کافه کامو

کافه کامو تهران؛ ساعتی در کنج آرامش

درباره کافه کامو تهران حرف می‌زنیم. کافه‌ای نشسته در یکی از قدیمی‌ترین و پر خاطره‌ترین خیابان‌های تهران.

کافه‌ها شاید یکی ازخوشبخت‌ترین مکان‌های دنیا باشند. گوش‌هایشان پر است ازعاشقانه‌ها و رفاقت‌ها و حس وحال‌های ناب و … .

اگر در ازدحام تهران شلوغ و دوست داشتنی زندگی می‌کنید و یا قصد سفر به این شهر را دارید و به دنبال کنجی  آرام می‌گردید تا عاشقانه‌ها و رفاقت‌ها و یا تنهایی‌هایتان را در گوش هایش زمزمه کنید کافه کامو تهران مناسب‌ترین انتخابی ست که می‌توانید داشته باشید.

کافه کامو تهران کجاست؟

اگرخیال پرداز باشید ازشنیدن نامش احتمالا خیال می‌کنید که صاحبش عاشق کتاب‌های آلبر کامو بوده است. اگر هم کتاب خوان و خیالباف حرفه‌ای باشید دوست دارید روی هرمیز یکی از کتاب‌های آلبرکامو وجود داشته باشد.

اما از این خبرها نیست. باید اعتراف کرد که نام هوشمندانه است و به راحتی از یادتان نمی‌رود.

 دسترسی به کافه هم با مترو کم هزینه و آسان است. کافیست ایستگاه تاترشهر پیاده شوید. کافه رو به روی سینما سپیده قرارگرفته است.

آدرس کافه کامو تهران به طور دقیق هم این است: انقلاب بین خ دانشگاه و ابوریحان روبروی سینما سپیده پ ۱۱۷۰

فضای داخلی کافه کامو تهران

کافه کامو

صندلی‌های کافه بسته به سلیقه و راحتی و نوع  قرارهای دوستانه و کاری متفاوتند.انتخاب باشماست.

اگر دلتان بخواهد که همزمان به بیرون از کافه اشراف داشته باشید صندلی‌هایی که  پشت میز متصل به در تیره رنگ شیشه‌ای ورودی قرار گرفته‌اند مناسب تان است و اگر قرار کاری یا رسمی دارید مبل‌هایی که مستطیل شکل چیده شده‌اند.

اگر قرارتان عاشقانه است احتمالا مبل‌هایی که تکیه‌شان متصل به دیوار است انتخاب شما باشد. اگر قرارتان دوستانه باشد میزهای دایره و مربع شکلی را که در وسط کافه قرار گرفته است را برگزینید. و اگر شما از ان دسته ادم هایی هستید که همه چیز را فدای راحتی تان می‌کنید هرجا که خواستید بنشینید اختیار با خودتان است.

 بعد از انتخاب صندلی شما در احاطه‌ای از رنگ ها هستید. طیف‌های مختلفی از رنگ‌های سبز و زرد شما رادر آغوش گرفته‌اند و اثرشان را که حس آرامش و شادمانی است را به شما هدیه داده‌اند.

حالا می‌توانید از گارسون بخواهید که منو را در اختیارتان قرار دهد. بسته به نوع ذایقه تان غذا، نوشیدنی و یا خوردنی مورد نظرتان را سفارش دهید.

قیمت منو کافه کامو تهران هم نسبت به مکان‌های مشابه مناسب هستند.

 منو کافه کامو تهران

اگر بهار و تابستان را برای کافه رفتن انتخاب کرد‌ه‌اید اسموتی‌های این کافه را فراموش نکنید. اسموتی میوه‌های ترش شاید بهترین تجربه‌تان در زمینه کشف طعم‌های جدید باشد. قرار نیست که ازشدت ترش بودنش حس ترشی خوردن آلوچه را تجربه کنید.

اما تلفیق شاتوت و توت فرنگی و آلبالو وآمیختن‌شان با نمک و یخ و چیزهای دیگر تلفیقی است هیجان انگیز.

فرض کنید شبیه به گیر انداختن تکه‌ای از یک دریاچه کوچک صورتی در یک زمستان برفی و افتابی در یک لیوان و گیر افتادن یک برش لیمو چیزی شبیه به یک  کشتی در این دریاچه.

راستی یکی از مهمترین محاسن این کافه هم خلاص شدن  از محاصره دود سیگار و قلیان‌های نفرین شده است.

 کافه کامو تهران گوشه‌ای امن است برای عزلت، عشق و رفاقت. آرام به دور از زندانی شدن در دودهای نفرین شده است. سرشار از احساس‌های خوب و طعم‌های خواستی. تصمیم با خودتان است.

 عکس‌ها: سارا صفایی زاده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *