بوفه کانتینر دیباجی

بوفه کانتینر دیباجی؛ طعمی برای هر ساعت از روز

همه ما به غذای سالم و با کیفیت نیاز داریم؛ اما گاه به دلیل مشغله زیاد، فرصت نمی‌کنیم تا آن را خودمان آماده کنیم. بوفه کانتینر دیباجی سرعت ارائه، کیفیت و سلامت محصول و تنوع را در کنار هم قرار داده است. این کار باعث شده تا مشتریانش بتوانند هم از خوراکی‌ها لذت ببرند و هم وقت زیادی از آن‌ها گرفته نشود.

درواقع نه تنها وقتی برای آماده‌سازی خوراک اختصاص نمی‌دهید، بلکه سرعت خرید آن نیز بسیار بالا است. می‌توان در همه جنبه‌های کار بوفه کانتینر دیباجی خلاقیت را مشاهده کرد و از آن لذت برد.

بوفه کانتینر دیباجی کجاست؟

در منطقه خوش آب و هوای فرمانیه تهران، انتهای خیابان دیباجی شمالی قبل از اینکه وارد هیاهوی اتوبان صدر شوید، بوفه کانتینر دیباجی را می‌بینید. نام بوفه به وسیله گیاهان سبز و طبیعی بر سردر فروشگاهی شیشه‌ای نوشته شده است. اگر با خودروی شخصی بروید پیدا کردن جای پارک کار دشواری نخواهد بود. چرا که هم می‌توانید روبه‌روی در فروشگاه پارک کنید و هم در اطراف بوفه جای پارک به حد کافی وجود دارد.

بوفه کانتینر تهران

جلوه تازگی در دکوراسیون بوفه کانتینر دیباجی

طراحی نمای بیرونی بوفه کانتینر دیباجی با انتخاب نامش همخوانی دارد. زیرا درست مانند یک کانتینر بزرگ که پنجره‌ای رو به خیابان باز کرده است در میان ساختمان‌های اطرافش قرار گرفته است. تضاد رنگ تیره نمای فروشگاه و رنگ روشن داخل آن، جلوه و شادابی خاصی به کانتینر بخشیده است. نوشته کانتینر بر سردر فروشگاه همچون گلدانی همیشه‌سبز (با گیاهان طبیعی) ساخته شده است و احساس تازگی را به خوبی منتقل می‌کند. کاشی‌های سفید کف، همیشه تمیزند و گلدان‌های متصل به دیوار نشان دیگری از تازگی دارند.

برای اینکه قبل از سفارش دقیقا بدانید چه چیزی دریافت خواهید کرد، تمام محصولات بوفه کانتینر دیباجی در ویترین‌های شیشه‌ای به نمایش گذاشته شده‌اند. در عین حال یک نمایشگر هم داخل فروشگاه قرار دارد که نام محصولات و اطلاعات دیگر مربوط به آن را نشان می‌دهد. روی بسته‌بندی یا کنار هر محصولی نیز نام و محتویاتش نوشته شده است؛ اما اگر بخواهید فروشندگان هم همه جزئیات را با حوصله توضیح می‌دهند.

بوفه کانتینر دیباجی کجاست

بوفه کانتینر دیباجی می‌خواهد خیال مشتری‌هایش را از تازگی طبخ و آماده‌سازی محصولاتش راحت کند. به همین دلیل است که پشت سر فروشندگان خوش‌برخورد فروشگاه، یک پنجره شیشه‌ای بزرگ قرار گرفته است تا مشتریان بتوانند مراحل آماده سازی خوراک را توسط آشپزها و نانواهای سفیدپوش ببینند.

یکی از نکات دیگری که کانتینر به آن توجه کرده سرعت است. همه چیز به نحوی در کنار هم قرار گرفته‌اند که روند خرید و دریافت سفارش بیشتر از چند دقیقه طول نکشد. برای مثال تعداد زیادی دستگاه کارتخوان داخل پیشخوان و رو به مشتری تعبیه شده است. این کار هم سرعت پرداخت را بالا می‌برد هم از نظر حفظ امنیت و حریم خصوصی مشتری ابتکار جالبی است.

آدرس بوفه کانتینر دیباجی

بوفه کانتینر دیباجی جای نشستن ندارد اما یک میز کوچک داخلش هست که می‌توان پشت آن ایستاد و غذا را میل کرد.
نکتۀ جالب دیگر تلاش کانتینر برای حذف ظروف یک‌بارمصرف و استفاده از ظروف شیشه‌ای برای فروش محصولاتش است. نکته‌ای که توجه کانتینر به محصولات محیط‌زیستی و البته طعم بهتر و ماندگارتر غذا را نشان می‌دهد.

منوی بوفه کانتینر دیباجی، انتخاب‌هایی رنگارنگ از وعده و میان‌وعده

فرقی نمی‌کند چه موقعی از روز باشد یا اینکه هوس چه چیزی کرده باشید. در هر حالت خوراکی متناسبی در منوی بوفه کانتینر دیباجی وجود دارد. همه خوراکی‌ها به نحوی بسته‌بندی شده‌اند که تا زمان مصرف تازگی‌شان حفظ شود. اگر هم مایل باشید سفارش را برایتان گرم می‌کنند. برخی از خوراکی‌های منو فصلی هستند.

منوی کانتینر از ۷ بخش تشکیل شده است:

ساندویچ

تنوع ساندویچ‌های بوفه کانتینر زیاد است. بیش از ۲۵ ساندویچ با طعم و اندازه و نوع نان متفاوت در منو قرار گرفته‌اند. بنا به سلیقه می‌توانید آن‌ها را برای هر زمان و وعده‌ای انتخاب کنید. ماده اصلی تشکیل دهنده ساندویچ‌ها از میان مرغ، بوقلمون، گوشت، سوسیس، ژامبون و سالامی، تخم مرغ و سبزیجات متنوع تشکیل شده است.

ساندویچ های بوفه کانتینر

خوراک‌ها

حدود ده نوع خوراک از میان خوراک‌های آشنا و جدید در بسته‌بندی متفاوت و خلاقانه‌ای داخل یخچال ایستاده قرار داده شده‌اند. این یخچال با چیدمان جذاب و رنگارنگش از خوراک‌ها و سالادها و نوشیدنی‌ها تصویری چشم‌نواز ایجاد کرده و افراد زیادی تصویری از آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند. تعریف کانتینر از خوراک با آن چه که بسیاری در ذهن دارند یعنی غذای بدون برنج متفاوت است.

خوراک‌های کانتینر نام غذاهایی است که اغلب به شکل لایه لایه در ظرف شیشه‌ای بلند و در بسته قرار گرفته‌اند. برنج سبزیجات و مرغ، پاستا، عدسی و کشک بادمجان از جمله خوراک‌ها هستند.

منو بوفه کانتینر دیباجی

سالاد و میوه، ماست، گرانولا

علاوه بر خوراک‌ها انواع سالاد‌ و ماست‌گرانولا نیز در همان ظروف شیشه‌ای بسته‌بندی و آماده شده‌اند.
بیش از ۱۰ نوع سالاد با سبزیجات یا میوه با طعم و ظاهر کاملا متفاوت در منو قرار داده شده‌اند. بورانی و چند نوع ترکیب ماست و گرانولا و میوه که از میان‌وعده‌های سالم و سبک هستند هم در منو وجود دارد. اگر بخواهید می‌توانید سالاد به میزان زیاد را هم از پیش سفارش دهید تا برایتان تهیه کنند.

یک نانوایی در دل بوفه کانتینر دیباجی

تمام نان‌های ساندویچ‌های منو پخت خود بوفه کانتینر است. اما می‌توانید همان نان‌ها و انواع دیگری را به صورت جداگانه نیز تهیه کنید. بیش از ۴۰ نوع نان با طعم و اندازه مختلف در کانتینر طبخ می‌شود. نان‌ها هر روز حدود ساعت ۵ عصر طبخ می‌شوند و این ساعت برای خرید نان‌های داغ مناسب است. در میان‌ نان‌ها، نان‌های شیرین مانند گاتا و دنیش و رول گردو و دارچین هم وجود دارد.

نان بوفه کانتینر دیباجی

شیرینی

علاوه بر نان‌ها، انواع دسر، کیک و شیرینی نیز در میان انتخاب‌های منو قرار دارند. سلیقه و خلاقیت زیادی در تزیین کیک‌ها و دسرها به خرج داده شده است و شاید اگر برخی از آن‌ها را در جایی بیرون از فروشگاه هم ببینید تشخیص دهید که برای کانتینرند. سایز کیک‌ها متوسط و بزرگ است و برای جشن‌ها و مناسبت‌های چندنفره مناسب است.

البته برخی از کیک‌ها به شکل دسرهای کوچک هم موجود است. در بخش شیرینی‌ها هم شیرینی خشک و هم شیرینی تر وجود دارد. چند نوع دسر مانند شیربرنج و مشکوفی و شله‌زرد نیز در یخچال ایستاده قرار دارند.

شیرینی های بوفه کانتینر دیباجی

نوشیدنی گرم

تعداد قهوه‌ها و نوشیدنی‌های گرم منو باعث می‌شود که کانتینر بتواند نقش یک کافه بیرون‌بر را هم بازی کند. بسیاری از خوراکی‌های کانتینر در کنار یک قهوه یا چای ترکیب خوش‌طعمی می‌سازند. مثل چای شیرین برای صبحانه یا یک لاته همراه با کراسان.

نوشیدنی سرد

جای نوشیدنی‌های سرد در همان یخچال ایستاده است. تنوعی از اسموتی، آبمیوه‌های طبیعی ساده و ترکیبی، شربت‌ و دیتاکس مجموعه نوشیدنی‌های بوفه کانتینر را تشکیل می‌دهند. نوشیدنی‌ها تازه هستند اما اگر بخواهید آب پرتقال را همان موقع هم برایتان می‌گیرند.

بوفه کانتینر دیباجی مانند ایستگاهی انرژی بخش می‌تواند آغازگر یک روز خوب باشد و در میانه یا پایان روز خستگی را از تن به در کند. کانتینر به خوبی توانسته به کیفیت بالایی در ظاهر و طعم محصولاتش برسد. خلاقیت تنها در ارائه محصولات به چشم نمی‌خورد بلکه در محیط داخل و حتی رسانه‌های مجازی‌اش هم دیده می‌شود.

بوفه کانتینر تهران کجاست

بوفه کانتینر دیباجی در اینستاگرام و تلگرام فعال است و رابطه صمیمی و گرمی با مخاطبانش ایجاد کرده است. برای مثال علاوه بر توضیحات کامل خوراکی‌ها، می‌توان از طریق نوشته‌ها با کارکنان بوفه کانتینر هم آشنا شد و داستان‌هایی را از اتفاقات داخل آنجا دنبال کرد.

بوفه کانتینر در تمام طول سال به جز روز اول نوروز و عاشورا و تاسوعا باز است. هر روز هفته از ساعت ۷ صبح تا ۱ بامداد.

آدرس بوفه کانتینر دیباجی

خیابان فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، نرسیده به اتوبان صدر، پلاک ۱۱ و ۱۳

تلفن:
۴۰ ۱۱۱۱ ۲۶ و ۵۰ ۱۱۱۱ ۲۶

اینستاگرام:
https://www.instagram.com/containerbuffet

تلگرام:
https://t.me/containerbuffet

عکس‌ها: محمد ستاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *