ماجراجویی

تفریحات هیجان انگیز تهران، خوش‌گذرانی در پایتخت

فهرست مطالب

تهران فقط یک شهر شلوغ و پر سروصدا نیست بلکه شهری است شاد و مفرح، قطعا پشت چهره دود گرفته این شهر جاذبه‌های هیجان‌انگیزی نهفته است. تهران جایی که به شما فرصت کشف و لذت بردن از بهترین و خاص‌ترین تفریحات را می‌دهد. حتما برای شما هم پیش آمده است بعد از یک هفته کار و خستگی دوست داشته باشید تا آخر هفته‌ای متفاوت داشته باشید و جاهای دیدنی تهران را ببینید و تفریحاتی را انجام دهید که آدرنالین بدنتان را افزایش دهد و شادی و لذت ناشی از آن شما را برای هفته کاری پیش رو آماده کند. با من در نابرو همراه باشید تا لیستی از تفریحات هیجان انگیز تهران را به شما معرفی کنم .

1- سورتمه دربند

سورتمه دربند در سال 92 در پارک گلابدره افتتاح شد و ساخت آن با تکنولوِی‌های مدرن و طبق استانداردهای لازم ایران و اروپا بوده است پس خیالتان بابت ایمنی آن راحت باشد. سورتمه دارای سرعت 40 کیلومتر برساعت است و در طی مسیر پر پیچ وخم خود نزدیک به 850 متر را طی می‌کند. نکته‌ای که استفاده از این سورتمه را لذت بخش می‌کند در ارتفاع قرار داشتن آن است به گونه‌ای که هنگام سوار بودن بر آن شهر تهران زیر پایتان است و از طرف دیگرهم شاهد منظره زیبای کوه دربند هستید.

سرعت سورتمه توسط سرنشینان آن قابل کنترل است، در کنار سورتمه اهرمی قرار داده شده است که با کشیدن آن می‌توانید سرعت سورتمه را کم کرده و از مناظر اطراف لذت ببرید اما اگر خواهان هیجان زیاد هستید بهتر است که دست به اهرم نزید تا با نهایت سرعت از چرخش‌های 360 درجه‌ای مسیر و بالا و پایین‌های ناگهانی ریل اوج هیجان را تجربه کنید.

پس از پایان مسیر و بازگشتن به جای اول آنقدر حس لذت و سرحالی دارید که دوست دارید دوباره مسیر را از اول امتحان کنید. استفاده از این سورتمه هم در شب بسیار جالب و لذت بخش است هم در روز بنابر این توصیه می‌کنم هر دو را امتحان کنید. همچنین سورتمه دربند دارای ایمنی قابل قبولی است که امکان استفاده به شما را در همه فصول حتی در برف و باران را هم می‌دهد.

آدرس: خیابان دربند، خیابان گلابدره، خیابان الفت، خیابان پندار، خیابان شکیبایی

تفریحات هیجان انگیز تهران

2- تفریحات بام‌لند

مجموعه بام‌لند با داشتن امکانات مختلف فراوان جای خود را حسابی در دل پایتخت‌نشینان باز کرده است. بام‌لند شامل انواع مختلفی از تفریحات است که در بین آن‌ها تفریحات هیجان انگیز تهران هم دیده می‌شود که حتما باید امتحانشان کرد. مجموعه وی‌آر لند یکی از آن‌هاست. مدتی است که این تفریح مجازی (وی آر) حسابی طرفدار پیدا کرده است و با این که هنگام بازی با آن فعالیت بدنی ویژه‌ای ندارید اما حسابی شما را هیجان زده می‌کند. اینجا امکان بازی به صورت چهار نفر همزمان هم وجود دارد.

از دیگر تفریحات هیجان‌انگیز بام‌لند سقوط آزاد با بتمن کلاب است. اگر از ارتفاع ترسی ندارید و می‌خواهید سقوط امنی را تجربه کنید اینجا جای مناسبی است. شما می‌توانید از دو ارتفاع مختلف پرش آزاد روی تشک را امتحان کنید. اگر اولین بار است که می‌خواهید این کار را انجام دهید خیالتان راحت باشد چرا که آموزش‌های لازم قبل از پرش به شما داده خواهد شد.

تفریحات هیجان انگیز تهران

3- زیپ‌لاین برج میلاد

لازمه انجام این تفریح این است که ترسی از ارتفاع نداشته باشید. پس اگر ترس از ارتفاع ندارید و برعکس حتی عاشق هیجان و ارتفاع هستید برای یک‌بار هم که شده باید زیپ‌لاین را امتحان کنید. زیپ لاین چیست؟ تسمه‌های مخصوصی بین دو نقطه که حد‌‌‌واصل بین آن ها عمیق است می بندند و فردی که لباس مخصوصی را پوشیده است به وسیله یک قرقره بین دو نقطه جا‌به‌جا می‌شود، این کار به چند طریق مختلف انجام می‌شود یعنی شما می‌توانید هم به حالت نشسته هم به حالت خوابیده وهم به حالت معلق این تجربه را داشته باشید.

چندین زیپ‌لاین در نقاط شهر تهران وجود دارد. زیپ‌لاین برج میلاد به‌دلیل داشتن پل معلق در کنارش نسبت به بقیه متفاوت‌تر است. مسیر این زیپ‌لاین 150 متر طول دارد و ارتفاعی که در آن قرار خواهید گرفت 30 متر است و با سرعت تقریبی 60 تا 70 کیلومتر این مسیر را طی خواهید کرد. هنگام برگشت هم می‌توانید از پل معلق برگردید تا هیجان این بازی را تکمیل کرده باشید. حواستان باشد استفاده از این ورزش محدودیت سنی ندارد اما محدودیت وزنی دارد. قبل از بازی همه تجهیزات ایمنی در اختیار شما گذاشته  و آموزش‌ها و توصیه‌های لازم برای استفاده از زیپ‌لاین و پل معلق به شما داده می‌شود.

آدرس: بزرگراه شیخ‌ فضل‌الله نوری، ورودی بزرگراه شهید همت، کنار گذر اختصاصی برج میلاد

تفریحات هیجان انگیز تهران

4- بانجی جامپینگ بوستان ولایت

بانجی جامپینگ هم از آن دسته تفریحات هیجان انگیز تهران برای عاشقان ارتفاع است. ارتفاع زیاد با چاشنی سقوط‌ آزاد باعث شده است که هر کسی جرات امتحان کردن این تفریح را نداشته باشد اما فقط کافی‌است یک‌بار دل به دریا زده و امتحانش کنید، هیجان ناشی از آن آنقدر زیاد است که حتما دفعه بعدی وجود خواهد داشت. بانجی جامپینگ، سقوط از ارتفاع خیلی زیاد آن‌هم فقط با یک طناب است البته در ایمنی کامل. چندین مرکز مختلف در تهران وجود دارد که می‌توان این تفریح را آنجا تجربه کرد.

بانجی جامپینگ بوستان ولایت که در سال 1390 ساخته شد 50 متر ارتفاع دارد و باید در نظر داشته باشید که برای استفاده هم محدودیت وزنی دارد هم محدودیت سنی. خیلی از کسانی که به سکوی سقوط می‌رسند وقتی از آن بالا نگاهی به پایین می‌اندازند علی‌رغم طی کردن مسیر طولانی رسیدن تا سکو از پرش منصرف می‌شوند؛ اما من توصیه می‌کنم اگر چنین فکری به ذهن شما خطور کرد به آن توجه نکنید و لذت این رهایی ناشی از سقوط را از خودتان دریغ نکنید. نکته مهم این‌که اینجا از اولین بانجی‌جامپینگ‌هایی بود که بانوان هم امکان استفاده از آن را داشتند.

آدرس: انتهای بزرگراه نواب، بوستان ولایت، ورودی چهار مجموعه شهر ورزش‌

تفریحات هیجان انگیز تهران

5- دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر)

این دریاچه یکی از متفاوت‌ترین تفریحات هیجان انگیز تهران محسوب می‌شود. دریاچه مصنوعی که نظیرش در پایتخت وجود ندارد. البته که اینجا فقط یک دریاچه نیست محلی است برای تجربه انواع و اقسام تفریحات آرام و یا هیجان‌انگیز. متفاوت‌ترین تفریحات هیجان‌آور را می‌توان در اطراف این دریاچه دید. راید اسکیت هوایی یکی از جذاب‌ترین بازی‌های اینجاست، شما روی صندلی‌هایی که روی یک پنل دایره‌ای شکل قرار دارد می‌نشینید و روی وسیله یو شکل بسیار بزرگی حرکت می‌کنید اگر اهل تجربه کردن هستید این بازی شما را به چالش ترس و هیجان دعوت می کند، انجام این بازی هم محدودیت سن دارد هم محدودیت وزن (حداکثر 90 کیلوگرم).

پیست پرش هم از بازی‌های پر طرفدار این مجموعه است، با نشستن روی یک تیوب می‌توانید مسیر ده متری را روی سرسره ای لیز خورده و روی تشک بادی پرتاب شوید. این بازی برای گروهای سنی مختلف لذت‌بخش و قابل استفاده است (غیر از گروه سنی زیر 5 سال). سرسره سقوط آزاد یکی‌دیگر از این دسته بازی‌های هیجان‌انگیز است که در دو نوع سریع و موج‌دار قابل استفاده است.

سافاری پارک وحشت هم برایتان هیجان از طریق ایجاد شوک و ترس دارد، طی کردن مسیر تونل مانندی در تاریکی و وحشت، آن هم وقتی مدام در مواجه با آدم‌های ترسناک از هر طرف هستید خالی از هیجان و دلهره نیست. به لیست بالا باید کارتینگ، زیپ‌لاین و سینما شش بعدی را هم اضافه کنید.

تفریحات هیجان انگیز تهران

6- کارتینگ آزادی

هروقت صحبت از هیجان می‌شود کنار آن واژه سرعت هم وجود دارد. سرعت یکی از عوامل ایجاد لذت و هیجان در آدمی است. قطعا برای شما هم پیش آمده که مسابقات ماشین‌های کوچک را در تلویزیون دیده باشید و برای یک‌بار هم که شده دلتان خواسته باشد با سرعت یکی پس از دیگری پیچ و خم‌های پیست را پشت سر بگذارید و اوج هیجان و لذت را تجربه کنید، باید بگویم اگر تا به حال پشت گوش انداخته‌اید کارتینگ آزادی جایی است که باید برای یک‌بار هم که شده لذت سوار شدن بر این ماشین‌های چرخ باز کوچک (چرخ‌های بدون گلگیر) را به خودتان هدیه دهید.

پیست آزادی که یکی از حرفه‌ای ترین و بزرگ‌ترین پیست‌های خاورمیانه است و از تفریحات هیجان انگیز تهران محسوب می‌شود. در سال 1381 با همکاری یکی از بهترین شرکت های سازنده موتور در جهان و در مساحت 30000 مترمربع احداث شد. طول این پیست 800 متر و عرض آن 8 تا 10 متر است. ایمنی در پیست‌های کارتینگ بسیار امر مهمی است که دراینجا خیالتان راحت باشد، اگر به راهنمایی‌ها و آموزش‌های قبل از استفاده از پیست خوب گوش دهید، امکان ندارد خطر و حادثه‌ای برایتان پیش آید. تمامی لوازم ایمنی مورد نیاز هم در اختیارتان قرار می‌دهند. پس اگر از رانندگی در شهر با قوانین سختش خسته شده‌اید و دلتان کمی سرعت و هیجان‌ می‌خواهد این پیست را از دست ندهید.‌ در ضمن برای استفاده از کارتینگ و ماشین‌ها نیازی به داشتن گواهینامه نیست.

آدرس: ضلع شرقی استادیوم آزادی، جنب پارکینگ 13 . ساعت کاری: 11 تا 23

تفریحات هیجان انگیز تهران

7- پینت بال

پینت بال از آن دسته بازی‌های گروهی پر هیجان و پر جنب و جوش و از تفریحات هیجان انگیز تهران است. پینت بال یک گلوله ژلاتینی است که با رنگ خوراکی پر شده است و وقتی به هدف شلیک می‌شود می‌ترکد و آن را رنگی می‌کند. زمین بازی آن شامل موانع متعدد طبیعی یا مصنوعی است که در فضای باز قرار دارد. انجام این بازی به این صورت است که به دو گروه تقسیم می‌شوید و بر اساس پنهان شدن، پیدا کردن و شلیک به حریف بازی را پیش می‌برید.

لوازم و تجهیزات ایمنی در بازی پینت بال نقش اساسی دارد و استفاده از آن ها هنگام بازی امری ضروری است که قبل از شروع بازی به طور کامل در اختیارتان قرار می‌گیرد. این بازی قوانین مهم و متعددی دارد که حتما باید رعایت شود از جمله قوانین ایمنی. باشگاه‌های متعددی برای پیت بال در تهران وجود دارد : پینت‌بال شهدای عولادجان، پینت بال پرشان، پینت بال شهاب، پینت بال کوهستان، پینت بال شایراد و …

تفریحات هیجان انگیز تهران

8- لیزرتگ مجموعه کاج

لیزرتگ یک بازی تیمی مانند پینت‌بال است با این تفاوت که خبری از گلوله‌های واقعی نیست و مکان بازی برخلاف پیت‌بال یک فضای سربسته و تاریک است. تیرها توسط تفنگ لیزری به هدف شلیک می‌شود و شخص هدف گرفته شده با لرزش خفیف جلیقه‌اش متوجه می‌شود که گلوله خورده است. آنچه‌ که این بازی را در زمره تفریحات هیجان‌انگیز قرار می‌دهد استراتژیک بودن بازی است؛ بدین‌صورت که افراد در قالب دو تیم مقابل هم بازی می‌کنند. با توجه با تاریک بودن و پیچ‌در‌پیچ بودن فضا و موسیقی هیجان‌آوری که محیط را پر می‌کند حسابی ضربان قلبتان بالا می‌رود و تلاش می‌کنید بدون اینکه مورد اصابت تیر قرار بگیرید بیشترین میزان تیر را به نفرات حریف بزنید.

حداقل تعداد بازیکن در هر ست چهار و حداکثر 14 نفر است. اسلحه لیزری، تیر و جلیقه سنسوردار قبل از بازی رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرد. چندین مجموعه لیزرتگ در تهران وجود دارد که من به شما پیشنهاد میکنم از بین آن‌ها مجموعه لیزرتگ کاج سرخه‌حصار را هم امتحان کنید. مجموعه‌ای که 250 متر مساحت زمین بازی لیزرتگ دارد و شما در یک راند 20 دقیقه‌ای می توانید بازی کنید. پس از اتمام بازی کارنامه هر تیم و هر فرد به طور کامل در اختیارتان قرار می‌گیرد. اینجا برای هیجانی‌تر شدن فضای بازی از نورپردازی‌های ویژه به همراه مه‌ساز استفاده می‌کنند.

آدرس: سه‌راه تهرانپارس، پارک جنگلی سرخه‌حصار

تفریحات هیجان انگیز تهران

9- بام تهران

بام تهران با آن منظره قشنگی که از شهر تهران پیش چشم همگان می‌گذارد سال‌ها است یکی از مکان‌های تفریحی مورد علاقه پایتخت‌نشینان است. جایی که به سبب ارتفاعش می‌توان هیجان‌انگیزترین تفریحات را تجربه کرد. زیپ‌لاین توچال یکی از همین تفریحات هیجان انگیز تهران است اینکه شما با ارتفاع 60 متری از زمین در طول یک مسیر 200 متری حرکت خواهید کرد چنان لذتی برای شما به همراه دارد که حیف است تا بام تهران بروید اما زیپ‌لاین را امتحان نکنید. در انتهای مسیر سلامتی و قبل از رسیدن به ایستگاه یکم اتاق فرار یا اسکیپ روم که در مجموعه کیوب کلاب است قرار دارد و یکی از تفریحات هیجان انگیز تیمی بام محسوب می شود.

سینما پنج بعدی توچال که یکی از بهترین سینماهای چند بعدی تهران است هم از دیگر تفریحات لذت بخش این مجموعه است. از بین فیلم‌های متعددی که سینما دارد چندین فیلم هیجان‌نگیز و جالب به چشم می‌خورد که دیدن آن‌ها در این سینما خالی از لطف نیست. اتاق واقعیت مجازی یا همان وی‌آر هم که این روزها به تفریح موردعلاقه همه تبدیل شده است اینجا وجود دارد و چون همه سنین می‌توانند از آن استفاده کنند طرفداران زیادی پیدا کرده است. اما هیجان انگیز‌ترین و دلهره آورترین بازی بام تهران سورتمه آن است که با ارتفاع و طول خیلی زیادی که دارد آدرنالین بدنتان را حسابی بالا می‌برد. طول این سورتمه 1420 متر با پیچ و خم‌های زیاد است.

آدرس: بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن، انتهای خیابان ولنجک

تفریحات هیجان انگیز تهران

10- شهربازی ارم

شهربازی ارم برای همه ما نامی آشناست. بزرگ‌ترین شهربازی روباز تهران که همه ما خاطره‌های زیادی از آن داریم. شهربازی همیشه در صدر لیست تفریحات هیجان انگیز تهران قرار دارد؛ هم به‌خاطر نوع بازی‌هایی که دارند هم به خاطر تعدد بازی‌ها. تعداد این بازی‌های آنقدر زیاد است که فقط می‌توان آن را نام برد و توضیح هرکدام در این مطلب نمی‌گنجد و نیاز به نوشتن مطلبی جداگانه دارد در شهربازی ارم بیش از 70 نوع دستگاه بازی قرار دارد و همه گروه‌های سنی ‌می‌توانند از اینجا لذت ببرند. لیست بازی‌های این شهربازی عبارت است از: دستگاه سقوط آزاد، ستاره گردان، اسکیت یو، تاپ پرنده، ترن هوایی، چرخ و فلک، پاراتاور، سورتمه، اسب گردان، کاتر پیلار، مونوریل، سفینه، سالتو، کشتی صبا، تونل وحشت، اسروجت و یوفو.

آدرس: کیلومتر چهار اتوبان تهران-کرج، بعد از پل ستاری، خروجی اتوبان باکری

تفریحات هیجان انگیز تهران

11- اتاق فرار

اتاق فرار یا اسکیپ روم بازی فیزیکی ـ ماجراجویی است که به صورت گروهی انجام می‌شود. بازیکنان داخل اتاقی می‌شوند که در آن پشت سرشان قفل می‌شود و افراد باید ظرف مدت زمان مشخص شده با پیدا کردن سرنخ‌ها و حل معماها راه خروج را پیدا کنند. وجود معماهای گوناگون و رازآلود بودن آن‌ها به همراه وقت کوتاه برای نجات دادن خود باعث می‌شود که لحظات هیجان‌انگیزی را دراتاق فرار تجربه کنید و چه بسا تبدیل به سرگرمی محبوبتان شود. برای آنان که اهل هیجان هستند فرایند حل معماها و نجات خود چنان موقعیت دلهره‌آوری ایجاد می‌کند که واقعا لذت خواهند برد.

تعداد افراد و زمان انجام بازی به نوع سناریویی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. اتاق‌های فرار سناریوهای مختلف و متفاوتی دارند و جاهای مختلفی هم در تهران وجود دارد که این بازی را ارائه می‌دهد مانند اتاق فرار فکرکده سعادت آباد، خانه اسرار ذهن زیبا پاسداران، اتاق فرار تهران 1346 نوفل لوشاتو، اتاق فرار ریپتون ستارخان، اتاق فرار گاراژ محمودیه، اتاق فرار انیگما برج میلاد و …

تفریحات هیجان انگیز تهران

12- پیست اسکیت آب و آتش

اسکیت از آن دسته تفریحاتی است که اغلب همه تجربه‌اش را دارند و تفریحی آشنا بین همه است. تفریحی هیجان انگیز که با سرعت و مهارت آمیخته شده است. اسکیت سواری فقط یک تفریح نیست بلکه یک رشته ورزشی است که شاخه‌های متعددی نیز دارد. لذت این تفریح کاملا بستگی به مهارت شما دارد هرچه مهارت بیشتری در اسکیت سواری داشته باشید سرعتتان بالاتر می‌رود و بیشتر لذت می‌برید. البته که کسب این مهارت نیاز به تمرین و آموزش دارد.

پیست‌های اسکیت زیادی در اقصی نقاط شهر تهران وجود دارد که هم برای آموزش مناسب است هم برای تجربه یک اسکیت سواری هیجان‌انگیز. پیست آب و آتش یکی از پر طرفدارترین پیست‌های حال حاضر است. جایی که از هر سنی با هر میزان مهارتی راو در حال تمرین و یا بازی می‌بیند. اینجا یکی از پیست‌های کاملا استاندارد و مدرن تهران است به همین دلیل هم افراد زیادی را می‌بینید که با انجام حرکات عجیب و جذاب اسکیت مشغول تمرین و تفریح هستند.

آدرس: چهارراه جهان کودک، ابتدای بزرگراه حقانی، خیابان شهیدی، پارک آب و آتش

تفریحات هیجان انگیز تهران

13- تله‌سیژ دربند

تله‌سیژ وسیله‌ای تفریحی مانند تله‌کابین است که به جای کابین یک صندلی دونفره دارد و شما را به بالای کوه می‌برد به دلیل عدم داشتن کابین به نظر من هیجان آن بسیار بیشتر از تله‌کلبین است. اگر از هوای آلوده شهر و شلوغی و یکنواختی آن خسته شده‌اید، تله‌سیژ دربند جای مناسبی برای تجربه هیجان و آرامش توام با یکدیگر است. لذت گذشتن بر فراز کوه‌های دربند و پناه بردن به طبیعت چنان زیاد است که تا مدت‌ها حالتان را خوب نگه می‌دارد. تله‌سیژ در بند مدتی تعطیل بود اما حالا استاندارهای خودش را به‌روز کرده و آماده خدمت رسانی است.

تجربه گذر از کوه‌ها و نگاه کردن به رستوران‌های ریز و درشت و مردمانی که در حال گذر هستند از بالا آنقدر لذت‌بخش است که اصلا دوست ندارید این مسیر تمام شود و به بالای کوه برسید. اگر خواستید دوباره این لذت را تجربه کنید می‌توانید برای مسیر برگست به پایین هم دوباره از تله‌سیژ استفاده کنید. البته برای افرادی که ترس از ارتفاع دارند  استفاده از این وسیله توصیه نمی‌شود.

آدرس: محله دربند، کنار میدان سربند

تفریحات هیجان انگیز تهران

14- موتور چهارچرخ مجموعه دانیال

موتور چهارچرخ یا همان ای‌تی‌وی وسیله نقلیه‌ای است که از عمر حضور آن چندان نمی‌گذرد. به طور کلی موتور چهارچرخ عموما وسیله‌ای برای استفاده در محیط‌های خارج از جاده است و در بسیاری از نقاط دنیا حرکت با این وسیله در جاده‌های رسمی ممنوع است. به همین دلیل هم بیشتر آن را در کنار ساحل، تپه‌های شنی و جنگل‌ها می‌بینیم. متاسفانه کم‌تر پیست در داخل شهرها برای استفاده از این بازی هیجان انگیز احداث شده است.

پیست تفریحی دانیال یکی از همان محدود پیست‌های احداث  شده است. مجموعه ای به مساحت 4500 متر که دارای 15 عدد موتور ای‌تی‌وی با قدرت‌های مختلف می‌باشد. تمام استانداردهای روز دنیا در اینجا رعایت می‌شود و همچنین تمامی تجهیزات ایمنی مانند محافظ بدن، کلاه، زانو بند و ساق بند در اختیارتان به رایگان گذاشته می‌شود. زمان استفاده از موتور 15 دقیقه و یا 4 دور پیست است. مسیر پیست پر پیچ و خم همراه با مناظر طبیعی و زیباست. پیشنهاد می‌کنم برای افزایش سطح آدرنالین بدنتان حتما این تفریح را امتحان کنید.

آدرس: اقدسیه، خیابان شهید سباری، انتهای کوچه سیزدهم شرقی، مجموعه ورزشی میثاق

تفریحات هیجان انگیز تهران

15- بگ جامپ توچال

باشگاه بگ جامپ توچال مجموعه هیجانی – تفریحی که به تازگی در بام تهران کارش را شروع کرده است و از جاهای تفریحی تهران است، تفریحات مختلفی را ارائه می دهد. یکی از این تفریحات پرش آزاد است،آن‌هایی که ترس از ارتفاع ندارند این تفریح برایشان لذت بخش خواهد بود. دکل 28 متری که دارای سکوهای پرش با ارتفاع‌های متفاوت است اگر در پرش اول که 6 متر است موفق شدید پرش‌های دیگر را هم می‌توانید انجام دهید. بانجی جامپینگ هم اینجا از تفریحات پر طرفدار است و پرش شما از ارتفاع 32 متری انجام می‌گیرد. سنگ نوردی که از تفریحات غیر مرسوم در تهران است اینجا به چشم می‌خورد. دیوارهای سنگ‌نوردی بگ‌جامپ فرصت مناسبی است که برای یک‌بار این تفریح را تجربه‌ کنید. اگر از آن لذت بردید، می‌توانید در کلاس‌های آموزشی مجموعه شرکت کنید و حرفه‌ای سنگ‌نوردی را یاد بگیرید.

ترامپولین هم که در این مجموعه وجود دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است چرا که کمتر تا به‌حال این ورزش- بازی برای بزرگسالان در تهران وجود داشت. در واقع می‌شود گفت اولین بانجی‌ترامپولین ایران در اینجا نصب شد و خوبی آن این است که مناسب همه سنین حتی کودکان است. ترامپولین وسیله‌ای است که صفحه پارچه‌ای محکم و ضخیم با یک متر ارتفاع دارد و با تعدادی فنر به چهارچوب فلزی پایه داری با قطر 5 متر متصل است که می‌توان روی آن پرید و بالا و پایین رفت.

آدرس: بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن، انتهای خیابان ولنجک

تفریحات هیجان انگیز تهران

گردش در پایتخت می‌تواند هر نوع سلیقه‌ای را راضی نگه دارد. اما اگر اهل هیجان و ماجراجویی هستید، پیشنهاد می‌کنم تفریحات هیجان انگیز تهران را از دست ندهید.

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن