شکم گردی

کافه‌ رستوران کارلو تهران؛ صرف وعده‌ای ایتالیایی پایتخت

فهرست مطالب

در شمال‌غرب تهران و در محدوده‌ای دور از ترافیک و ازدحام، کافه‌ رستوران ایتالیایی کارلو با پارکینگی اختصاصی قرار گرفته است. این کافه‌رستوران با منویی کامل و متنوع از بهترین غذاهای ایتالیایی در دو طبقه‌ مجزا، میزبان مهمانان خود است. در این مطلب از مجله‌ نابرو با ما باشید تا با این رستوران ایتالیایی از مکان های دیدنی تهران بیشتر آشنا شویم.

فضای بیرون کافه ‌رستوران کارلو

کافه ‌رستوران کارلو در محدوده‌ای بدون ترافیک و با دسترسیِ بزرگراهی قرار گرفته است. در بزرگراه اشرفی‌اصفهانی و در کنارِ خروجی بزرگراه آبشناسانِ غرب، این رستوران در محوطه‌ای اختصاصی واقع شده است. این محوطه‌ به‌عنوان پارکینگِ روباز و با گنجایشی بالا مورد استفاده‌ مهمانانِ رستوران در نظر گرفته است.

بنایِ کافه ‌رستوران شامل دو طبقه با نمایِ تماما چوبی بوده و موقعیت آن به‌گونه‌ای ا‌ست که از فواصل دور نیز قابل رؤیت است. همچنین دو تابلو در ابعاد بزرگ به نام‌های «کافه‌عربی کارلو» و «کافه‌رستوران ایتالیایی» روی نمای کافه ‌رستوران کارلو نصب شده است. این ساختمان ‌هنگام شب نورپردازیِ قابل‌توجهی دارد.

کافه‌ رستوران کارلو تهران

ورود به کافه رستوران کارلو

پیشخوان و صندوق کافه رستوران کارلو سمت ‌راست قرار گرفته است. کارمند این قسمت با گرمی از شما و همراهانتان استقبال می‌کند. در سالن این طبقه انواع میزهای گرد و مستطیل‌شکل به‌همراه انواع صندلی‌هایِ مبلی، چیده شده است. بیشتر چیدمان و دکوراسیون این سالن متناسب برای فضای رستوران در نظر گرفته شده است.

امکانات کافه‌ رستوران کارلو تهران

آشپزخانه‌ رستوران و همچنین پله‌هایی که شما را به طبقه‌ دوم هدایت می‌کند، انتهای سالن قرار گرفته است. هنگام بالارفتن از پله‌ها‌یِ چوبی و گرد، پوستری بزرگ از نقاشی «شام ‌آخر» اثرِ داوینچی، نقاش معروف ایتالیایی، بالای پله‌ها روی دیوار نصب شده است. این نقاشی حس‌وحالِ رستوران ایتالیایی را بیشتر تداعی می‌کند.


این رستوران ایتالیایی در تهران، پایین‌تر از چهاردیواری، ابتدایِ شمال‌به‌جنوب بزرگراه اشرفی‌اصفهانی، در خروجیِ آبشناسان ‌غرب قرار گرفته است. این کافه‌رستوران پارکینگ بزرگ اختصاصی نیز دارد که از این حیث متمایز است.

برای سالن طبقه‌ دوم، دکوراسیون و سبکِ جذاب‌تری در نظر گرفته شده است. این فضایِ مثلثی بیشتر به‌عنوان کافه در نظر گرفته شده و همچنین قلیان نیز فقط در این قسمت سرو می‌شود. سالن طبقه‌ دوم با انواع صندلی‌ها‌ و نیمکت‌هایِ رنگارنگ و مبلی، تزیین شده است. وجود نیمکت‌های مبلی هم جدا از راحتیِ بیشتر، حریم بسته و شخصی‌تری در اختیار شما قرار می‌دهد.

کافه‌ رستوران کارلو تهران

ابتدای سالن قسمتی مرتفع‌تر در نظر گرفته شده که با دو پنجره‌ بزرگ به راه‌پله‌ کافه ‌رستوران کارلو مشرف است و نقاشی‌ِ «شام‌ آخر» از میان آن‌ها با نورپردازیِ زیبا نمایان است. در این قسمت پرده‌ نمایشی تعبیه شده که با ویدئو پروژکتور، برنامه‌های ویژه و فیلم‌های گوناگون به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین در ابتدایِ سالن، کانتر و بارِ کافه ‌رستوران کارلو قرار دارد که بخشی ‌از منو در این قسمت آماده و سرو می‌شود.

کافه‌ رستوران کارلو تهران

خدمه و کارمندان مجموعه در تمام نقاط کافه ‌رستوران کارلو برای خدمات‌رسانیِ بهتر، در دسترس هستند و پس‌از انتخاب میز توسط شما، برای گرفتن سفارش نزد شما خواهند آمد. موسیقی زیبایی نیز در تمام محیط کافه‌ رستوران جریان دارد.

کافه‌ رستوران کارلو تهران

منوی ایتالیاییِ کافه ‌رستوران کارلو

کافه ‌رستوران کارلو با ارائه‌ منوی کافه و رستوران، تنوع زیادی را برای انتخابی بهتر برای مشتریان خود عرضه می‌کند. در این منو شما با انواع پیش‌غذاهای جذاب نظیر مک‌اند‌چیز، گارلیف‌گرین، فرایز‌بیکن و… کنار سالادهای بی‌نظیری چون اسموکی‌بیف، سالاد کانزاس، سالاد سزار همراه‌با مرغ گریل و همچنین سوخاری مواجه می‌شوید.

منوی کافه‌ رستوران کارلو تهران

در بخشِ غذاهای اصلی برگرهای متنوع همچون وگاس، بونس، کلنل‌کریسپی‌برگر و پراتو برگر به‌همراه استیک و غذایِ اصلی مانند ریب‌استیک، لم‌چاپس، بلونیا استیک و… قرار گرفته است.

همچنین نمی‌توان در این رستوران ایتالیایی، پاستاها و پیتزاهای درجه‌یک را امتحان نکرد. پاستاهایی چون چیکن و بیف آلفردو، پاستا پستو، پریماورا رزا و… در این منو قرار دارد. در بخش پیتزا شما با بیش‌از ده نوع پیتزا ازجمله پادوا، میت‌کراست، افاماتا، لاتزیو، آفریکانا، ورونا و… در منو وجود دارد که همگی با پنیر دانمارکی و سس ناپولی طبخ می‌شوند.

کافه‌ رستوران کارلو تهران

کافه ‌رستوران کارلو در بخش صبحانه نیز شما را با انواع صبحانه‌های مقوی و متنوع نظیر کارلو لاور، امریکن براون بیکن و… غافلگیر می‌کند. در بخش منوی کافه شما انتخاب‌های متعددی پیش‌ رو دارید. در این قسمت انواع قهوه و نوشیدنی‌های گرم، کنار دمنوش‌های گیاهی و چای‌های گوارا قرار داده شده که می‌توانید با انواع کیک‌ه تازه و خوشمزه سفارش دهید.

در بخش دسر هم با وافل‌های مختلف و بستنی‌های گوناگون روبه‌رو هستید. همچنین انواع شیک و اسموتی‌های مختلف، پنکیک‌های درجه‌ یک و نوشیدنی‌های سرد در این منو درنظر گرفته شده است. در طبقه‌ دوم کافه ‌رستوران کارلو نیز امکان سرو سرویس‌هایِ کامل قلیانِ معمولی و قلیانِ عربی فراهم شده است. این کافه‌رستوران با شرکت‌ها و سایت‌های معتبر پخش غذایی نظیر ریحون، چنگال، نت‌برگ، اسنپ‌فود و… قرارداد دارد و می‌توانید آنلاین سفارش دهید.

منوی کافه‌ رستوران کارلو تهران

نشانی و زمان ‌کاریِ کافه‌ رستوران کارلو

این رستوران ایتالیایی در تهران، پایین‌تر از چهاردیواری، ابتدایِ شمال‌به‌جنوب بزرگراه اشرفی‌اصفهانی، در خروجیِ آبشناسان ‌غرب قرار گرفته است. این کافه‌رستوران پارکینگ بزرگ اختصاصی نیز دارد که از این حیث متمایز است. این کافه‌رستوران از ساعت ۱۱ الی ۲۴ میزبان مهمانان خود خواهد بود.

تلفن تماس: ۴۴۸۷۹۵۱۳ – ۰۲۱

امکانات کافه‌ رستوران کارلو تهران

نحوه‌ دسترسی به کافه‌ رستوران کارلو

برای دسترسی به کافه‌ رستوران کارلو با وسایل نقلیه‌ عمومی می‌توانید با استفاده از اتوبوس‌های بی‌آرتیِ خط پایانه‌ی‌آزادگان ـ پایانه‌ جنت‌آباد، و اتوبوس‌های جناح ـ‌ دانشگاه علوم‌تحقیقات در ایستگاه طالقانی پیاده شوید. سپس پیاده‌روی غربیِ بزرگراه اشرفی‌اصفهانی را مقداری به‌سمت ‌جنوب طی کنید. در خروجی بزرگراه آبشناسان‌ غرب کافه‌رستوران ایتالیاییِ «کارلو» قرار گرفته است.

کافه‌ رستوران کارلو تهران

با وسایل نقلیه‌ شخصی، باتوجه‌به منطقه بدون ترافیک و بزرگراهیِ کافه‌رستوران، به‌راحتی می‌توانید از بزرگراه‌های مختلف به این کافه ‌رستوران دسترسی داشته باشید. در انتهایِ بزرگراه اشرفی‌اصفهانی از دوربرگردان وارد شمال‌به‌جنوب بزرگراه شوید و خروجیِ آبشناسان ‌غرب را داخل شوید.

در ابتدایِ خروجی، وارد قسمت اختصاصی کافه‌ رستوران کارلو شوید. در مسیر دوم از جنوب‌شهر می‌توانید در انتهایِ بزرگراه امام‌علی وارد بزرگراه صدر شوید و در انتهای این بزرگراه وارد تونل نیایش شوید و سپس ازطریق این تونل به بزرگراه آیت‌الله‌رفسنجانی برسید. در مسیر سوم می‌توانید از انتهای بزرگراه نواب وارد خیابان توحید و سپس بزرگراه چمران شوید.

کافه‌ رستوران کارلو تهران

در این بزرگراه وارد شرق‌به‌غرب بزرگراه آیت‌الله‌رفسنجانی شوید و این بزرگراه را تا انتها طی کنید. سپس در ادامه‌ مسیر دوم و سوم وارد خروجی بزرگراه اشرفی‌اصفهانی شوید. در انتهای این بزرگراه از دوربرگردان وارد شمال‌به‌جنوب بزرگراه شوید. کافه ‌رستوران کارلو در خروجیِ آبشناسان ‌غرب، در بن‌بست اختصاصی قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن