بازارگردی

پاساژ کوروش تهران؛ همه آنچه باید درباره آن بدانید

پاساژ کوروش تهران یا مجتمع کوروش تهران، مجتمعی 18 طبقه در غرب پایتخت که کار خود را از سال 1393 آغاز کرد و مانند ایران مال به یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید تهران تبدیل شد. مجتمع کوروش تهران که در پیامبر مرکزی واقع شده، در شهریور سال 1396، در چهارمین همایش «تقدیر و تجلیل از برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری سراسر کشور»، تندیس پربازدیدترین مرکز خرید کشور را از آن خود کرده است. ساخت مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی پردیس کوروش تقریبا 5 سال به طول انجامید. شاید تصور کنید که مجتمع کوروش تهران را به خوبی می‎شناسید، اما این را بدانید که جزییات و امکانات این مجتمع 18 طبقه به قدری زیاد است که تصورش را هم نمی‏‌کنید.

سوالات پرتکرار درباره پاساژ کوروش

آدرس دقیق مجتمع کوروش تهران کجاست؟

تهران، بزرگراه شهید ستاری، خیابان پیامبر مرکزی، شماره ۵۷، مجتمع تجاری کوروش

ساعت کاری مجتمع تجاری کوروش تهران

مجتمع تجاری کوروش شنبه تا چهارشنبه از 11 تا 23، پنجشنبه و جمعه از 11 تا 24 فعال است.

مسیرهای دسترسی به مجتمع تجاری کوروش با مترو

در مسیر مترو، ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید. از آنجا با تاکسی‌های دانشگاه علوم و تحقیقات می‌توانید جلوی درب اصلی پاساژ کوروش پیاده شوید.

ساعات کاری سینما کوروش تهران

سینما کوروش همه روزه از ساعت 11 تا 22 و روزهای آخر هفته از 11 تا 24 باز است.

بخش‌های مختلف پاساژ تجاری کوروش

این پاساژ دارای پردیس سینمایی، شهربازی ژوپیتر، رستوران و فودکورت، کافی‌شاپ و فروشگاه‌های مختلف است.

پردیس سینمایی کوروش تهران

اولین بخشی که در پردیس کوروش تهران افتتاح شد و  مورد استفاده قرار گرفت، پردیس سینمایی کوروش تهران بود. سینما کوروش که طبقات سوم، چهارم و ششم را به خود اختصاص داده، با 12 سالن چند منظوره کنسرت، سینما، تئاتر با 3200 صندلی خدمات‎رسانی می‎کند. کیفیت سالن‎ها، صندلی و پرده سینماهای این پردیس سینمایی قابل مقایسه با دیگر سینماها و حتی پردیس‎های سینمایی کشور نیست. برخی از این تجهیزات از کشور کانادا خریداری و صندلی‎های بسیار راحت پردیس سینمایی کوروش تهران از کشور فرانسه به ایران آورده شده است.

گیشه بلیط فروشی سینما کوروش تهران در طبقه سوم و 12 سالن سینمایی آن به ترتیب در طبقات چهارم و ششم قرار دارند. بلیط‎های سینما‎ها، تئاترها و کنسرت‎های برگزار شونده در پردیس سینمایی کوروش تهران را علاوه بر آنکه حضوری و از گیشه می‎توان خرید کرد، می‌‏توان از سایت سینماتیکت و یا سایت پردیس سینمایی کوروش تهران نیز گرفت. در طبقه چهارم سالن‎ شماره یک با عنوان گراند سینما، سالن شماره دو با عنوان سینما فاروس، سالن شماره سه با عنوان سینما لاله‎زار، سالن شماره چهار با عنوان سینما مایاک، سالن شماره پنج با عنوان سینما خورشید نو و سالن شماره شش با عنوان سینما نادر وجود دارد.

مجتمع کوروش

سالن‎های موجود در طبقه ششم نیز به شرح ادامه است: سالن شماره هفت با عنوان سینما تئاتر البرز، سالن شماره هشت با عنوان سینما تئاتر شهرزاد، سالن شماره نه با عنوان سینما کریستال، سالن شماره ده با عنوان سینما متروپل، سالن شماره یازده با عنوان سینما رکس و سالن شماره دوازده با عنوان سینما ایران.

نامگذاری سالن‎های سینما وام گرفته ازنام سالن‎های سینمایی قدیمی ایران است. از آنجایی که جز جدانشدنی هر سینما و فیلمی تنقلات و خوراکی‎های کنار آن است، پردیس سینمایی کوروش تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه به معرفی فودکورت‎ها و خوشمزه‏ فروشی‎های مجتمع کوروش تهران خواهیم پرداخت.

غذا در مجتمع کوروش تهران

فودکورت‎های مجتمع کوروش تهران

مجتمع کوروش

یکی از تفریح‎های جذاب و شیرین در سرتاسر دنیا، تفریحاتی از جنس خوردنی و خوراکی است که هر مجتمع تفریحی فرهنگی به خوبی با این قانون و اصل آشنا است. شاید فلسفه وجودی فودکورت‎ها نیز به همین دلیل باشد. مجتمع کوروش تهران نیز از این اصل استفاده کرده و دارای یک فودکورت در طبقه دوم است.

فودکورت 1600 مترمربعی پاساژ کوروش تهران واقع در طبقه دوم شامل برندهایی از جمله، سوپراستار، سالود، آناتولیا، نارسوز، نانداک، سیب 360  و علیرضا منصوریان با نام نامبر وان است. اکثر رستوران‎های فودکورت دارای منوی فست فودی هستند ولی برخی از آنان نیز کباب و استیک هم سرو می‎کنند. در این فودکورت شما می‏‌توانید غذاهای متنوعی میل کنید.

فودکورت بام کوروش تهران یا روف گاردن کوروش

مجتمع کوروش

اگر دوست دارید در محیط زیبا و جذاب یک وعده غذایی لذیذ را میل کنید، روف گاردن کوروش را از دست ندهید. منظره لذت‎بخش و جذاب غرب تهران که از پنجره‎های بزرگ روف گاردن کوروش قابل دیدن است، خوردن غذا را در چنین محیطی جذاب‎تر کرده.

روف گاردن مرکز خرید کوروش تهران که از اسفند ماه سال 1395 کار خود را شروع کرده، محیطی دنج، جذاب و زیبا دارد. اغلب بازدیدکنندگان کوروش سعی می‎کنند که وعده غذایی شام خود را در روف گاردن میل کنند، اما به شما پیشنهاد می‌‏شود روزها و نورهای زیبای طول روز روف گاردن کوروش را هم از دست ندهید. تلالو نورهای زیبا در معماری منحصر به فرد مجتمع کوروش تهران ترکیبی باورنکردنی را برای شما رقم خواهد زد.

رستوران‎های پرپروک، بامیکا، بارزیل، باروژ، پارت گیلان، رستوران نو، دریم دونر و کافه ویونا، فودکورت بام کوروش را تشکیل داده‎‌اند. راه‎های دسترسی به روف گاردن استفاده از دو آسانسور شیشه‎ای مرکزی مجتمع کوروش و استفاده از پله برقی موجود در طبقه ششم است.

رستوران‏ها و کافه‎های مجتمع کوروش تهران

مجتمع کوروش

علاوه بر فودکورت‌های کوروش، مجتمع کوروش شامل رستوران‎ها و کافه‎هایی است که برخی از آنان بسیار معروف است. رستوران جنارو یا ژوانی سابق از جمله رستوران‎های لوکس فرنگی و ایرانی مجتمع کوروش است که در طبقه پنجم قرار دارد. در کنار آن کافه پارت نیز قرار دارد که چیپس و پنیرهای معروفی دارد. رستوران سیتی برگر نیز که بخش بزرگی از طبقه پنجم را به خود اختصاص داده در دسته فست فودها قرار دارد که پیتزا، همبرگر، سالاد و غذاهای دریایی سرو می‎کند. همچنین کافه وودی از جمله کافه‎ها خاص مجتمع کوروش در این طبقه است.

ربات سرآشپز تنها رستوران طبقه ششم مجتمع کوروش تهران است که غذاهای فست فودی از جمله برگر و پیتزا سرو می‎کند. رستوران نایب که از جمله رستوران‎های لوکس ایرانی محسوب می‎شود در طبقه چهارم مجتمع کوروش  تهران شعبه دارد. کافه آپ آرت مان تنها کافه موجود در طبقه چهارم که دقیقا روبروی رستوران نایب قرار گرفته است.

در طبقه سوم، به علت قرار گرفتن گیشه سینمایی از نظر خوراکی موقعیت استراتژیکی دارد. کلاکت که در واقع بوفه سینما کوروش است، تنقلات و خوراکی‎های مربوط به سینما از جمله چیپس، پفک و پاپ‎کورن می‎فروشد. لابرینت بستنی‎های ایتالیایی عرضه می‎کند. همچنین در این بخش دکه‎ای وجود دارد که به سرو انواع غذاهای فینگرفودی و سالادهای متنوع می‎پردازد. امیرشکلات نیز از جمله کافی شاپ‎های زنجیره‎ای است در طبقه سوم کوروش شعبه دارد. همچنین رستوران برگرلند که دارای شعب مختلفی در سطح شهر تهران است نیز در این طبقه کوروش شعبه دارد.

طبقه دوم مرکز خرید کوروش فودکورت دارد که در بخش فودکورت‎ها شرح داده شد. طبقه اول کوروش، رستوران و کافی‌شاپ ندارد. در طبقه همکف، کارول، توت طلایی، نوتلالند، مادوتا و سهراب وجود دارد که همگی محصولاتی که ارائه می‎دهند در حوزه شکلات، شیرینی و بستنی است. در ضمن این تنقلات فروشی‎ها در طبقه همکف واقع شده‎اند اما در ورودی آن‎ها در بیرون ساختمان کوروش تعبیه شده است.

همچنین کنار در ورودی کوروش از طبقه همکف، آبمیوه شهرام کورن قرار دارد که در داخل ساختمان کوروش برای افراد بستنی، آبمیوه و شیک سرو می‎کند.

در محوطه وسط طبقه B1، طبقه منفی یک کوروش، کافه دنو قرار دارد که از ویژگی‎های منحصر به فرد آن چترهای بزرگ و قرمز رنگ کافه دنو با لوگوی آن است. کافه دنو مکانی مناسب برای خوردن قهوه و میان وعده و وعده‎های غذایی سبک است.

کافه ویونا، کافه‎ای است که در بالاترین و پایین‎ترین طبقه کوروش شعبه دارد. همانطور که پیش‎تر نیز اشاره کردیم، کافه ویونا شعبه‎ای در بام کوروش دارد و علاوه بر آن در طبقه B2، طبقه منفی دو، در کنار هایپراستار شعبه دیگری از کافه ویونا قرار دارد.

تفریح در مجتمع کوروش تهران

شهربازی ژوپیتر

شهربازی ژوپیتر واقع در طبقه دوم پاساژ کوروش از نسل شهربازی‎های مدرن و جدید است که با استفاده از کارت شارژ در آن می‏‌توان بازی کرد، دامنه سنی مخاطبان شهربازی ژوپیتر گسترده است. دستگاه‏های بازی در این شهربازی از سنین خردسالی آغاز شده و تا سنین میانسالی را نیز پوشش می‎دهد. به طور مثال بازی دستگاه ایر هاکی مناسب برای تمامی بزرگسالان و نوجوانان است و دستگاه هیتینگ مستر مخصوص خردسالان است.

بیش از 110 دستگاه در این شهربازی وجود دارد که می‏‌تواند برای ساعت‎ها لحظات، لذت‎بخش، شاد و مفرحی را برای بازدیدکنندگان فراهم آورد. دستگاه‎های موجود در این شهربازی شامل بازی‎های انفرادی و گروهی می‏‌شود. در ضمن دستگاه‎های ویدئویی و واقعیت مجازی نیز در این شهربازی وجود دارد. در این شهربازی مثل هر شهربازی مدرن دیگری با جمع‎آوری تیکت‎هایی که از برنده شدن در بازی‎ها به دست می‎آورید می‏‌توانید از صندوق جوایز شهربازی بهره‎مند شوید و دست پر به خانه روید.

خانه کودک مشارکتی بهار

مجتمع کوروش

از آنجایی که مجتمع کوروش برای همه سنینی که به این مرکز مراجعه می‎کنند، برنامه‏های تفریحی و مفرحی را در نظر گرفته، بنابراین از خردسالان، نوپایان و به عبارتی پایین‎ترین رده سنی نیز غافل نشده است. خانه کودک مشارکتی بهار واقع در طبقه سوم مجتمع کوروش، کوچک‎تری رده سنی و مادران و پدران را مخاطب قرار داده و خانواده‎ها می‎توانند با خیال راحت به مجتمع کوروش بیایند و مطمئن باشند که علاوه بر اینکه به خودشان خوش میگذرد، فرزندان آنان نیز تفریح خواهند کرد. در این خانه کودک، گروه سنی شش ماه تا شش سال پذیرفته می‏‌شود و با انواع بازی‎ها و اسباب‎بازی‎ها آموزش و تفریح را برای کودکان فراهم می‏‌آورند.

اتاق فرار مجتمع کوروش تهران

از جمله تفریحاتی که به تازگی در میان نوجوانان و جوانان و میان‎سالان فراگیر شده، اتاق فرار است. بازی که در ده سال اخیر از کشور ژاپن برخواسته است. اتاق فرار، اتاقی است که در آن، قدرت فکر، حل معما و خلاقیت یک تیم به چالش کشیده می‏‌شود.

این بازی که معمولا در تیم‎های 4 تا 7 نفره صورت می‎گیرد. تیم به اتاقی هدایت می‎شود و با شرح صورت مساله و یا معما، تیم در اتاق با در بسته قرار می‎گیرد که به حل معمای مورد نظر بپردازد.

اگر تیم بتواند در زمان تعیین شده معما را حل نماید، می‏تواند کلید اتاق را پیدا کرده و از اتاق خارج شوند. مجتمع کوروش با 5  معما یا اتاق فرار دارد که علاقمندان به این سرگرمی می‌‏توانند از آن استفاده کنند. اتاق فرار مجتمع کوروش تهران در طبقه سوم کنار فست فود علی منصوریان قرار دارد.

واحدهای تجاری مجتمع کوروش تهران

مجتمع کوروش

واحدهای تجاری یا مغازه‎های کوروش در طبقات B1، B2، G، F1، F2، F3 و F5 قرار دارند. برخی از مغازه‎ها برندهای شناخته شده و بسیار معروف هستند و برخی مغازه‎های معمولی.

واحدهای تجاری طبقه پنجم کوروش

در طبقه پنجم کوورش، یکی از شعب نشر چشمه قرار دارد که علاقمندان کتاب و محصولات فرهنگی و لوازم و تحریری هر بار که به کوروش آمدند قطعا به این شعبه سر خواهند زد. محصولات این شعبه شامل بخش بزرگ کتاب، لوازم التحریر و اسباب بازی، محصولات صوتی و هنری است. در کنار نشر چشمه، مغازه اسباب‌بازی فروشی توی توی، که فروشنده انواع اسباب‎بازی‎های لوکس و حرفه‎ای است، قرار دارد. در این مغازه حتی برای بزرگسالان نیز اسباب‎بازی‎های هیجان‎انگیزی وجود دارد.

واحدهای تجاری طبقه سوم کوروش

در طبقه سوم، کنار گیشه بلیط فروشی سینما، برند معروف استرالیایی جین وست قرار دارد که مغازه نسبتا بزرگی است. این برند 47 ساله، به تی‎شرت‎های رنگارنگ زیبا و جین‎هایش معروف است که در شعبه کوروش نیز به وفور این محصولات وجود دارد. چیدمان این مغازه نیز به سبک چیدمان لباس‎فروشی‎های خارج از کشور است.

واحدهای تجاری طبقه دوم کوروش

برند معروف پوشاک ال سی وایکیکی نیز تنها مغازه طبقه دوم است. ال سی وایکیکی مجتمع کوروش، یکی از بزرگ‎ترین شعب این برند ترکیه‎ای در تهران است. این برند 34 ساله که به تازگی در میان ایرانی‎ها بسیار محبوب شده، انواع پوشاک از قبیل پوشاک زنانه، مردانه، کودکانه و کفش‎ را ارائه می‎کند.

واحدهای تجاری طبقه اول کوروش

مجتمع کوروش

طبقه اول کوروش که تمامی واحدهای آن تجاری  است، شامل مغازه‎های فروش پوشاک، کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و تزییناتی است. برندهای معروفی در این طبقه نیز وجود دارند از آنها می‎توان به برند کی کی ریکی، مارال چرم و ورونیکا اشاره کرد. کی کی ریکی، برند فروش پوشاک زنانه است. مارال چرم یکی از سه برند برجسته ایرانی در حوزه پوشاک و کفش و کیف چرمی است. برند ورونیکا ارائه‎کننده محصولات خواب از قبیل پتو، ملحفه، روتختی و سرویس‎های حمام است.

بازار موبایل کوروش تهران

در گوشه چپ طبقه اول کوروش با استفاده از چند پله، به نیم طبقه تقریبا بزرگی راه می‎یابیم که بازار موبایل کوروش است. این بازار موبایل تقریبا با 25 مغازه موبایل فروشی و یا فروش لوازم جانبی موبایل در تمامی ساعاتی که کوروش باز است خدمت‌رسانی می‎کند. تنها مسیر ورودی بازار موبایل از طبقه اول کوروش است که ورودی بزرگ و زیبایی دارد.

واحدهای تجاری طبقه همکف کوروش

مجتمع کوروش

در این طبقه نیز مثل طبقه اول، تمامی واحدها تجاری بوده و در میان آنها نیز برندهای معروفی نیز دیده می‎شود. برند نوین چرم که یکی دیگر از برندهای چرم فروشی معروف ایرانی است در این طبقه قرار دارد. برند دیوید جونز که یکی از بزرگ‎ترین تولیدکنندگان کیف زنانه فرانسوی است نیز در این طبقه هست. در ضمن این فروشگاه دیوید جونز تنها شعبه این برند در ایران است.

نیکوتن پوش که یک برند ایرانی تولیدکننده لباس‎های زیر است در کنار ورودی اصلی مجتمع کوروش شعبه دارد. برند دورا که از سال 1389 شروع به کار کرده و در سال 1392 با عنوان میس اسمارت خود را به تمامی زنان ایرانی شناسانده نیز در این طبقه شعبه دارد. فروشگاه عطر میثم که از جمله فروشگاه‎های زنجیره‎ای فروش عطر در ایران با 30 سال سابقه نیز در این طبقه قرار دارد.

واحدهای تجاری طبقه منفی یک کوروش

از برندهای معروفی که در طبقه منفی یک کوروش وجود دارد می‎توان به برند پوما اشاره کرد، که پوشاک و کفش ورزشی می‎فروشد و در این طبقه مغازه بسیار بزرگی دارد. اگر علاقمند به خرید ساعت هستید می‌‏توانید به این طبقه سر بزنید زیرا ساعت فروشی‎های این طبقه زیاد هستند و در میان آنها می‎توان به مغازه‌ای اشاره کرد که به طور تخصصی ساعت‎های برند سواچ را می‎فروشد. اسکچرز برند آمریکایی کفش شناخته شده در ایران است که در اکثر مجتمع‎های تجاری ایران مغازه‎های آن را به راحتی می‎توان یافت. این برند به علت راحتی و سبک بودن طرفداران زیادی دارد.

بازار طلا مجتمع کوروش

بازار طلا مجتمع کوروش دقیقا در زیر بازار موبایل قرار دارد با این تفاوت که این بازار دو طبقه است. بنابراین مسیرهای ورودی بازار طلا مجتمع کوروش از دو طبقه همکف و منفی یک از گوشه سمت چپ ساختمان است. این بازار دو طبقه که تقریبا بازار بزرگی محسوب می‎شود در هر طبقه آن حدودا 30 تا 40 مغازه طلافروشی وجود دارد.

واحدهای تجاری طبقه منفی دو

ویکتورینکوس که یک برند لوازم خانه، آشپزخانه و چمدان است در این طبقه فروشگاه بزرگی دارد. همچنین برند دنیلی که تولیدکننده کفش در کشور ایتالیا است در این طبقه قرار دارد.

هایپر استار مجتمع کوروش

مجموعه فروشگاه‎های هایپراستار که از سال 1387 در ایران مشغول به کار شده‎اند، از جمله فروشگاه‎های زنجیره‎ای محبوب در ایران به حساب می‎آیند. اولین شعبه هایپراستار در اتوبان باکری در غرب تهران افتتاح گردید و مالکان آن چون با استقبال مردم روبرو شدند شعب آن را گسترش دادند. در این ده ساله، هایپر استار 12 شعبه در سراسر ایران دارد که یکی از آن شعب در طبقه منفی دو مجتمع کوروش قرار دارد. هایپراستارها به دلیل ارائه محصولات متنوع، ارائه برندهای متنوع محصولات و همچین ساعات خدمت‎دهی گسترده آن محبوب است.

هایپراستار کوروش نیز در مقایسه با شعبه باکری کوچک‎تر است، و تنها ارائه‎کننده محصولات سوپر مارکتی است که شامل محصولات غذایی، بهداشتی و آرایشی و صیفی‎جات و میوه است. همچنین در ابتدای ورود آن نیز راهرویی وجود دارد که غذا و شیرینی‎ می‎فروشد. یکی از نکات منحصر به فرد این فروشگاه‎های زنجیره‎ای آن است که با خیال راحت می‏توان خرید کرد و دیگر نگران غذای پس از خرید نبود.

بانک‎ها و واحدهای اداری پاساژ کوروش تهران

تنها بانک موجود در مجتمع کوروش بانک پاسارگارد است که در طبقه همکف این مجتمع قرار دارد. اما نگران نباشید در مجتمع کوروش خودپردازهای اکثر بانک‎ها جهت دریافت پول نقد و یا انتقال وجه وجود دارد.

یکی از نمایندگی‎های ایرانسل در، ورودی کوروش در سمت چپ قرار دارد که ارائه‎کننده انواع مدل‏های 4G و TDLTE است.

مسیرهای دسترسی به پاساژ کوروش

مجتمع کوروش

مسیرهای دسترسی پاساژ کوروش متنوع است. مجتمع کوروش که در بزرگراه ستاری جنوب به شمال، کمی بالاتر از بزرگراه حکیم قرار گرفته، از تمامی بزرگراه‎هایی که با ستاری تقاطع دارند قابل دسترسی است. اگر قصد دارید که با ماشین شخصی‎تان به کوروش بروید با استفاده از بزرگراه‎های که عمود بر بزرگراه ستاری هستند به راحتی می‎توانید به این مجتع برسید. که آنها، بزرگراه‎های آبشناسان، همت، حکیم، شیخ فضل الله و لشگری هستند. البته خاطر نشان می‎سازد بهترین راه دسترسی به این مجتمع بزرگراه حکیم و پس از آن ستاری است.

یادتان باشد که در زمان‎هایی که ترافیک خیلی سنگین باشد(به ویژه روزهای تعطیل)، معمولا پلیس راهنمایی و رانندگی ورودی بزرگراه حکیم به ستاری را می‎بندد و بازدیدکنندگان کوروش مجبور می‎شوند به ستاری جنوب رفته و با استفاده از دوربرگردان دوباره به ستاری شمال دست یابند.

اگر قصد دارید که با مترو به مجتمع کوروش بیاید، کار ساده‎ای است. بعد ازینکه نقشه مترو تهران را دانلود کردید، کافی است در ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید و از آنجا تاکسی‎های مجتمع کوروش را سوار شوید.

اگر قصد دارید با اتوبوس به مجتمع کوروش بیاید، با استفاده از ایستگاه‎های اتوبوس مترو صادقیه و یا مترو ارم سبز می‎توانید سوار بر تمامی اتوبوس‎هایی شوید که از ستاری عبور می‎کنند.

پارکینگ مجتمع کوروش

پاساژ کوروش دارای هفت طبقه پارکینگ است. هر یک از طبقات دارای رنگی خاص هستند که شناسایی طبقات از دیگر آسان باشد. همانند تمام پارکینگ‎ها مدرن، هر جایگاه پارکینگ درمجتمع کوروش با استفاده از حروف انگلیسی و اعداد نام‎گذاری شده که پیدا کردن خودرو آسان‎تر گردد.

این مجموعه  دارای 1600 جایگاه پارک خودرو است و همچنین مجهز به سیستم هوشمند Park Help است که به صورت اتوماتیک تعداد فضای خالی موجود در طبقه از طریق تابلوهایی اطلاع‎رسانی می‎کند. همچنین در ورودی پارکینگ نیز تعداد فضاهای پارک خالی در کل مجموعه را با استفاده از یک تابلو به بازدیدکنندگان اطلاع‎رسانی می‎کند.

در پارکینگ کوروش برنامه‎ریزی ورود و خروج خوردوها به گونه‎ای انجام می‎شود که ترافیک و توقف ماشین‎ها در آن به حداقل برسد. به طور مثال، ثبت ورود ماشین‎ها به صورت اتوماتیک بوده و همچین نحوه پرداخت هزینه پارکینگ به این صورت است که در هر طبقه پرسنل این مجتمع حضور دارند که با محاسبه الکترونیکی هزینه و ایجاد صف در خروجی پارکینگ مجموعه جلوگیری کنند.

در پارکینگ مجموعه کارواشی وجود دارد که بازدیدکنندگان کوروش می‏توانند در هنگام ورود ماشین‎های خود را به آنها بسپارند و در هنگام خروج ماشین خود را تمیز و مرتب تحویل بگیرند.

مجتمع کوروش شامل 11 دستگاه آسانسور، 7 دستگاه پله برقی و 7 رمپ در کل طبقات است که به آسان‎ترین شیوه ممکن افراد را در این 18 طبقه جابجا کند.

خدمات سلامتی و بهداشت در مجتمع کوروش تهران

در طبقه سوم کوروش، جنب خانه کودک مشارکتی بهار تنها داروخانه کوروش قرار دارد که می‎توانید لوازم بهداشتی و آرایشی و دارو از آن تهیه کنید. از طرفی دیگر در طبقه منفی یک، نیز دو مرکز ماساژ وجود دارد، که با استفاده از امکانات و صندلی‎های اتوماتیک ماساژ خدمات ریلکسیشن ارائه می‎کند. سلامت یار کوروش نیز که خدمات اوژانسی ارائه می‎کند در طبقه پنجم کوروش قرار دارد.

اپلیکیشن کوروش

اگر از طرفداران این مجتمع هستید و دوست دارید که اطلاعات بیشتری در رابطه با مجتمع کوروش داشته باشید، می‎توانید از اپلیکیشن کوروش مال استفاده کنید. این اپلیکیشن اطلاعات کاملی در مورد بخش‎های گوناگون مجتمع در اختیار شما قرار می‎دهد از قبیل چه برندهایی و چه واحدهایی در این مجتمع حضور دارند، برنامه سینما، شهربازی و هر آن چیزی که در رابطه با این مجتمع قصد دارید بدانید.

مجتمع کوروش، مکانی است که به نیازهای تفریحی قشر عظیمی از جامعه پاسخ می‎دهد، اگر قصد سینما رفتن دارید، و یا قصد خرید یا قصد لذت بردن از یک وعده غذایی دلچسب و یا تفریح در شهربازی و اتاق فرار، کوروش می‌‏تواند بهترین لحظات را برای شما رقم بزند. شاید به همین دلیل است که روزهای تعطیل ازدحام جمعیت در مجموعه کوروش مثال‎زدنی است.

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

  1. با سلام واحترام خدمت مالکان و تمام کارکنان (پاساژ کورش)
    درتاریخ 1398/6/6چهارشنبه درساعت(8شب)همراه خانواده وارد مجموعه کورش شدیم ازلحظه اول تا لحظه آخر که 12 شب بود و خارج از مجموعه کورش شدیم بهترین احترام و بر خورد را از تمام کارکنان کورش دیدیم فقط خوراکی ها و اجناس بسیارگران هستند خواهشمندیم دراین مورد پیگیری بفرمائید

  2. سلام خسته نباشید ببخشید پارسال تهران طرفای پونک تهران یدونه پاساژ بزرگ به اسم کوروش منظورتون همین پاساژه؟؟؟؟

  3. سلام خسته نباشید ببخشید پارسال تهران طرفای پونک تهران یدونه پاساژ بزرگ به اسم کوروش رفتم منظورتون همین پاساژه؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن