خانه نمایش مهرگان

خانه نمایش مهرگان؛ تماشاخانه‌ای در دل شهر

خانه نمایش مهرگان یا به قول برخی تماشاخانه مهرگان یکی از سالن‌های تئاتر است که به تازگی تاسیس شده است. تماشاخانه مهرگان ۱۲اردیبهشت ۹۷ در شهر تهران افتتاح شد.

خانه نمایش مهرگان کجاست؟

آدرس خانه نمایش مهرگان: خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان

تلفن : ۶۶۷۲۲۶۲۲

تماشاخانه مهرگان

خانه نمایش مهرگان دارای دو سالن نمایش است، سالن شماره یک این تماشاخانه ۱۶۰ نفر ظرفیت تماشاگر دارد و سالن شماره دو ، ۸۰ نفر گنجایش. سالن شماره یک دارای چهل و هشت خط نوری با  پروژکتور است. این سالن با چهار اتاق گریم دارای در ورود و خروج مجزاست. از دیگر امکانات این دو تالار نمایشی می‌توان به سیستم آتش‌نشانی، سیستم تهویه مناسب و صندلی‌های مبله سینمایی اشاره کرد.

در هر روز شش اثر نمایشی مختلف در ساعت‌های متفاوت در این تماشاخانه روی صحنه می رود که این تنوع آثار نمایشی باعث می‌شود دست مخاطبان برای انتخاب اثر نمایشی مطابق با سلیقه‌شان حسابی باز باشد. همچنین ساعات مختلف اجرا سبب شده است مخاطبان فارغ از مشغله‌های روزانه خود در هر ساعتی که تمایل دارند به تماشای تئاتر بنشینند.

کافه تریای خانه نمایش مهرگان

در این تماشاخانه یک کافه تریا هم وجود دارد که می‌تواند مکان مناسبی برای گپ‌ وگفت مخاطبان با یکدیگر بعد از اتمام هر نمایش باشد.

برای خرید بلیط تئاتر هم می‌توانید به صورت حضوری از گیشه مجموعه بلیط تهیه کرده و هم از سایت‌های خرید اینترنتی بلیط تئاتر ، بلیط خود را با در نظر گرفتن امکان انتخاب صندلی تهیه کنید.

مسیرهای دسترسی به خانه نمایش مهرگان

دسترسی به خانه نمایش مهرگان به دلیل قرار گرفتن در مرکز شهر تهران کاملا راحت است. اگر از مترو و بی آرتی استفاده می‌کنید می‌توانید در ایستگاه تئاترشهر پیاده شوید و با کمتر از پنج دقیقه پیاده روی خود را به این تماشاخانه برسانید. اما اگر می‌خواهید با وسیله شخصی به این تماشاخانه بروید به دلیل قرار گرفتن در محدوده طرح ترافیک بهتر است تئاتری را در این تماشاخانه انتخاب کنید که ساعت شروع آن بعد از پایان ساعت طرح ترافیک باشد، در این صورت از خیابان انقلاب به راحتی می‌توانید خود را به این سالن نمایش برساند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *