شکم گردی

یک شکم‌گردی به یادماندنی در بهترین ساندویچی های تهران

فهرست مطالب

شاید بتوان گفت که یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین تفریحات در پایتخت، شکم‌گردی و تجربه چشیدن غذاهای جدید است. کشف مکان‌های جدید و ساندویچی‌های تازه آنقدر لذتبخش است که آدم‌ها وقت زیادی را به آن اختصاص می‌دهند و هرکدام را با وسواس خاصی انتخاب می‌کنند. پایتخت با این وسعت زیاد و جمعیتی که هر روز بیشتر می‌شود، پر است از ساندویچی‌های قدیمی و جدیدی که هزاران خاطره را در دل خودشان نگه داشته‌اند. در این مطلب از نابرو شما را با بهترین ساندویچی های تهران آشنا می‌کنم. اگر دوست دارید با این ساندویچی‌ها و ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد هر یک از آن‌ها آشنا شوید، با نابرو همراه باشید.

1- ساندویچی آرزو؛ رفیق همیشگی

اگر در میان بهترین ساندویچی های تهران به دنبال یک رفیق همیشگی می‌گردید، ساندویچی آرزو را انتخاب کنید. این ساندویچی قدیمی و نوستالژیک در پایتخت، یکی از دوست داشتنی‌ترین جاهایی است که آدم‌ها برای چند ساعت استراحت و نوش جان کردن غذای خوشمزه آن را انتخاب می‌کنند.

آرزو، یک ساندویچی کوچک و دنج است که هر زمان هوس ساندویچ‌های تازه با انواع سس‌های جذاب را کردید، می‌توانید انتخابش کنید. یادتان باشد اگر به این ساندویچی رفتید، حتما ساندویچ سوسیس را سفارش دهید، چرا که معروف‌ترین ساندویچ در فست فود آرزو است. همبرگرهای آرزو هم با سس خردل غلیظ و تند عالی است و می‌تواند یک یاور همیشگی برای وعده‌های غذایتان باشد.

اگر آدم پرخوری نیستید، یک ساندویچ کاملا سیرتان می‌کند و قیمت مناسبی‌ هم دارد. مشتری‌های ساندویچی آرزو، هر هفته به آنجا سر می‌زنند و دلشان برای عطر و طعم ساندویچ‌های خوشمزه آن تنگ می‌شود.

اگر اهل فست فود خوردن و امتحان کردن غذاهای جدید هستید، ساندویچی آرزو بهترین گزینه برای شماست.

ساندویچی آرزو

آدرس ساندویچی آرزو: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان مشاهیر، تقاطع غفاری، پلاک ۳۸.

ساعات کار رستوران: ۱۱ ظهر الی ۲۴ شب.


نشان دادن مکان روی نقشه

2- هات داگ مسعود؛ طعم به یادماندنی

یکی دیگر از بهترین ساندویچی های تهران که طرفداران زیادی هم دارد، هات داگ‌ مسعود است. این ساندویچی از معروف‌ترین فست‌فودهای شرق پایتخت به شمار می‌رود که هر روزه عده زیادی برای چشیدن طعم و مزه فوق‌العاده‌اش به آنجا می‌روند.

هات داگ مسعود، خوشمزه‌ترین هات داگ‌ها را در نان مخصوص هات داگ و سس خوشمزه سرو می‌کند و هات داگ‌های مغز پخت شده، دلتان را می‌برد.


نشان دادن مکان روی نقشه

این ساندویچی یک سالن مخصوص برای سرو غذا دارد که محیط مناسبی برای نوش جان کردن غذاست و البته بیشتر اوقات شلوغ است! اگر به هات داگ مسعود رفتید، حتما کراکف پنیری را امتحان کنید و از طعم بی‌نظیرش لذت ببرید. رفتار پرسنل و کارکنان ساندویچی مسعود بسیار محترمانه است و خواسته‌هایتان را با صبر و حوصله برآورده می‌کنند.

برای آنکه طعم واقعی هات داگ را بچشید، حتما یک بار هات داگ مسعود را امتحان کنید.

بهترین ساندویچی های تهران

آدرس هات داگ مسعود: تهران، مجیدیه، خیابان برادران محمدی، بالاتر از میدان بهشتی، نبش کوچه مسعود معتقد، پلاک ۲۷/۱.

ساعات کار رستوران: ۱۲ ظهر الی ۲۴ شب.


نشان دادن مکان روی نقشه

3- ساندویچ ژوزف؛ فست فود ۳۱ ساله

یکی از قدیمی‌ترین و بهترین ساندویچی های تهران می‌توان به ساندویچ ژوزف اشاره کرد. این ساندویچی قدیمی، در حدود ۳۱ سال است که در پایتخت جا خوش کرده و به یک فست فود پرطرفدار تبدیل شده است. ساندویچ خوشمزه ژوزف، همانطور که از نامش پیداست، ساندویچی ارامنه است که می‌توانید در آنجا خوشمزه‌ترین غذاها را در بالاترین کیفیت و طعم و مزه‌ای قدیمی و دوست داشتنی نوش جان کنید. ساندویچ‌های ژوزف کوچک و بی‌نظیراند و همراه با پیاز و جعفری، طعمی به یادماندنی را برایتان می‌سازند.

اگر به ساندویچ ژوزف رفتید، حتما سوسیس فرانکفورتر آن را امتحان کنید و مطمئن باشید از این انتخاب خاص پشیمان نمی‌شوید. در این ساندویچی، می‌توانید با صاحب فست فود گپ و گفت کنید و آنقدر صمیمی و مهربان جوابتان را می‌دهد که دوست دارید مکالمه‌تان را ادامه دهید.

برای داشتن یک تجربه جدید و متفاوت و خوردن ساندویچ‌های خاص، ساندویچ ژوزف را فراموش نکنید.

ژوزف

آدرس ساندویچ ژوزف: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین‌تر از مطهری، جنب بانک شهر، پلاک ۱۱۶.

ساعات کار رستوران: ۱۰ صبح الی ۱۶:۳۰ بعدازظهر، ۱۸:۳۰ عصر الی ۲۴ شب.


نشان دادن مکان روی نقشه

4- ساندویچ موسیو؛ یاد شیرین کودکی

از میان بهترین ساندویچ های تهران باید از ساندویچ موسیو نام برد که با رفتن به آنجا، خاطرات کودکی‌تان دوباره زنده می‌شود. ساندویچ موسیو یکی از قدیمی‌ترین ساندویچی‌ها در پایتخت است که با همان شکل و شمایل قدیمی و طعم نوستالژی فعالیت می‌کند. موسیو یک ساندویچی قدیمی است که با انواع ساندویچ‌های خوشمزه و سرد منتظر شماست و البته در بیشتر مواقع شلوغ و پرجمعیت است. این ساندویچی چندان جایی برای نشستن ندارد و ساندویچ‌هایش را بسیار ساده و با مخلفات معمولی و البته ترشی خوش عطر و بوی فلفل سرو می‌کند. قیمت ساندویچ‌ها در فست فود موسیو نیز بسیار ارزان و دانشجویی است و ظاهر آن‌ها، آدم را به یاد ساندویچ‌های مدرسه می‌اندازد. در ساندویچ موسیو، کارتخوان وجود ندارد، بنابراین یادتان باشد که در هنگام رفتن به آنجا حتما پول نقد به همراه داشته باشید.

با رفتن به ساندویچ موسیو، ده‌ها خاطره قدیمی برایتان زنده می‌شود و حس و حال کودکی‌تان دوباره باز می‌گردد. اگر از کشف جاهای جدید و تجربه‌های تازه لذت می‌برید، ساندویچ موسیو را از قلم نیندازید.

بهترین ساندویچی های تهران

آدرس ساندویچ موسیو: تهران، خیابان جمهوری، ابتدای خیابان ۱۲ فروردین، جنب پارکینگ ۱۲ فروردین.

ساعت کار رستوران: ۱۲ ظهر الی ۲۴ شب.


نشان دادن مکان روی نقشه

5- ساندویچ آرمن؛ دستپخت مادر

اگر دلتان برای یک غذای خانگی و دستپخت مادرانه تنگ شده است، بابد بدانید که گزینه مناسب از میان بهترین ساندویچی های تهران ساندویچ آرمن است.

این فست فود کوچک و پرطرفدار در محدوده خیابان سهروردی قرار گرفته و مشتریان زیادی دارد. اگرچه آرمن جایی برای نشستن ندارد، اما کیفیت فوق‌العاده و طعم بی‌نظیر ساندویچ‌هایش باعث شده تا صف طولانی و درازی از طرفداران در آنجا شکل بگیرد. اگر به ساندویچی آرمن رفتید، حتما ساندویچ کتلت، رست بیف و کباب چوبی گوشت و مرغ را امتحان کنید و از طعم فوق‌العاده آن‌ها لذت ببرید.

آرمن می‌تواند یک پاتوق جذاب برای وعده‌های غذایتان باشد که حتما آن را دوست خواهید داشت.

ساندویچ آرمن

آدرس ساندویچ آرمن: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به خیابان سهروردی، نبش کوچه سنندج، پلاک ۱۱۲.

ساعات کار رستوران: ۱۲ ظهر الی ۲۴ شب.


نشان دادن مکان روی نقشه

6- ساندویچ خانواده؛ طعم خانگی

اگر دلتان برای طعم رست بیف پر می‌کشد، پیشنهاد می‌کنیم که حتما ساندویچ خانواده را امتحان کنید. خانواده نیز یکی دیگر از بهترین ساندویچی‌ های تهران است که با سبک خاص طبخ و سرو، توانسته به یک مکان پرطرفدار تبدیل شود.

ساندویچ خانواده با ارائه غذاهای خوشمزه با کیفیت فوق‌العاده، رتبه بالایی در میان مشتری‌‌ها دارد و طرفداران زیادی هر روز از آن استقبال می‌کنند. ساندویچ خانواده با رست بیف‌های خوشمزه و بی‌نظیرش معروف است که طعم خاص و خوب گوشت همراه با سس به اندازه آن، دلربایی می‌کند. در ساندویچ محبوب خانواده، حتما ساندویچ الویه را هم امتحان کنید و به انتخاب خودتان ببالید. کوکتل هات داگ شکاری و ژامبون‌های خانواده نیز بسیار محبوب است و مورد توجه مشتریان قرار دارد.

رفتار پرسنل و کارکنان ساندویچ خانواده بسیار مودبانه و دوست داشتنی است و شما را برای بار چندم به سمت رستوران می‌کشاند.

فست فود خانواده می‌تواند لحظات نابی را همراه با یک غذای دلچسب برایتان فراهم کند. پس تا دیر نشده عجله کنید.

ساندویچ خانواده

آدرس ساندویچ خانواده: تهران، خیابان خواجه عبدالله، خیابان ابوذر غفاری شمالی، مبدان ابوذر، پلاک ۱۱۹.

ساعات کاری رستوران: ۱۱ ظهر الی ۲۳:۳۰ شب.


نشان دادن مکان روی نقشه

7- ساندویچ محمود؛ نوستالژی در تهران

آدم‌هایی که در شکم‌گردی و کشف مکان‌های تازه تبحر دارند، قطعا یک بار ساندویچ محمود را امتحان کرده‌اند. محمود یک ساندویچی کوچک، دنج و قدیمی در محله مفتح است که با انواع ساندویچ‌های خوشمزه و جذاب و البته پر حجم معروف است‌.

ساندویچ محمود جای چندانی برای نشستن ندارد و تنها چند میز و صندلی کوچک در پیاده‌رو برای غذا خوردن وجود دارد، اما طعم ساندویچ‌های آن بی‌نظیر است و هوش از سرتان می‌برد.

کباب لقمه‌های محمود بسیار‌ معروف است و پیشنهاد می‌شود که حتما آن را امتحان کنید. بندری و ساندویچ سوسیس‌های این ساندویچی نیز خوردنی است و طعم خوبی دارد. حجم ساندویچ‌های این فست فودی زیاد است و کاملا سیرتان می‌کند و از این نظر بسیار مقرون به صرفه است.

خوشمزگی ساندویچ‌ها، کیفیت بالا، قیمت مناسب و فضای دنج ساندویچ محمود، همگی باعث شده تا طرفداران زیادی را به خودش جلب کند.

اگر اهل ساندویچ خوردن و تجربه طعم و مزه‌های جدید هستید، ساندویچ محمود که از بهترین ساندویچی های تهران است را از دست ندهید.

بهترین ساندویچی های تهران

آدرس ساندویچ محمود: تهران، خیابان مفتح جنوبی، پایین‌تر از ورزشگاه شیرودی، پلاک ۱۲۷.

ساعات کاری رستوران: ۱۲ ظهر الی ۲۴ شب.


نشان دادن مکان روی نقشه

8- ساندویچ کریم؛ لذیذ و بی‌نظیر

یکی دیگر از بهترین ساندویچی های تهران ساندویچ کریم است که در غرب تهران خودنمایی می‌کند. می‌توان به جرات گفت که در راسته خیابان، ساندویچ کریم از همه فست فودی‌ها شلوغ‌تر است و همیشه صف دراز و طویلی جلوی آن دیده می‌شود. ساندویچ کریم نیز جای نشستن ندارد اما کیفیت بالا و قیمت‌های پایین آن، باعث شده تا مشریان زیادی داشته باشد.

ساندویچ کریم، فضایی ساده و معمولی دارد که کارکنان با حوصله و محترم آن، سفارشتان را سر فرصت آماده می کنند.

ساندویچ‌های مغز و بندری کریم حرف ندارند و نمونه آن‌ها در هیچ کجای پایتخت پیدا نمی‌شود. ساندویچ‌ها با سس‌های مخصوص و موشکی سرو می‌شوند که طعم و مزه بی‌نظیری دارند و هوش از سرتان می‌پرانند‌.

اگر هوس یک ساندویچ خوشمزه، خاص، پرحجم و در عین حال ارزان را کردید، ساندویچ کریم منتظر شماست.

ساندویچ کریم

آدرس ساندویچ کریم: تهران، آیت‌الله کاشانی، بلوار ابوذر، جنب نانوایی سنگکی.

ساعات کاری رستوران: ۱۲ ظهر الی ۲۴ شب.


نشان دادن مکان روی نقشه

9- ساندویچ فریدون؛ پاتوق جذاب شکم

ساندویچ فریدون نیز یکی از شاخص‌ترین ساندویچی‌ها در لیست بهترین ساندویچی های تهران است. این ساندویچی جذاب علی‌رغم فضای کوچک و قدیمی‌اش، همچنان پر رونق و پرطرفدار است و هر زمان که به آنجا بروید، تجمعی از مشتری‌ها را خواهید دید. ساندویچ فریدون با طعم بی‌نظیر و کیفیت عالی‌اش در میان اهالی پایتخت و گردشگران آن معروف شده و آدم‌ها را با سلیقه‌های متفاوت به سمت خودش می‌کشاند.

در ساندویچی کریم جایی برای نشستن وجود ندارد، اما مزه غذاها آنقدر فوق‌العاده است که دیگر این مساله به چشم نمی‌آید. از میان غذاهای کریم، ژامبون تنوری، همبرگر و رویال هات داگ بسیار شاخص است و از خوردن آن‌ها پشیمان نمی‌شوید. سس‌های ساندویچ با دستور خاصی تهیه می‌شوند که فقط مخصوص ساندویچ فریدون است و از خوردن آن پشیمان نمی‌شوید.

ساندویچ فریدون یک پاتوق جذاب و خوشمزه در پایتخت است که پیشنهاد می‌کنیم حتما یک بار آن را امتحان کنید.

بهترین ساندویچی های تهران

آدرس ساندویچ فریدون: تهران، سهروردی شمالی، خرمشهر (آیادانا)، نرسیده به صابونچی (مهناز)، نرسیده به میدان نیلوفر.

ساعات کاری رستوران: ۱۲ ظهر الی ۲۴ شب.


نشان دادن مکان روی نقشه

10- ساندویچ باماهاس؛ طعم فرازمینی

باماهاس، نام آشنای دیگر در میان بهترین ساندویچی های تهران است که طعم و مزه بی‌نظیر و فضای جذاب آن، عده زیادی را به خودش علاقه‌مند کرده است. ساندویچ باماهاس در خیابان جذاب و دیرنی سی تیر قرار دارد و از جمله ساندویچی‌های محبوب و خوشمزه پایتخت است که می‌تواند بهترین مکان برای گردشگران نیز باشد‌.

ساندویچ‌های باماهاس در ظاهر کوچک‌اند، اما آنقد پر و پیمان و پرملات درست می‌شوند که حسابی سیرتان می‌کند. مزه غذاها در این ساندویچی فرازمینی است و هر چه از طعم خوب آن‌ها بگوییم، حق مطلب ادا نمی‌شود.

در ساندویچ باماهاس حتما ساندویچ سوسیس، بیکن و کوکتل آرژانتینی را امتحان کنید و از خوشمزگی آن لذت ببرید.

باماهاس فضای جذابی دارد که حسی دوست داشتنی را به شما منتقل می‌کند و غذایتان را بیش از پیش به شما می‌چسبد!

اگر در پایتخت بعد از یک گردش فوق‌العاده جذاب در خیابان سی تیر، به دنبال جایی برای غذا خوردن و استراحت می‌گشتید، ساندویچ باماهاس را انتخاب کنید.

ساعات کاری رستوران: ۱۱ ظهر الی ۲۴ شب.

باماهاس

آیا دهان شما هم از وصف اینهمه خوشمزه آب افتاد؟ به نظر شما بهترین ساندویچی های تهران کدامیک از این‌ها هستند؟ آیا ساندویچی جذاب دیگری را در پایتخت می‌شناسید که طعم و کیفیت آن زبانزد باشد؟ نابرو بی‌صبرانه منتظر شنیدن نظرها، نکته‌ها و تجربه‌های ارزشمند شما درباره بهترین ساندویچی‌های پایتخت است؛ آن را با ما و دیگر دوستان نابرویی‌تان در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن