بازارگردی

زیرگذر چهارراه ولیعصر تهران؛ بازارچه‌ زیرزمینی پایتخت

فهرست مطالب

زیرگذر چهارراه ولیعصر جایی است برای خرید، انتظار کشیدن برای دوستان، چرخیدن میان فروشندگان و دست‌فروشان و در نهایت وقت گذرانی. چهارراه ولیعصر و قرارهای دوستانه‌اش برای همه ما آشناست. دست کم همه ما یک بار مسیرمان به مرکز شهر و چهارراه ولیعصر افتاده است. مغازه‌های جور واجورش، رستوران‌های باکیفیتش و مسیر راحتش را اگر کنار بگذاریم، به جاذبه نوظهور چند سال اخیرش می‌رسیم. یعنی از سال 1390 تاکنون. جایی که در آن متوجه گذر زمان نخواهید شد؛ حتی اگر دوستانتان دیر کرده باشند.

زیرگذر چهارراه ولیعصر، جایی برای خرید و وقت گذرانی

زیرگذر یا گذر از زمان چهارراه ولیعصر درست همان جایی است که چهارراه ولیعصر کم داشت. هم می‌توان خرید کرد، هم میز وغرفه اجاره کرد. 15 روز یک بار اجاره این غرفه‌ها تمدید خواهند شد. این می‌تواند شروعی تازه باشد برای هرآن کس که به دنبال جایی شلوغ و پر رفت‌وآمد است برای فروش.

روزانه بیش از 3 میلیون نفر از دانشجو،دانش آموز و کارمند گرفته تا کاسب در حال تردد از چهارراه ولیعصر هستند.به غیر از شهروندان، مسافرها و گردشگران هم در این محدوده دیده می‌شوند. همین پر تردد بودن است که عامل ترویج مهربانی، نیکوکاری و اشتغال‌زایی شده است.

حتما می‌پرسید اشتغال‌زایی در چه حیطه‌ای؟ و من می‌گویم از فروش لباس و صنایع دستی و گل و گیاه گرفته تا موادغذایی و خشکبار و وسایل تزئینی. کتاب و زیورآلات و لوازم جانبی موبایل هم مواردی هستند که نتوانستم از گفتن‌شان صرف نظر کنم.

شاید روزانه 300 هزار تومان هزینه کرایه این میزها زیاد به نظر برسد ولی فروش چند برابر شما عامل پیشرفت شما خواهد شد.

شاید شما فروشنده نباشید و مثل من عاشق خرید کردن باشید، پس توصیه می‌کنم گشت و گذار در زیرگذر چهارراه ولیعصر را از دست ندهید.

همان چیزهایی که همیشه دست دیگران می‌بینید و از خودتان می‌پرسید: «یعنی از کجا خریده؟» داخل این زیر گذر پیدا خواهد شد. با مناسب‌ترین قیمت  و بهترین کیفیت.

زیرگذر چهارراه ولیعصر از هر چهار جهت چهارراه ولیعصربا 8 مسیر قابل دسترسی است و 18 پله برقی موجودش همراه با 2 آسانسور، رفت و آمد را برای هر سنی راحت کرده است.

ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر در مسیر خط شهید کلاهدوز به ارم سبز است و دقیقا از همین زیرگذر قابل دسترسی است و شما را به هر نقطه‌ای از شهر می‌رساند.

طبیعتا این زیرگذر شبانه روزی باز نخواهد بود و فقط همزمان با ساعات کاری مترو قابل‌استفاده است.

پس اگر برای دیدن تئاتر، قدم زدن در امتداد خیابان ولیعصر، خرید، کافه گردی یا قرارهای دوستانه به چهارراه ولیعصر آمدید، سفر به عمق 7 متری زمین و خریدهای هیجان انگیز این زیرگذر ضد زلزله را از دست ندهید.

اگر شما هم تاکنون گذرتان به این زیرگذر خورده و از آنجا خرید کرده‌اید، تجربه خود را از حضور در این چهارراه با ما در نابرو به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن