شکم گردی

رستوران گرپ تهران؛ فوق‌العاده اما اقتصادی

فهرست مطالب

اکثر ما فکر می‌کنیم اگر قرار باشد هزینه‌ای اندک برای رفتن به رستوران بپردازیم، نباید انتظار زیادی از خدمات رستوران داشته باشیم؛ در واقع مساله برای ما این‌طور تعریف شده است که میزان خدمات، متناسب با هزینه است. رستوران‌ها این طرز فکر را در ذهن ما انداخته‌اند که البته غیرمنطقی هم نیست و درباره برخی رستوران‌ها توجیه‌پذیر است؛ اما هستند انگشت‌شمار رستوران‌هایی که خدمات و کیفیت عالی را با کمترین هزینه عرضه می‌کنند و حیف است آن‌ها را نشناسیم. با من در این مطلب از نابرو همراه شوید تا یکی از رستوران‌هایی را به شما معرفی کنم که به اصطلاح خلاف جهت آب شنا می‌کنند، رستوران گرپ از دیدنی های تهران!

معرفی رستوران گرپ

رستوران گرپ در خیابان پررفت‌وآمد ولیعصر قرار گرفته، پس شاید بارهاوبارها از جلویش عبور کرده اما آن را ندیده باشید، چون رستوران در طبقه دوم قرار گرفته است. رستوران گرپ سال‌های سال است که در این مکان قرار دارد، اما از تابستان ۹۸ با مدیریت و کارکنان جدید کارش را شروع کرده است، کارکنانی که در همین ابتدا نشان داده‌اند چگونه می‌توان با مشتری‌مداری جزو بهترین‌ها بود.

رستوران گرپ تهران

بعد از ورود به رستوران و بالارفتن از پله‌ها، یکی از کارکنان آماده خوشامدگویی و همراهی شماست که با توجه به خواست شما و تعداد همراهانتان میزی در ایوان یا در سالن به شما پیشنهاد می‌کند. کارکنان اینجا کاملا آموزش‌دیده‌اند و با شما کاملا حرفه‌ای رفتار می‌کنند و بسیار خوش‌برخورد هستند و لباس‌هایی یک‌شکل به تن دارند.

کارکنان برایتان صندلی‌ها را آماده نشستن می‌کنند و پس از مستقرشدن، منو را می‌آورند؛ همان‌طور که سرگرم خواندن منو هستید، نوشیدنی خوشامدگویی یا همان «ولکام درینک» را سر میزتان می‌آورند. روی میزها از قبل سرویس کامل ظروف غذاخوری چیده شده است و از همان ابتدا متوجه خواهید شد با چه نوع رستورانی طرف هستید.

رستوران گرپ تهران

تجربه مطلوب از صرف غذا

پس از سفارش غذا، در مدت‌زمانی معقول غذایتان آماده می‌شود. از مزایای رستوران گرپ این است که هر چند نوع غذا هم که سفارش داده باشید، همه را هم‌زمان سر میز می‌آورند؛ این مساله از نکته‌های مهم سرو غذا در هر رستورانی است. در زمان حضورتان، کارکنان چندین بار کنار شما حاضر می‌شوند تا چیزی کم و کسر نداشته باشید. پس از صرف غذا اگر مقداری از غذایتان باقی مانده بود، برخلاف اکثر رستوران‌ها که برایتان ظرف یک‌بارمصرف می‌آورند، کارکنان غذای شما را می‌گیرند و برایتان در ظروف گیاهی مخصوص بسته‌بندی می‌کنند و حتی اگر دورچین‌های غذایتان باقی مانده باشد، آن‌ها را دور نمی‌ریزند و برایتان بسته‌بندی می‌کنند.

با هدف مشتری‌مداری، کارکنان شماره و نام شما را در سامانه رستوران ثبت می‌کنند و پس از هربار سرزدن به رستوران کد اعتباری برایتان می‌فرستند که مقداری اعتبار خرید در آن نوشته شده و دفعه بعد با ارائه کد اعتبار پیامک‌شده، مبلغ نقدی که برایتان مشخص شده از صورت‌حسابتان کسر می‌شود؛ این شیوه مشتری‌مداری، در نوع خود جالب است و باعث می‌شود در مراجعه بعدی به رستوران، هزینه نهایی برایتان کمتر شود.

رستوران گرپ تهران

فضای رستوران گرپ

رستوران به دو بخش فضای داخلی یا سالن و فضای باز یا همان ایوان تقسیم می‌شود. پس از بالاآمدن از پله‌‌ها، ابتدا وارد سالن رستوران می‌شوید که پنجره‌های سرتاسری رو به خیابان دارد و بسیار فضای این قسمت را دل‌باز کرده است.

فضای رستوران بسیار مرتب و تمیز است. رنگ‌آمیزی دیوارها و پرده‌ها زیبا و چشم‌نواز هستند و انتخاب لوسترها هم به‌درستی انجام شده است. میز و صندلی‌ها ترکیب دو طیف رنگی تیره و روشن هستند که به زیبایی بصری رستوران بسیار افزوده‌اند. نوع چیدمان میز و صندلی‌ها به‌گونه‌ای است که حریم خصوصی میزها کاملا رعایت بشود و آن‌قدر چیدمانشان درست است که فضایی خوب و منظم در سالن ایجاد شده است.


به‌خاطر منوی کامل و جامع که انواع غذاهای ایرانی از شمال تا جنوب ایران و اکثر غذاهای فرنگی را در خود جای داده، اطمینان دارم با هر سلیقه و ذائقه غذایی، ناراضی از این رستوران بیرون نخواهید رفت.

میزها دونفره و چندنفره چیده شده‌اند که هم برای قرارهای دونفره و هم برای دورهمی‌های چندنفره خانوادگی یا دوستانه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در رستوران گرپ حتی به جزییات هم برای بهترشدن فضا توجه ویژه شده است، مثلا گل در گلدان‌های کوچک روی میزها یا رنگ زیربشقابی‌های روی میز که هماهنگ با صندلی‌ها و متضاد با رنگ میز است.

فضای باز که همان ایوان مجموعه است، فضایی متفاوت با داخل سالن دارد هرچند شکل و رنگ میز و صندلی‌های هر دو فضا یکسان است. فضای ایوان مجهز به وسیله سرمایشی و گرمایشی مناسب است، پس خیالتان از هوای ایوان در فصول مختلف راحت باشد. یک طرف ایوان مستطیلی‌شکل رستوران گرپ کاملا از بالا تا پایین را گیاهان مختلف پوشانده است که فضایی بسیار زیبا و دل‌نشین پدید آورده است و سمت دیگر ایوان با دیوار آجری پوشیده شده است. میز و صندلی‌های این قسمت هم با نظمی خاص چیده‌ شده‌اند و فاصله بینشان به‌خوبی رعایت شده است.

پیانو هم در سالن رستوران قرار دارد و حس خوبی ایجاد می‌کند. آخرهفته‌ها هم موسیقی زنده برای مشتریان رستوران نواخته می‌شود.

جاذبه های رستوران گرپ تهران

منوی رستوران

منو و نحوه سرو غذاها در این رستوران جالب است؛ برای غذاهای متفاوت از ظروف متفاوت و مناسب با نوع غذا استفاده می‌شود، مثلا برای غذاهای محلی گیلانی از گمج (نوعی ظرف گلی گیلانی) و برای برخی پیش‌غذاها از تخته‌های چوبی استفاده می‌شود. حجم بیشتر غذاهای رستوران گرپ، برای دو نفر کافی است و حتی برخی غذاها مثل مرغ لونگی، سه‌نفره هستند. به همین سبب این رستوران را می‌توان بر خلاف ظاهرش در دسته رستوران‌های اقتصادی قرار دارد.

غذاها همگی با دورچین‌های مناسب سرو می‌شوند، مثل ترشی و سیرترشی، زیتون و…. ‌منوی رستوران بسیار پروپیمان است و مجموعه‌ای کامل از غذاهای ایرانی و فرنگی را دربرمی‌گیرد.

منوی رستوران گرپ تهران

  • پیشغذاها: میرزاقاسمی، میکس بروسکتا و…
  • مزه‌ها: میکس ماست، میکس ترشی، میکس زیتون
  • سالادها: سزار، شیرازی، دریایی، بیف اسفناج و…
  • سوپ‌ها: سوپ روز، سوپ مرغ و…
  • غذاهای ایرانی: مرغ لونگی، ناردون با بیخ ران، باقلاقاتوق، گمج ماهیچه‌ای با پلو مخصوص، خورشت فسنجان با بیخ ران و…
  • غذاهای دریایی: ماهی صوف، ماهی سرخو و…
  • غذاهای فرنگی: پنه پستو، پنه آلفردو، پنه کواتروفورماجی، اسپاگتی کاربونارا، اسپاگتی فورتی دیماره، اسپاگتی سبزیجات و…
  • دسرها: پاناکوتا، کرم بروله، رشته خوشکار

نوشیدنی‌های گیاهی، موهیتو و لیموناد هم در منو هستند. در رستوران گرپ منوی کافه هم برای شما آورده می‌شود که انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، کیک و… را در بر می‌گیرد.

به‌خاطر منوی کامل و جامع که انواع غذاهای ایرانی از شمال تا جنوب ایران و اکثر غذاهای فرنگی را در خود جای داده، اطمینان دارم با هر سلیقه و ذائقه غذایی، ناراضی از این رستوران بیرون نخواهید رفت. کیفیت و طعم غذاها هم بسیار عالی است و خودتان با یک‌ دفعه امتحان‌ به آن پی خواهید برد.

منوی رستوران گرپ تهران

رستوران گرپ ایده‌آل برای هر مناسبت

رستوران گرپ به‌علت قرارداشتن در مرکز شهر و برخورداری از فضای مناسب، برای قرارهای کاری یا گپ‌وگفت‌های بعد از کار گزینه‌ای مناسب است.

بابت هیچ‌کدام از خدمات این رستوران، هیچ‌گونه حق سرویس و مالیاتی در صورت‌حسابتان لحاظ نمی‌شود.

فکر می‌کنم با توجه توضیحات، لازم است یک بار دیگر بگویم کمتر رستورانی است که با این میزان از خدمات و کیفیت، چنین اقتصادی و مناسب باشد. بنابراین توصیه می‌کنم یک‌ بار هم که شده، به رستوران گرپ بروید تا مشتری ثابتش شوید.

رستوران گرپ تهران

رستوران گرپ هر هفته برای همراهانش مسابقه اینستاگرامی برگزار می‌کند و جوایزی جذاب به برندگان می‌دهد. برای شرکت در این مسابقه‌ها، به صفحه اینستاگرام رستوران گرپ مراجعه کنید:

grep.ir

رستوران گرپ برای مناسبت‌های خاص مثل شب یلدا و روز مادر، برنامه‌هایی دارد که با دنبال‌کردن صفحه اینستاگرام رستوران می‌توانید از آن‌ها مطلع شوید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بین خیابان بهشتی و خیابان مطهری، نبش کوچه شجاعی

تلفن: ۸۸۷۲۲۳۶۰

رستوران پارکینگ ندارد و برای پارک‌کردن خودرو می‌توانید از کوچه‌های اطرافش استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن