شکم گردی

کافه رستوران تعطیلات؛ یکی از بهترین‌های جاده هراز

کافه رستوران تعطیلات درست بعد از رودهن کیلومتر یک جاده هراز قرار گرفته است، تابلو بزرگی دارد که به راحتی می‌توان رستوران را پیدا کرد و یکی از بهترین‌های جاده هراز است.

زمانی که تعطیلاتی پیش می‌آید گزینه اول اکثر مردم ، مسافرت به شمال کشور است. طبیعتا آب و هوای متفاوت، دریا و جنگل همیشه باعث شده است سفر به شمال در اولویت همه قرار بگیرد. استان مازندران هم به دلیل نزدیک‌تر بودن به تهران نسبت به سایر استان‌های شمالی کشور ارجح‌تر است.

تا حالا برای شما پیش آمده که تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات رسمی قصد کرده باشید به شمال کشور سفر کنید یا برعکس تعطیلات تمام شده و می‌خواید که از استان مازندران به تهران برگردید اما ناچارا مجبور هستید زمان زیادی در ترافیک بمانید؟ زمان رسیدنتان بیشتر از اون چیزی که فکر می‌کردید طول بکشد و از ماندن در ترافیک خسته و گرسنه و کلافه شده باشید؟ اینجور وقت ها با خودمان فکر می‌کنیم بهتر است کناری نگه داریم، نفسی تازه کنیم وصبر کنیم تا از حجم ترافیک کاسته شود. اما عموما اعتماد کردن به رستوران‌های بین راهی خیلی سخت است، هیچ اطلاعی از کیفیت مواد مصرفی آن‌ها نداریم، اصلا نمی‌دانیم مواد غذایی‌شان تازه است یا نه و اینکه اکثرا رستوران‌های بین‌راهی منوی کافه ندارند و فقط غذا سرو می‌کنند. در نتیجه  پیدا‌کردن کافه‌ها یا رستوران‌هایی که هم مطمئن باشد هم کیفیت مناسبی داشته باشد کمی دشوار است .

چالش غذاخوردن دست جمعی

همیشه صرف غذا در سفر چالش‌هایی را هم به همراه دارد. مثلا اینکه چون سفرها عموما دسته ‌جمعی اتفاق می‌افتد هر شخصی نظر و سلیقه خاص خودش را دارد. یک نفر ترجیح می‌دهد غذای ایرانی میل کند، یک نفر دوست دارد اصطلاحا غذاهای فست فودی نوش جان کند، یک نفر هم اصلا میل به صرف غذا ندارد و صرف یک فنجان چای یا قهوه را در هوای آزاد ترجیح می‌دهد . پیدا کردن رستورانی که بتواند همه‌ سلیقه‌ها را راضی نگه دارد خودش مسئله مهمی در سفر محسوب می‌شود.

کافه رستوران تعطیلات در جاده هراز

کافه رستوران تعطیلات دقیقا همان جایی است که به همه موارد گفته شده، توجه کرده است. مواد اولیه رستوران کاملا به روز تهیه می‌شود و پخت و سرو تمامی موارد منو با استاندارها مطابقت دارد. پس خیالمان از بابت سلامت این رستوران جاده‌ای کاملا راحت است.

فضای کافه رستوران تعطیلات

اما در مورد فضای کافه و غذاها و نوشیدنی‌هایی که ارائه می‌دهند باید گفت هم موارد موجود در منو و هم فضای رستوران به چند بخش و مطابق با انواع سلیقه ها تقسیم می‌شود.

فضای رستوران هم شامل فضای آزاد است هم فضای بسته. اگر د‌ل‌تان خواست در یک روز خنک در فضای باز غذایی میل کنید کافه تعطیلات در بخش بیرونی رستوران درست کنار جاده میز و صندلی چیده است تا ضمن غذا خوردن از هوای خوب و تمیز این منطقه هم لذت ببرید.

کافه رستوران تعطیلات رودهن

اما اگر تمایل دارید که در فضایی بسته به دور از هیاهو لحظاتی بنشینید فضای کافه‌ای رستوران را پیشنهاد می‌کنم، جایی که اینقدر دکورهای جذاب و متنوع دارد که اصلا فکر نمی‌کنید الان در یک کافه بین راهی نشسته‌اید. اگر هم همراه خانواده یا بچه‌ها هستید و ترجیح می‌دهید در یک فضای بزرگ و دلباز وقت بگذرانید، طبقه اول رستوران را پیشنهاد می‌کنم.

منو کافه رستوران تعطیلات

همانطور که از اسمش پیداست تعطیلات یک کافه رستوران است یعنی هم بخش کافه‌ای دارد که شامل انواع دمنوش‌ها، قهوه‌ها، شیک‌ها، کیک‌ها و سایر آیتم‌های مرسوم در کافه است و هم بخش رستورانی دارد که شامل چندین نوع غذای ایرانی است و منوی کاملی از غذاهای فست فودی و سالادها.

آدرس کافه رستوران تعطیلات

بعد از رودهن – کیلومتر یک جاده هراز – کافه رستوران تعطیلات

تلفن : 7650575

ساعت کار کافه رستوران تعطیلات : تمامی ایام هفته از 11 الی 24

عکس‌ها: پریسا هاشمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
00:00:17