متفرقه

فال عاشقانه برای متولدین ماه های مختلف

فال عاشقانه یکی از پر طرفدارترین انواع فال است که با روش‌های مختلف آن را می‌گیرند. چراکه عشق یکی از بخش‌های مهم زندگی ما انسان‌هاست و هر انسانی حداقل یکبار در زندگی عاشق می‌شود. یکی از راه‌هایی که بدانید در زندگی عاشقانه خود موفق خواهید بود یا خیر، گرفتن فال عاشقانه است.

متولدین فروردین

ظاهرا در رابطه‌ها همه چیز خوب به نظر می‌رسد، با این حال احساس نا آرامی می‌کنید. با نگاه دقیق‌تر به رابطه خود متوجه خواهید شد که همه چیز آن‌قدر هم که فکر می‌کنید خوب و بدون ‌نقص نیست. از سوی دیگر صور فلکی در رابطه شما احساس عاشقانه عمیقی را به وجود آورده‌اند.

متولدین اردیبهشت

وجود شخصی جذاب با ویژگی‌های منحصر به فرد، موجب دور شدن محبوب از شما شده است. آیا جلوی این اتفاق را می‌توان گرفت؟ ابتدا باید بتوانید این موضوع را درک کنید. شاید کمی سخت به نظر برسد، اما لازم است که هوشیارانه عمل کنید.

متولدین خرداد

از برنامه‌های آینده خود دور شده‌اید. محبوبتان مانند شما تقدم‌هایی دارد یا اینکه می‌خواهد خودش را با شما تطبیق دهد. هر چیز ناخواسته و بی‌اهمیت را از خود دور کرده و چیزهای مهم و اساسی را با خود به آینده ببرید. این هفته به منظور تعیین استانداردها و قوانین برای اطرافیانتان برترین دوران به شمار می‌رود.

متولدین تیر

اخیرا پیشرفت‌های زیادی داشتید اما آیا این موضوع محبوب شما را هم درگیر کرده است؟ او نیاز به زمان بیشتری دارد. بعد از مدت کوتاهی در شرایط تقریبا سختی قرار خواهید گرفت و با هم در برابر جهان می‌جنگید.

متولدین مرداد

آیا برای یافتن عشق تلاش زیادی کرده‌اید؟ پس عشق به خودتان چه می‌شود؟ آیا محبوب‌تان از کارهای شما تعریف می‌کند؟ در صورتی که کارهای شما به نفعش باشد، با آن‌ها هیچ مخالفتی ندارد. ماه برج قوس درست هنگامی که همه چیز زندگی را برایتان سخت کرده، شما را به سمت آزادی هدایت می‌کند.

متولدین شهریورمتولدین شهریور

لیاقت‌تان مسئله‌ای است که شما را درگیر کرده؛ زیرا توقع بیش از حد از خودتان دارید. شاید دلیل آن این باشد که در گذشته موقعیت‌های بدتر را هم پشت سر گذاشته‌اید. خورشید و ونوس با اورانوس در یک موقعیت پر تنش قرار می‌گیرند، در نتیجه آخر هفته با یک تغییر بزرگ روبه‌رو خواهید شد؛ تغییری که شاید خوب نباشد یا به شما حس خوبی ندهد. شاید هم به رابطه شما ضرر بزرگی وارد کند.

متولدین مهر

وفاداری و علاقه شدید در روابط‌‌‌‌ شما وجود دارد. هر چند ممکن است فکر کنید که این روابط موجب محدود شدن بیش از حد شما شده است. اواخر هفته خودتان را از فشار انتظارات و منطقی بودن‌ها آزاد خواهید کرد و در زندگی به خود نقش دیگری می‌دهید.

متولدین آبان

این طور به نظر می‌رسد که پیشنهادات شما خیلی هم برای محبوب قابل تحسین نیست. دوست دارید او را شاد کنید، اما خوشحالی او مهم‌تر است یا نیازهای خودتان؟ بهتر است که در این هفته کمی هم به خودانتقادی بپردازید.

متولدین آذر

در اصل انسان انعطاف‌پذیری هستید و دوست دارید آزاد باشید، اما این ویژگی شما را از محبوبتان دور نمی‌کند. شاید فقط بخواهید یک سفر بدون او داشته باشید.

متولدین دی

مردم دوستدار شفافیت، اعتماد و وفاداری شما هستند. در رابطه بیش از حد مستقل هستید و در روال کارها او را تنها می‌گذارید، این موضوع خیلی برای محبوب خوشایند نیست.

متولدین بهمنفال عاشفانه متولدین بهمن

هنگامی که در رابطه همه چیز آرام و یکنواخت است، احساس ناامنی می‌کنید. از وابستگی بیش از حد خوشتان نمی‌آید و دوست دارید به جای تمرکز به محبوب بیشتر زمانی را به خودتان رسیدگی کنید.

متولدین اسفند

در رابطه برای شما مسئولیت‌ها و برنامه‌های سخت تهدید به حساب می‌آیند، با این وجود رابطه خیلی خوبی دارید. اگر شرط و شروط یا شک و تردیدهایی دارید، حتما در مورد آن‌ها صحبت کنید. سوءتفاهم‌ها قدرت این را دارند که یک رابطه را به هم بزنند و شما متوجه چنین موضوعی خواهید شد.

مطلب مرتبط:

همه چیز درباره فال و طالع بینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن