شکم گردی

شکم‌گردی در کافه رستوران گلدون کاشان

فهرست مطالب

فرهنگ کافه و کافه‌نشینی در ایران، هر روز بیش از دیروز نمایان می‌شود. کافه‌ها قرار نیست خلوت باشند، اما با ابتکار می‌توانند مکانی برای آرامش ذهن و روح آدمی شوند. روزگاری در هر شهری سه یا چهار کافه وجود داشت، اما امروزه در هر خیابانی حداقل یک کافه هست که می‌توانیم در آنجا وقت بگذرانیم. کافه گلدون کاشان کافه‌ای است که اگر اهل این شهر باشید، احتمالا اسمش را حداقل یک مرتبه شنیده‌اید یا حداقل یک بار گذرتان به آن افتاده است. اگر تا به حال به کافه گلدون کاشان از جاهای دیدنی اصفهان نرفته‌اید، امیدوارم با خواندن این مطلب نابرو علاقه‌ای در شما به وجود بیاید و امتحانش کنید. به هر حال امتحانش ضرر ندارد!

بنای بیرون کافه

فضای کافه رستوران گلدون

برای ورود به کافه باید از پله‌های ورودی‌اش پایین رفت. اگر می‌خواهید برای تولد یکی از عزیزانتان از این فضا استفاده کنید، از نظر من عالی است و می‌توانید عزیزتان را به‌خوبی غافلگیر کنید چون همان طور که گفتم فضای کافه از بالا به‌خوبی دیده نمی‌شود و باید پله‌های ورودی را برای داخل‌شدن به کافه پایین رفت.


خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های کافه، در ساعات خلوت خیلی سریع آماده می‌شوند و این یکی از خوبی‌های کافه گلدون است که به زمان مشتریانش توجه دارد و باعث هدررفتن زمانشان نمی‌شوند.

کافه به‌اندازه‌ی کافی بزرگ است و میزهای دونفره و چندنفره دارد و برای قرارهای دونفره و چندنفره مناسب است. چیدمان کافه گلدون مثل اسم کافه است و گلدان‌هایی سبز در قسمت‌های مختلف کافه و همچنین گلدان‌هایی کوچک روی میزها قرار داده شده‌اند و فضای کافه با رنگ سبز گلدان‌ها قشنگ‌تر شده است.

فضای کافه در کل ساده ولی آرامش‌بخش و زیباست. اگر دنبال مکانی هستید که زیبایی و سادگی دارد، می‌توانید به کافه گلدون بروید.

کافه گلدون

رفتار کارکنان کافه گلدون

کافه‌گردها توجه خاصی به رفتار کارکنان نشان می‌دهند، چون برخورد خوب کارکنان یعنی آن کافه یکی از ویژگی‌های بسیار مهم کافه‌های خوب را دارد. در این کافه کارکنان مهربانانه و محترمانه با شما برخورد می‌کنند.

منوی کافه

منوی کافه خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های بسیاری را در خود جای داده است: ۱۵ نوع قهوه و نوشیدنی گرم، ۲۰ نوع شیک و گلاسه، ۵ نوع اسموتی، ۱۰ نوع چای و دمنوش، ۱۱ نوع کیک و دسر، ۹ نوع صبحانه، ۱۴ نوع خنکی، ۱۰ نوع خوشمزه، سه نوع پاستا، دو نوع سالاد، دو نوع گریل و هشت نوع برگر.

همان طور که خواندید، منوی کافه واقعا پربار است و انواع و اقسام خوراکی‌ها را برای تمام ساعات روز دارد. این منو برای کسانی که سخت انتخاب می‌کنند، کافی است و می‌توانند با دست باز و برحسب علاقه‌شان از بین گزینه‌های مختلف منو انتخاب کنند.

قیمت کل خوراکی‌های منو درج شده است و کمک می‌کند بهتر بین خوراکی‌ها انتخاب کنید. وجود قیمت در منو برای کافه‌گردها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. منوی کافه نیز پر از تصاویر گلدان‌‌های سبزی است که به‌خوبی با اسم و فضای کافه هماهنگ شده است.

کافه گلدون

کیفیت خوراکی‌های کافه گلدون

خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های کافه، در ساعات خلوت خیلی سریع آماده می‌شوند و این یکی از خوبی‌های کافه گلدون است که به زمان مشتریانش توجه دارد و باعث هدررفتن زمانشان نمی‌شوند. البته در زمان شلوغی آماده‌شدن سفارش‌ها ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد که اگر آدم صبوری نیستید یا عجله دارید، باید در روزها و ساعات خلوت‌تر به این کافه بروید.

خوراکی‌هایی که من در این کافه امتحان کرده‌ام، از نظر خودم خوشمزه بودند. به‌خصوص از طعم پنه چیکن آلفردوی منو خیلی لذت بردم. پنه چیکن آلفردوی کافه گلدون برای سیرکردن دو نفر کافی است. شیک بادام‌زمینی و همبرگر‌های این کافه نیز محبوب مشتریان است.

در اسموتی‌ها از شیرین‌کننده استفاده نشده است و طعمی طبیعی دارند. در کل این‌ها حاصل نظراتی است که خودم و تعدادی از مشتری‌های کافه گفته‌اند.

ساعت کار کافه‌رستوران

این کافه همه‌روزه میزبان شماست و می‌توانید صبحانه‌ی خود را نیز در کافه میل کنید.

ساعت کار ۹:۳۰ تا ۱۴

و ۱۶:۳۰ تا ۲۳:۳۰

آدرس

کاشان، خیابان ۲۲ بهمن، روبه‌روی رستوران خاتون، پشت ایستگاه اتوبوس، ساختمان هوم، طبقه پایین

شماره تماس کافه: ۵۵۴۶۸۴۰۲

کافه گلدون از مکان‌های موردعلاقه‌ی من و تعداد زیادی از کاشانی‌ها است که گذراندن وقت در آنجا و دورهمی‌هایمان را ساخته است. غذاها و نوشیدنی‌هایش به دلمان نشسته است و هر چند افراد سلیقه‌ی متفاوتی در خوراکی دارند، اما ناراضی بیرون نمی‌روند.

کافه گلدون برای برخی یادآور کیفیت و فضای دلپذیر است و برای برخی یادآور آشنایی با افرادی جدید. اگر تا به حال به این کافه نیامده‌اید، حتما در برنامه‌ی آینده‌تان جایش بدهید و مهمان گلدون و گلدونی‌ها باشید. امتحان‌کردن مزه‌های جدید روح آدمی را شاد می‌کند و همین برای خوب‌بودن مجموعه کافی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن