شکم گردی

با غول آخر آشنا شوید، فست فود اژدر زاپاتا مشهد

فهرست مطالب

به‌عنوان تجربه‌ شخصی می‌توانم بگویم، محل‌هایی که به‌طور تخصصی به ارائه‌ انواع محدودی از خوراکی و غذاها می‌پردازند، نسبت به محل‌هایی که تنوع فراوانی از محصولات را ارائه می‌دهند، معمولا از درجه‌ کیفی بالاتری برخوردار هستند. در این مطلب از نابرو قصد دارم محلی را به شما معرفی کنم که به‌طور تخصصی در زمینه انواع ساندویچ و برگر مشغول بوده و برای خیلی‌ها جزو پاتوق‌های همیشگی و گزینه اول محسوب می‌شود. مطالعه‌ این مطلب، برای شکموها و کسانی که اشتهای خوبی دارند، به‌شدت توصیه می‌شود. خصوصا آن‌ها که ساندویچ‌خور حرفه‌ای هستند و به‌قول معروف غول شکموها محسوب می‌شوند. در این مطلب از نابرو با من همراه باشید تا شما را با فست فود اژدر زاپاتا از دیدنی های مشهد آشنا کنم.

غول کشوری در ساندویچ

فست فود اژدر زاپاتا محلی با انواع ساندویچ‌های حجیم و خوشمزه بوده که در بعضی نقاط کشور دارای شعبه و برای خیلی‌ها آشنا است. در مشهد، این فست فود دارای یک شعبه‌ اصلی است و شعبه‌ دیگری که با این نام کار می‌کند، تحت مدیریت اصلی نیست. شعبه هفت تیر که با مدیریت اصلی نیز اداره می‌شود، در بلوار هفت تیر قرار دارد. قطعا ارائه‌ جدید و ساندویچ‌های به‌خصوص این فست فود، دلیل بر گسترش و محبوبیت آن در سایر شهرها شده و آوازه‌اش از شهری به شهر دیگر رسید. اکنون که این محل در مشهد نیز دارای شعبه است، می‌توان نوید یک ساندویچ خوشمزه را به علاقه‌مندان به غذاهای خاص داد.

فست فود اژدر زاپاتا مشهد

غول‌های داخل منو فست فود اژدر زاپاتا

شعار فست فود اژدر زاپاتا این است: ما غول آخریم!

به راستی که این مجموعه با ساندویچ‌های غول‌آسای خود، غول آخر است و شما نمی‌توانید به این راحتی محلی را با این نوع ساندویچ پیدا کنید.

این فست فود با تنوع بسیار عالی از ساندویچ‌ها ممکن است در ابتدا شما را برای انتخاب سفارشتان کمی دچار تردید کند. البته خوشبختانه با توضیحات کامل در منو راجع به مخلفات موجود در ساندویچ‌ها، این مشکل نیز برطرف شده است و شما می‌توانید با توجه به محتویات موجود در ساندویچ، سفارش خود را بدهید.

فست فود اژدر زاپاتا مشهد

ساندویچ‌های فست فود اژدر زاپاتا شامل موارد زیر می‌شود:

ساندویچ‌های معمولی

ساندویچ ساباساتیباس که وزنی در حدود یک کیلوگرم داشته و شامل استیک گوشت، فیله مرغ و گوشت رست شده و… است. ساندویچ ساوالان در حدود یک کیلوگرم وزن دارد و شامل استیک گوشت، فیله مرغ، زبان، هات داگ و قارچ است. ساندویچ چگوارا در حدود یک کیلوگرم است و شامل استیک گوشت، فیله مرغ، کوکتل، ژامبون و قارچ می‌شود.


سیب زمینی‌های فست فود اژدر زاپاتا واقعا برای خود غولی هستند. سیب زمینی‌ها در همین مجموعه، برش‌ زده و تهیه می‌شود، که دارای برش‌های بسیار بزرگی است و بدون روغن تهیه می‌شوند.

ساندویچ‌های ویژه‌

ساندویچ کراکف که شامل 400 گرم سوسیس کراکف، پنیر، قارچ، کاهو، گوجه و خیارشور است. ساندویچ فیتنس غول رژیمی، شامل استیک راسته، فیله مرغ، گوشت شتر مرغ رست شده و قارچ و پنیر می‌شود.

ساندویچ ویژه اژدر که شامل استیک شتر، فیله بوقلمون، ژامبون قارچ و پنیر بوده که در حدود 750 گرم است. ساندویچ ویژه رویال اژدر شامل استیک شتر، ژامبون، قارچ، پنیر، سس مخصوص و کاهو است و در حدود 750 گرم وزن دارد. ساندویچ ویژه زاپاتا شامل استیک گوشت، فیله مرغ، ژامبون، قارچ، پنیر و سس است.

از دیگر موارد موجود در منو، ساندویچ ویژه یونانی، ساندویچ ویژه فیله مرغ، ساندویچ ویژه فیله رویال، ساندویچ کباب ویژه، ساندویچ ویژه زبان استیک، ساندویچ ویژه زبان، زبان و مغز، ویژه مغز، ویژه مغز و فیله، ویژه ژامبون تنوری و چندین مورد دیگر از انواع ساندویچ‌های متنوع اژدر زاپاتا هستند که فقط مشاهده‌ منو آن، اشتهای شما را حسابی تحریک می‌کند.

فست فود اژدر زاپاتا مشهد

معمولا یک نوع ساندویچ که پیشنهاد ویژه و جدید زاپاتا است نیز گاهی به منو افزوده می‌شود و نام آن در میز پیشخوان سفارش نوشته شده که می‌توانید از پیشنهاد جدید زاپاتا هم سفارش دهید.

از آنجایی که تنوع ساندویچ‌های اژدر زاپاتا زیاد است و ترکیبات مختلفی در هر ساندویچی به‌کار رفته، تمام سلیقه‌ها در این مجموعه راضی خواهند بود.

سیب‌زمینی‌های فست فود اژدر زاپاتا

سیب زمینی‌های فست فود اژدر زاپاتا واقعا برای خود غولی هستند. سیب زمینی‌ها در همین مجموعه، برش‌ زده و تهیه می‌شود، که دارای برش‌های بسیار بزرگی است و بدون روغن تهیه می‌شوند. از این جهت هم بسیار سالم هستند؛ چراکه در آن از روغن استفاده نشده و از طرفی  با سس مخصوص اژدر زاپاتا که روی سیب زمینی  ریخته می‌شود، پوشانده شده‌اند که طعم بسیار خوشمره و لذیذی دارد.

کیفیت محصولات فست فود اژدر زاپاتا

از کیفیت بی‌نظیر این مجموعه هر چه گفته شود باز هم کم است. شما می‌توانید با خیالی آسوده هر سفارشی دارید، بدهید. مطمئن باشید درست همان چه که فکر می‌کردید، حتی بهتر را دریافت می‌کنید. مواد استفاده شده در ساندویچ‌ها کاملا تازه و خوشمزه هستند. حجم به‌کار برده شده به اندازه کافی بوده و گوشت‌های استفاده شده بسیار خوش پخت و لذیذ هستند.

فست فود اژدر زاپاتا مشهد

شیوه متفاوت طبخ در فست فود اژدر زاپاتا

تقریبا تمام آنچه در این فست فود تهیه می‌شود، به‌صورت تنوری و کبابی است. حتی سیب زمینی‌ها بدون روغن آماده می‌شوند. یعنی شما از بابت روغنی بودن ساندویچ که یکی از نکات منفی در این غذا محسوب می‌شود، می‌توانید خیالتان را راحت کنید؛ چراکه مواد استفاده شده در ساندویچ یا سیب زمینی شما، به‌روشی بدون روغن طبخ می‌شود و جالب است که طعم آن نه تنها خوب، بلکه بسیار عالی هم هست.

قیمت‌ها در فست فود اژدر زاپاتا

هر کسی که تا به‌حال یک‌بار به فست فود اژدر زاپاتا رفته باشد، این را می‌داند که قیمت‌ها در این فست فود متناسب با ساندویچ‌ها تعریف می‌شود. قیمت‌های منو این مجموعه قیمت‌های بالایی هستند، ولی به‌شدت متناسب با ساندویچ‌ها انتخاب شده‌اند. شما با توجه به حجم بالای ساندویچی که سفارش داده باشید، قیمت آن را پرداخت می‌کنید. از این بابت واقعا قیمت‌ها درخور حجم بالای ساندویچ‌ها است. از طرفی تعداد زیادی از مشتری‌ها با توجه به اشتهایی که دارند معمولا برای دو نفر، یک ساندویچ سفارش می‌دهند. از این جهت می‌توان گفت این قیمت‌ها برای دونفر کاملا به‌صرفه است و حجم ساندویچ برای دونفر نیز کافی است.

برخورد پرسنل و محیط فست فود اژدر زاپاتا

کادر مجموعه روی‌هم‌رفته برخورد نسبتا مناسبی با مشتری‌ها دارند. ولی می‌توان گفت هنوز جا برای  بهتر شدن برخورد پرسنل وجود دارد.

فضای فست فود اژدر زاپاتا به لحاظ دکور، زیبا و شیک است. این دکور، میز و صندلی‌ها همگی با چوب تهیه شده و حس خوبی را به شما منتقل می‌کند. نورپردازی فضا هم مناسب است. یکی از موارد خوب وجود صندلی‌های یک نفره است که داخل محیط قرار دارد و شما می‌توانید حس کنید که این محیط با آغوشی باز از شما به تنهایی نیز، پذیرایی خواهد کرد.

فست فود اژدر زاپاتا مشهد

فست فود اژدر زاپاتا دارای محیط بیرونی هم است که در هوای گرم تابستان و بهار می‌توانید از سفارش خود  در محیط بیرون لذت ببرید و ساعاتی را به‌خوشی بگذرانید.

امکان دسترسی به فست فود

این فست فود در محلی با آدرسی بسیار در دسترس و مناسب واقع شده است. شما می‌توانید با خط شماره یک مترو در ایستگاه هفت تیر پیاده شده و با حدود پنج دقیقه پیاده‌روی در سمت چپ بلوار هفت تیر به این فست فود برسید.

جای پارک، نگرانی همیشگی

در اطراف فست فود جای پارک با اندکی تامل و حوصله پیدا خواهید کرد و از این نظر خیلی به مشکل برنخواهید خورد.

آدرس: مشهد، بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 14 و 16

تلفن تماس:

05138942327

05138942328

Fastfood_azhdarzapata

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن