ممکن است دفترچه‌های تک رنگ نشر هنوز را در دیگر فروشگاه‌های تهران نیز دیده باشید.‌

فروشگاه نشر هنوز تهران

سه شنبه‌های هنوز

نشر هنوز اولین برنامه‌ «سه‌شنبه‌های هنوز» را در تاریخ شش مرداد هزار ‌و سیصد ‌و نود ‌و چهار آغاز کرد. هر هفته روز‌های سه‌شنبه، نشر هنوز نشست‌ها و همایش‌هایی در مورد هنر، فلسفه، کتاب و ادبیات، تئاتر، نقاشی، زندگی هنرمندان، ترجمه و… برگزار می‌کند. شرکت برای عموم آزاد است و با پیگیری در شبکه‌های مجازی نشر هنوز، می‌توانید از موضوع این هفته سه‌شنبه هنوز مطلع شوید و از آن لذت ببرید.

فروشگاه نشر هنوز تهران

انتشارات هنوز

کتاب‌های نشر هنوز در بخش‌های ادبیات داستانی، ادبیات و زندگی، راهنمای زندگی، علم برای همه، مدرسه زندگی، مدیریت کاربردی، هنر و فلسفه چاپ  منتشر می‌شوند. می‌توانید در اکثر کتاب‌فروشی‌ها و شهر‌کتاب‌ها علاوه بر نشر هنوز آن‌ها را پیدا کنید.

 

برخورد پرسنل

در این سه سال که فروشگاه نشر هنوز باز شده و مشغول به‌کار است؛ برخورد فروشندگان بسیار محترمانه بوده و سوال‌های شما را با آرامش و دقیق جواب می‌دهند. همچنین مانند سایر کتاب‌فروشی‌ها می‌توانید کتابی که دنبال آن هستید را جست‌و‌جو کنید.

ساعت کاری

انتشارات هنوز از شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 9 صبح تا 11شب باز است. همچنین روزهای تعطیل، از ساعت 11 صبح تا 11 شب باز هستند.

راه‌های ارتباط با هنوز

تلفن تماس:88810991

کانال تلگرام: hanooz

اینستاگرام:  hanooz.pub

وب‌سایت: www.hanooz.pub

آدرس ایمیل نشر هنوز:info@hanooz.pub

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
00:00:18