بازارگردی

برج آرمیتاژ مشهد؛ بلندترین سازه شرق کشور

فهرست مطالب

یکی از تفریحات متداول گشت‌وگذار در مراکز خرید لوکس است. در هر کلان‌شهر تعداد محدودی مرکزخرید لوکس و شناخته‌شده وجود دارد.این مراکز، ازنظر تجاری اعتبار هر شهر به‌حساب می‌آید و وجود و تعدد آن‌ها بسیار ارزشمند است. برج آرمیتاژ مشهد ازجمله مراکز تجاری فاخر مشهد به‌حساب می‌آید که به‌دلیل زیبایی معماری برج، وجود برندها و کالاهای ارزنده در سال‌های اخیر میان مردم، مسافران و حتی اشخاص معروفی که به این شهر وارد می‌شوند، شهرت یافته است. باتوجه‌به ماهیت تجاری این شهر باید درنظر داشت که برج آرمیتاژ جزو مهم‌ترین مکان‌های شهری نیز محسوب می‌شود. درصورت تمایل به آشنایی با این برج بلندقامت از دیدنی های مشهد با نابرو همراه شوید.

بخش تجاری برج آرمیتاژ

برج آرمیتاژ در حال حاضر با 34 طبقه ارتفاع، بلندترین ‌برج شهر مقدس مشهد است. این برج در نبش خیابان هفت‌تیر قرار دارد و به‌دلیل ارتفاع زیاد آن و سطح متوسط بیش‌تر ساختمان‌های شهری از فاصله دور هم چشم‌نواز است.

از بین ‌34 طبقه تنها پنج طبقه مربوط به امور تجاری است و از طبقه منفی یک تا طبقه سوم را می‌توان بین انواع مختلف کالا چرخ زد. چیزی که درمورد طبقات مختلف تجاری کاربردی و زیباست، تقسیم‌بندی هر طبقه به نوع خاصی از کالاست و طبقات بین وسایل کودک، لباس زنانه و مردانه، لوازم منزل و… دسته‌بندی منظمی شده است.

برج آرمیتاژ مشهد

همان‌طور که گفته شد، آرمیتاژ مشهد جزو مراکز لوکس به‌حساب می‌آید و به‌طور طبیعی برندهای معتبر ایران و جهان و سطح قیمت بالاتر از متوسط جزء جدانشدنی این مرکز است.

درکنار این مورد، جدیدترین مد هر کالایی، به همراه ایده‌های جذاب استایل لباس و دکوراسیون داخلی متناسب با سلیقه حاکم در هر زمان را می‌توان دربین طبقات مختلف مشاهده‌ کرد. به‌صورت کلی کالاهای پوشاک، عطر، ساعت، لوازم خانگی، طلا، محصولات چرمی، کتاب‌فروشی و… در این مجموعه وجود دارد.

تقسیم‌بندی طبقات تجاری برج آرمیتاژ

طبقه همکف: عمدتاً مربوط به پوشاک بزرگسالان است اما کالاهای دیگری مثل عطر، برندهای معتبر ساعت، جواهرات و… هم در آن وجود دارد.

طبقه اول: محصولات آرایشی، کالاهای چرم و… را در بر دارد.


کافی‌شاپ سارای در وسط طبقه سوم برج قرار دارد. این‌ کافی‌شاپ با طراحی جالب و استفاده از نمای چوبی یک محیط دنج و کوچک را در مرکز این ‌طبقه ایجاد کرده است.

طبقه دوم: به لوازم منزل و کالاهای چوبی، تزئینی و مبلمان اختصاص دارد.

طبقه سوم: به کالاهای کودک و نوجوان اختصاص دارد و شهر مشاغل کارالند و کتاب‌فروشی را نیز داراست.

باوجود آن‌که شهرت اصلی این برج از بُعد تجاری‌ آن است، بخش‌های جذاب بسیاری برای دیدن و گذران وقت دارد و لذت بردن از این امکانات این ساختمان عظیم تنها در این ‌پنج طبقه خلاصه نمی‌شود.

جاذبه های برج آرمیتاژ مشهد

شهر مشاغل کارالند

این مرکز اولین ‌شهر مشاغل شهر مشهد است. اگر به‌طورکلی بخواهیم شهر مشاغل را توضیح دهیم، باید آن را به‌عنوان مرکزی تفریحی ـ آموزشی برای کودکان معرفی کنیم که از زاویه دید کودکانه، به‌صورت بسیار حرفه‌ای با دنیای مشاغل بزرگسالان مواجه می‌شوند و از این ‌طریق با این‌ مواجهه هرچند کوتاه‌مدت سعی در کشف علایق و استعدادها و حتی ارضای هیجانات و تخیلات خود دارند.

این ‌مجموعه بخش‌های مختلفی مثل بانکداری، باغبانی، آموزش رانندگی، دندان‌پزشکی، آتش‌نشانی، خانه‌داری، آموزش خلبانی، پادگان نظامی، سینما، کلانتری، بیمارستان، کارئوکه، هایپرمارکت، کیک‌وشیرینی‌پزی، کارگاه هنری، سالن زیبایی و پیست دوچرخه را در بر دارد.

کارالند برای کودکان 3 الی 12 ساله طراحی‌ شده و درصورت خرید آنلاین بلیط با ارائه کد (Karaland) از وب‌سایت کارالند شامل ده درصد تخفیف می‌شوید. گاهی تخفیف‌های مناسبی از این‌ مجموعه در برخی سایت‌های تجاری مثل نت‌برگ هم وجود دارد.

برج آرمیتاژ مشهد

اطلاعات برج آرمیتاژ

ساعت کاری: 10:30 صبح الی 23

وب‌سایت: http//Karaland.ir

اینستاگرام  @Karalandcity

تلفن تماس: 38335300ـ0513

سینما گلشن آرمیتاژ

در طبقه پنجم برج آرمیتاژ، سینما گلشن آرمیتاژ قرار دارد . این‌ سینما در تاریخ 23 اسفندماه سال 1396 افتتاح شده است و جزو سینماهای تازه‌تأسیس به‌حساب می‌آید. در چند سال اخیر در شهر مشهد شاهد ظهور سبک جدید از سینماها در مراکز تجاری هستیم که با استقبال خوبی هم مواجه ‌شده ‌است.

این‌ سینما با 4 سالن مجهز 334 نفر گنجایش دارد. سالن‌های مجموعه به‌ترتیب به‌شرح زیر هستند:

سالن 1 (سالن فردوسی): با ظرفیت 192 نفر

سالن 2 (سالن خیام): با ظرفیت 50 نفر

سالن 3 (سالن عطار): با ظرفیت 45 نفر

سالن 4 (سالن رودکی): با ظرفیت 48 نفر

این‌ سالن امکان رزرو به‌صورت ارگانی یا خانوادگی را دارد ولی باید درنظر داشت که برای فیلم‌های با محتوای اجتماعی از ورود کودکان زیر هفت سال جلوگیری می‌شود.

برج آرمیتاژ مشهد

فودکورت آرمیتاژ

قطعاً برج بزرگ و لوکسی مثل آرمیتاژ احتیاج به طبقه‌ای اختصاصی برای فودکورت دارد. فودکورت یا سرای ‌غذا اسم سبک جدیدی از مراکز غذایی در مجموعه‌های تجاری است که به‌صورت میدان‌مانند دورتادور یک ‌سالن مجموعه‌های غذایی مختلف (فست‌فود، سنتی، غذای کشورهای مختلف و…) وجود دارد که پس‌از خرید از هر کدام می‌توان در صندلی‌های شبیه‌به‌هم که در وسط سالن چیده ‌شده، به‌ صرف غذا مشغول شد.

وجود فودکورت در یک‌ مجموعه تجاری باعث می‌شود تا خرید همراه تفریح صورت‌ گیرد؛ هرچند وجود سینما در طبقه بالای فودکورت، ترکیب جالب سینما و غذا را هم به همراه دارد. این ‌مجموعه دارای ده غرفه غذاست که انواع مختلفی از سبک‌های مدرن و سنتی غذا را در بر دارد و تا حدود مناسبی سلایق مختلف را تأمین می‌کند.

برج آرمیتاژ مشهد

کافی‌شاپ سارای

کافی‌شاپ سارای در وسط طبقه سوم برج قرار دارد. این‌ کافی‌شاپ با طراحی جالب و استفاده از نمای چوبی یک محیط دنج و کوچک را در مرکز این ‌طبقه ایجاد کرده است. ترکیب چوب و گیاهان ‌سبز که ترکیبی پرتکرار و هم‌چنان زیباست، در این ‌مکان نیز جلوه زیبایی دارد.

کافه رستوران دیت

این ‌کافه رستوران در طبقه پنجم برج و در مجاورت سینماگلشن قرار دارد و طبق معرفی خود این ‌مجموعه، کافه ‌رستورانی بر فراز بلندترین سازه شرق کشور است.

دیت دو فضای سربسته و فضای باز (نمای دلنشین شهری این ‌فضا بسیار جذاب است) و دکوراسیون کلاسیک ساده و شیکی دارد و ازجمله مهم‌ترین فاکتورهای آن، منوِ جامع و متنوعش ( قهوه برپایه‌ اسپرسو، قهوه دمی، آیس و فراپه، بستنی و میلک شیک، چای و دمنوش، نوشیدنی‌های گرم ترکیبی، آب‌میوه و نوشیدنی‌های ترکیبی، آب‌مرکبات گازدار، گریل، انواع ‌پاستا، برگر و ساندویچ، انوع ‌سوخاری، انواع‌ سالاد، انواع ‌سیب‌زمینی) است.

برج آرمیتاژ مشهد

باید این ‌نکته را هم اضافه کرد که منوی ارائه‌شده آن‌ها دارای قیمت بوده و در صفحه اینستاگرام آن‌ها هم وجود دارد که در انتخاب این ‌مکان از نظر نوع محصول موردنظر و بررسی قیمت ‌آن کار بسیار خوب و مشتری‌مدارانه‌ای است.

ساعت ‌کاری: 9 صبح الی 24

شماره‌ رزرو: 09362107400

اینستاگرام: date_cafe_restaurant

کلوپ ورزشی

درکنار بخش‌های مختلف ذکرشده، این‌ مجموعه دارای بخش تفریحی ـ ورزشی شامل استخر، سونا، جکوزی، ماساژ، سالن‌های بدن‌سازی، یوگا، سالن بیلیارد و سالن‌ بولینگ است. برای عضویت در این ‌بخش می‌توان به وب‌سایت آرمیتاژ مراجعه ‌کرد. هم‌چنین بسیاری از سایت‌های رزرو امور تفریحی بلیط مجموعه ‌آبی گلشن را با تخفیفات مطلوب ارائه می‌دهند.

درکنار موارد ذکرشده، باید به وجود خدمات رفاهی مثل آسانسورهای متعدد، پله‌برقی، پارکینگ حفاظت‌شده، محل نگهداری کودک و… هم اشاره‌ کرد. این‌ مجموعه یک ورودی جالب و ویژه به طبقه سوم با پل‌هوایی طراحی‌شده هم دارد که در سطح شهری کاری منحصربه‌فرد است.

برج آرمیتاژ مشهد

مشخصات

آدرس وب‌سایت: Armitajmall.com

آدرس برج آرمیتاژ گلشن: مشهد، نبش هفت‌تیر 8، خیابان گلشن.

ساعت کاری برج آرمیتاژ

روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 10صبح الی 22

روزهای پنج‌شنبه، جمعه و روزهای تعطیل، ساعت 10صبح الی 23

شماره ‌تماس: 31905ـ051

اینستاگرام: Armitajtower

مسیر مترو: خط یک مترو، ایستگاه هفت‌تیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن