کافه دمن

کافه دمن؛ شروع یک حس تازه

برای این‌که بتوانید این روزها لذت کافه‌ گردی را تمام و کامل ادا کنید، می‌توانید سری به کافه دمن بزنید.

کافه‌ها با توجه به ویژگی‌هایی خاصی که دارند روز به روز بر طرفداران آن‌ها افزوده می‌شود و در پی آن بر تعداد کافه‌روها و کافه‌دارها. داشتن کافه شاید در نگاه اول از دور کار شیرین و ساده‌ای بیاید، اما کافی است که یک روز از صبح تا شب از مهمان‌های خود پذیرایی کنید. رفتن به کافه نه تنها در میان جوانان، بلکه در بین خانواده‌ها، فامیل و همکارها نیز مرسوم شده است.

کافه دمن کجاست؟

کافه دمن در مرکز شهر تهران واقع شده است، همان خیابان‌هایی که عصرها بعد از تمام شدن روز کاری در آن‌ها به قدم زدن می‌پردازید و دوست دارید برای تکمیل آرامشتان یک قهوه بنوشید. کافه دمن در خیابان ویلا با دیوارهای آجری و حوض آبی رنگش منتظر پذیرایی گرم از شما است.

آدرس کافه دمن خیابان سمیه-نبش خیابان نجات الهی( ویلا )-ضلع جنوب شرقی-پلاک ۲۵۴ است.

کافه دمن

کافه گالری دمن، دنج و نوستالژیک

برای ورود به کافه دمن از یک راهرو می‌گذرید و بعد از آن وارد فضای کافه می‌شوید. کارکنان کافه با لبخند و سلام از شما پذیرایی خواهند کرد. کل فضای کافه دمن به دو بخش تقسیم شده است: فضای داخلی و فضای بیرونی. طراحی فوق‌العاده، مبلمان زیبا و راحت و دیوارهایی که منتظر به نمایش گذاشتن آثار هنری شما هستند و در واقع پتانسیل گالری شدن را دارند، بخش داخلی را تشکیل می‌دهند.

حیاط کافه دمنبرای ورود به فضای خارجی باید از یک در زیبا بگذرید و چند پله را پایین بروید. البته امکان فضای خصوصی‌تر در بالکن حیاط برای کسانی که می‌خواهند آرامش بیشتری داشته باشند فراهم شده است. در پایین دو میز بار با صندلی‌هایی مخصوص آن‌ها، یک حوض آبی رنگ در وسط و میز و صندلی‌هایی در اطراف که مزین به سایبان‌هایی هستند که شما را از آفتاب و دیگر تغییرات جوی در امان می‌دارند، تعبیه شده است.

حالا انتخاب با شما است که در داخل بنشینید و از سکوت لذت برده یا در حیاط از هم‌نوایی صدای موسیقی دلنواز با فواره وسط حوض حظ ببرید.

منوی کافه دمن

در منوی کافه گالری دمن می‌توانید انواع صبحانه، انواع نوشیدنی‌های گرم و انواع نوشیدنی‌های سرد و البته چند غذای خوشمزه ببینید.

منوی کافه دمنمحیط کافه آن‌قدر زیبا و آرامش‌بخش و البته نوستالژیک است که خوردن یک فنجان قهوه هم لذتی دوچندان خواهد داشت. نشستن در این کافه محدودیت زمانی ندارد و مطمئناً آن‌قدر به شما خوش خواهد گذشت که متوجه گذر زمان نخواهید شد.

منو کافه دمن

امکانات کافه دمن

در تقاطع خیابان سمیه و خیابان ویلا که کافه قرار گرفته است، به راحتی می‌توانید یک جای پارک مناسب برای ماشینتان پیدا کنید. فضای کافه برای قرارهای دو نفره عاشقانه بسیار مناسب است. البته اگر می‌خواهید با دوستان خود دورهمی داشته باشید، یا حتی با همکاران خود جلسه مهمی برقرار کنید، می‌توانید روی کافه دمن و کارکنان کوشای آن‌جا حساب کنید.

امکانات کافه دمن

محیط کافه برای برگزاری مهمانی‌های کوچک و جشن تولد نیز بسیار مطلوب است و خاطرات به یاد ماندنی را برای شما خلق خواهد کرد. کارکنان کافه با رفتار صمیمی خود به گرمی از مهمان‌های شما پذیرایی خواهند کرد. این کافه برای خانواده‌ها و بچه‌ها نیز مناسب است.

این کافه از شما دعوت می‌کند که مسابقات فوتبال را در کنار دوستان و آشنایان خود به صورت دسته جمعی ببینید، خوراکی‌های خوش طعم بخورید، از هیجان فریاد بزنید و در نهایت برای برد تیم مورد علاقه خودتان جشن بگیرید.

مسیرهای دسترسی به کافه دمن

بسته به این‌که از کجای تهران خود را به وسط شهر برسانید، راه‌های مختلفی وجود دارد. اگر به میدان فردوسی بروید، از آن‌جا با بالا رفتن از خیابان ویلا (نجات‌الهی) و تماشای مغازه‌های صنایع دستی در عرض چند دقیقه به خیابان سمیه خواهید رسید.

آدرس کافه دمناگر از سمت میدان ولی عصر یا هفت تیر قصد رفتن داشته باشید هم می‌توانید از انتهای خیابان ویلا در خیابان کریم خان به سمت پایین بروید تا به خیابان سمیه برسید. کافه دمن در بهترین نقطه شهر در جایی که ترافیک شهری کمتر است و البته خیابان‌هایی که از اصالت برخوردار هستند واقع شده است.

چرا کافه گالری دمن؟

دمن در لغت‌نامه فارسی به معنای صحرا و دشت است و برای یک کافه نام بسیار زیبایی است و نشان از علاقه این کافه به طبیعت دارد. وقتی یک کافه به پاتوق مشتریانش تبدیل می‌شود که چند ویژگی داشته باشد. ابتدا این‌که طراحی آن زیبا و آرامش‌بخش باشد. محیط کافه بزرگ و دلپذیر باشد، به طوری که رفت و آمد کارکنان برای مشتریان مزاحمتی ایجاد نکند. میز و صندلی راحت، خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های خوشمزه، وجود کتابخانه، پخش موسیقی، پرده پخش ویدئو و دیگر امکانات این کافه را به یکی از بهترین کافه‌های تهران بدل کرده است.

کافه دمن کجاست

در خیابان ویلا و سمیه تعداد زیادی کافه وجود دارد، اما به شما قول می‌دهیم بعد از امتحان کافه دمن به سادگی از کنار کافه‌های دیگر گذر و دمن را برای سپری کردن دمی آرامیدن انتخاب خواهید کرد. در این کافه که معلوم است در گذشته یک خانه با معماری قدیمی و بسیار زیبا بوده است، حس و حال خوبی را تجربه خواهید کرد.

عکس‌ها: مرتضی زنگنه

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *